Fuar ve Stand Taşımacılığı

Fuar-ve-Stand-Tasimaciligi_1674308650.jpg

Fuar ve stand taşımacılığı hizmetleri çok kısıtlı zamanlarda yetiştirilmek zorunda olunan özel bir nakliye süreci olarak karşımıza çıkmaktadır. Fuar taşımacılığının özel bir profesyonellik gerektirdiği bilinmektedir. Bir çok konuyu içinde barındıran fuar taşımacılığı ile katıldığınız etkinliklere tam zamanında ve kaliteli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.   

Firmamız uzun yıllardan beri fuar taşımacılığı konusunda hizmet sunmaktadır. Yılların tecrübesiyle firmamız katılacağınız fuar, seminer gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır. Fuar taşımacılığı Antalya ile güvenilir, kaliteli, hızlı ve profesyonellikle harmanlaşmış bir fuar taşıma hizmeti satın alabilirsiniz. 

Her türlü probleminizde çözüm önerisi sunabilen Antalyalı Nakliyat sizlere fuar taşıma esnasında her soruna çözüm getirebilme kabiliyeti ve deneyimine sahip bir firmadır. Bu sebeple firmamız fuar taşıma hizmetlerinde tercih edilen firmaların başında gelmektedir.


Antalya Fuar Taşıma Hizmetleri Nasıl Yürütülür?

Fuar taşıma hizmetleri tecrübe ve kalite gerektiren özel bir taşıma şeklidir. Antalya fuar taşıma hizmeti en ekonomik ve en güvenilir bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor. Fuar taşımasında eşyalar işyerinizden alınır ve fuarın gerçekleştirileceği yere sorunsuz bir şekilde ve zamanında ulaştırılır. 

Fuar bittikten sonra ise bütün eşyalar firmamız tarafından toparlanarak tekrar adrese teslim edilir. Fuar ve stand taşımacılığı hizmeti gerçekleştirilirken; 

  • En uygun nakliye türü tercih edilerek taşıma işlemleri gerçekleştirilmelidir.
  • Fuar bölgesine göre gümrükleme işlemleri yürütülür.
  • Fuar taşıma işlemleri içerisinde indirme, yükleme ve standa teslimat mevcuttur.
  • Fuar nakiyatı hizmetlerinde paketleme ve depolama hizmetleri firmamıza aittir.


Fuar Nakliyesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fuar taşımacılığı yapan Antalyalı nakliyat Firması olarak fuar taşıma hizmetlerinde de sektörde lider konumda hizmet vermekteyiz. Antalya genelinde ve birçok ilde hizmet veren firmamız fuar taşıma konusunda da üstün başarılara sahiptir. 

Fuar taşıma hizmetlerinizi eksiksiz, sorunsuz, zamanında ve hasar vermeden gerçekleştiren firmamıza ulaşabilir ve fuar ve stand taşımacılığı konusunda güvenilir ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamıza başvurabilirsiniz. 

Fuar taşıma işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

  1. Firmamız fuar öncesi sizlerle bir fizibilite çalışması yapar. Bu sayede fuar tarihi ve fuar bitiminden sonra eşyaların teslim edileceği tarih belirlenir.
  2. Fizibilite çalışması yapıldıktan sonra gereken araç ve personel miktarı belirlenir ve fuar taşıması yapılacağı gün hazır hale getirilir.
  3. Hassas ve kırılabilen eşyaların taşınması söz konusuysa firmamız tarafından dikkatli bir şekilde özel ambalajlarla ambalajlanır.
  4. Büyük ve ağır eşyaların taşınması söz konusu olursa vinç ve benzeri araçlar firmamız tarafından temin edilir.
  5. Fuar süresince indirme ve bindirme ile çeşitli destek hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.


Fuar Taşıma İşlemlerinin Fiyatlandırılması

Fuar ve stand taşımacılığı deneyim ve emek gerektiren bir süreçtir. Bu sebeple firmamız tarafından  fuar taşıma fiyatları belirlenirken farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Kullanılan malzemeler, personel sayısı, araç miktarı ve ekstra malzemeler fuar taşımacılığı fiyatlarını belirlemektedir. Araçlarımızın her biri firmamıza aittir. 

Fuar ve stand taşıma hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara WhatsApp