Taşınırken Ambalaj ve Paketleme

tasinirken-ambalaj-ve-paketleme_1670862850.jpg

Evden eve nakliyatta ambalaj ve paketleme taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisidir. Doğru yapılmayan bir paketleme ile eşyalarınız zarar görebilir ve istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bu sebeple nakliye hizmetleri yürüten firmanın paketleme ve ambalajlama konusunda bilgili olması gerekmektedir. Öte yandan kullanılan paketleme malzemesinin kaliteli olması da büyük önem taşır.

Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemeleri eşyalara göre çeşitlilik göstermektedir. Mobilyalarda farklı beyaz eşyalarda farklı kırılacak eşyalarda ise daha farklı ambalajlar ile eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Kırılacak eşyalar için firmamız tarafından özel bir kutulama yapılır. Bu sayede eşyalarınızın kırılıp hasar görmesi engellenir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ise sıhhi tesisatçı tarafından sökülerek özenli bir şekilde paketlenir. Ancak bu ürünler oldukça hassas olduğu için kırılma veya hasar görmeye karşı özel ambalaj  malzemeleriyle sarılır.

Kıyafetler ise özel elbise kutularında taşınır. Özel eşyalarınız için yine ayrı bir paketleme aracı kullanan Antalyalı Nakliyat eşya paketleme ve ambalaj konusunda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ambalajlama kalitesini en üst seviyeye taşımıştır.

Taşınmada Kullanılan Ambalajlama Paketleme Malzemeleri

Ambalajlama ve paketlemenin özen gerektiren bir konu olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Taşınırken kimse eşyalarına zarar gelmesini istemez. Güvenerek teslim ettiği eşyalarını nakliye firmasından aynı şekilde geri almak ister. Nakliye firmaları da kaliteli hizmet sunabilmek için ambalajlama ve paketlemeye oldukça önem vermesi gerekmektedir. 

Antalyalı Nakliyat ambalajlama ve paketlemenin bu denli önemli olma sebebini gayet iyi biliyor. Bu sebeple kullandığı ambalajları özenle seçiyor ve personellerini paketleme konusunda eğitiyor.

Firmamız ambalaj ve paketleme esnasında karton koli, hava kabarcıklı naylonlar, karton fıçı, özel kutular, koli bandı gibi ambalaj malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Ambalajlama hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız müşterinin taleplerine uygun ambalajlamayla da hizmet vermektedir. ambalajlanan eşyalarınız, kapalı kasa mobilya kaplama araçlar ile taşınır. 

Taşınma esnasında eşya paketlemesinde kullandığımız ürünleri görmek için, evden eve nakliyatta kullanıldığımız ambalaj malzemeleri makalemizi okuyabilir, bu ürünler hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.


Evden Eve Nakliyede Mobilyaların Ambalajlama ve Paketlenmesi

Mobilyalar oldukça hassas ve dikkat gerektiren eşyaların başında gelmektedir. Bu sebeple evden eve nakliyat esnasında eşya paketleme hizmetleri yürütülürken öncelikle firmamız tarafından sizlere yönlendirilen profesyonel ve işinde uzman ekimiz mobilyalarınızın de-monte işlemini yürütür. 

Parçalara ayırdığı mobilyalarınızı özel paketleme malzemeleriyle paketler. Bu şekilde paketlenme sebebi eşyaların bir bütün halinde zarar görmeden taşınmasının imkansız olmasıdır. Eşyalarınızı parçalara ayıran ekibimiz bu konuda uzman kişilerdir.

Bu sebeple kesinlikle eşyalarına zarar gelmez ve de-monte işlemleri için sizlerden ekstra bir ücret talep edilmez. Parçalara ayrılan mobilyalarınız kaliteli malzemelerle ambalajlanır ve yeni adresinizde monte edilerek sizlerin kullanımına sunulur. Antalya evden eve nakliyede ambalaj ve eşya paketleme hizmeti sayesinde içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Ev Taşımada Ambalajlama Paketleme Hizmetleri Fiyatları

Her şehirde farklı uygulamalar olmasına rağmen Antalya'da standart ev taşıma paketlerinde; kaba eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, paketlerin tekrar açılarak yeni eve konulması hizmetleri taşınma fiyatına dahildir. 

Evden eve nakliyede "toplama" olarak tabir edilen, mutfak gereçleri ve giysilerin toplanarak paketlenmesi, kutulara konulması işleri ise isteğe bağlı hizmet olup, talep halinde ayrıca ücretlendirilmektedir. Eğer "toplama" işlemlerini de firma elemanlarının yapmasını isterseniz bu durumu taşınma öncesinde Antalyalı Nakliyat yetkililerine bildirerek ek hizmet fiyatı almanız gerekmektedir.

Toplanması istenen eşyalarınız için ambalajlama fiyatları belirlenirken eşyaların miktarı ve kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi ve miktarı belirleyici faktörlerdendir. Bu sebeple kişilerin talebine göre ambalaj seçimi ve kaliteli ambalajların kullanılması fiyatları arttırabilmektedir. 

Antalyalı Nakliyat sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kaliteli ambalajları uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. 

Taşınırken Montaj ve De-montaj İşlemlerini Kimler Yapıyor?

Taşınmada mobilya kurulumu, beyaz eşya de-montajı ve montaj ne demektir? Sevip beğenerek aldığınız, evinizde ve işyerinizde kullandığınız ürünlerin sökülüp parçalara ayrılarak yeni evde tekrar birleştirilerek kurulmasıdır.

Taşınma sırasında montaj uygulamaları konusunda uzman, marangoz ve mobilya ustalarımız tarafından özenle yapılır. Evinizde bulunan mobilya grupları (elbise dolapları, masalar, makyaj masası, çalışma masaları, vb.) de-montajları yapılarak ambalajlanır.

Yeni evde gösterdiğiniz odalara ambalajlarından çıkarılıp konularak, montajları (kurulum) yapılır ve teslim edilir.

Duvara monte ürünlerin demonte ve paketlemesi yapılır fakat taşınılan yeni evde montajı yapılmaz.

Hemen Ara WhatsApp