Taşınma Öncesinde Ücretsiz Ekspertiz

ucretsiz-ekspertiz_1667397193.jpg

Antalyalı Nakliyat müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evden eve nakliye uzmanımız, keşif için sizleri ziyaret eder. Taşınacak eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve miktarına, bulunduğunuz evin, binanın yerleşim durumuna bakar. 

Yapılan incelemeler sonucu ne kadar araç gerekeceği ve çalışacak personel sayısı belirlenerek taşınma maliyeti çıkarılır. Antalyalı Nakliyat tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde taşınma için bir maliyet hesabı çıkarılır. Evden eve nakliyat fiyatı böylece belirlenmiş olur.

Firmamız nakliye konusunda kendisini sürekli geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunabilmek için müşteri beklentileri dikkate alınmaktadır. Ekspertiz hizmeti tam da bu nokta da önem kazanmaktadır. Evden eve nakliye öncesi yapılan ekspertiz, taşınma günü sizi kötü sürprizlerden korur

Sizlerin beklentileri değerlendirilerek ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde hem taşıma günü herhangi bir problemle karşılaşmazsınız hem de maliyet bedeli önceden belirlendiği için kendinize uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenerek işlem sonlanmış olur.


Taşınma Öncesi Ekspertiz (Keşif) Hizmetinin Önemi

Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili olası bir aksaklığın önüne geçilebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.

Nakliye öncesi ve sonrasında gerçekleşecek bütün süreç taşınma işleminin doğru bir yönetilmesini sağlar. Ayrıca birkaç araçla hizmet sunulacak ise ekspertiz hizmeti sayesinde araçlar aynı anda adrese ulaşarak nakliye sürecinin aksaması önlenir.

Antalya ücretsiz taşınma ekspertizi sayesinde eşyalarınız güvenilir ve planlı bir taşıma süreci ile taşınmaktadır. Taşıma sürecinde kullanılan nakliye araçları firmamıza aittir. Araçlarımızın içi mobilya kaplı ve araçlarımız da kapalı kasa araçlar olduğundan, eşyalarınız hava koşullarından ve çeşitli faktörlerden etkilenmeden taşınır.


Ev Taşımada Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ekspertiz hizmeti sunan taşıma firmalarının amacı ekspertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaçlanmıştır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evden eve nakliye fiyatları doğru bir şekilde hesaplanabilmektedir.


Taşınma öncesinde yapılacak keşifle hangi kriterleri değerlendiriyoruz;

Eşyaların miktarı ve ağırlığı

  • Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı

  • Taşınırken kaç personel çalışacak

  • Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği

  • Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı

  • Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe

  • Taşıma sigortası bedeli

  • Kullanılacak nakliye aracının kapasitesi


Yukarıda belirtilen maddeler ekspertiz hizmeti sonucu oluşan taşınma fiyatının belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.Hemen Ara WhatsApp