Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliye sigortası nedir?

Taşınırken eşyalarınızın sigorta teminatı kapsamına alınması işlemidir.

Evden eve nakliyat sigortası neleri kapsar?

Evden eve nakliyat sigortası neleri kapsar? Nakliye emtia sigortası (yol kaza sigortası olarak ta geçer) nakliye sırasında nakliye kamyonunun kaza yapması, devrilmesi, yanması, afete kapılması, terör saldırıları vb. gibi durumları kapsar.

Antalya'da ev taşıma ücreti ne kadar?

2022 yılı için ev taşıma ücretleri: 1+0 ev eşyası için alt fiyat: 2000 TL. 1+1 ev eşyası için en düşük fiyat: 2500 TL. 2+1 ev eşyası için başlangıç fiyatı: 3000 TL. 3+1 ev eşyası için taban fiyat: 4000 TL. Yukarıda yazlı fiyatlar oda sayısına, eşyanın yoğunluğuna, modüler mobil asansör kurulup kurulmayacağına, çalışacak personel sayısına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Net ve güncel nakliye fiyatları için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat kapsamında neler var?

Evden eve nakliyat evinizde bulunan eşyaların montaj işlemleri, mobilya ve beyaz eşyaların paketlenerek yeni adrese taşınması ve yeni evde kurulup teslim edilmesini kapsar. Klimaların montajları ve kırılacak cam, porselen vb mutfak gereçlerinin toplanması isteğe bağlı olup opsiyoneldir.

Evden eve nakliye sigortası nasıl yapılır?

Nakliye sigortası taşınmayı gerçekleştirecek olan nakliye şirketi tarafından sigorta şirketlerine yaptırılabileceği gibi taşınan kişiler tarafından da yaptırılabilir. Bunun için nakliye aracının plakasını, yükleme ve teslimat adreslerini, müşteri isim soyadı, vatandaşlık numaralarını sigorta yetkilisine bildirip poliçe ücretini ödemek yeterli olacaktır.

Evden eve nakliyat sigortası zorunlu mu?

Kurumsal evden eve nakliye şirketleri özellikle şehirlerarası ev taşımalarında nakliye sigortasını zorunlu tutmaktadır.

Hemen Ara WhatsApp