Antalya Evden Eve Nakliyat

en-iyi-antalya-evden-eve-nakliyat-firmasiyla-tasinin.webp

Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Antalya merkezli nakliye firmamız taşımacılık alanında, deneyim ve kaliteyi bir çatıda altında birleştirmektedir. Antalya’da her ilçede ve her semtte aktif olarak faaliyet göstermekteyiz.

İster evinizin bulunduğu caddenin karşısına, isterseniz de Türkiye’nin en uzak şehrine taşının. ANTALYALI NAKLIYAT ailesi olarak taşınma işleminizi sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek için her zaman hazırız.

Antalya'dan diğer şehirlere, tüm illerden Antalya'ya ev taşıma ve nakliye faaliyetleriniz tarafımızca özenle ile gerçekleştirilir. Kalite standartlarımız sektörün oldukça üstündedir. Eşya paketleme ve taşınma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirleniyor?

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde fiyat politikamızı etkileyen birçok farklı değişken bulunmaktadır. Bu değişkenlerden bazıları şunlardır:

 1. İki adres arası mesafenin uzaklığı.
 2. Taşınacak eşyaların cinsi.
 3. Eşyaların hacmi.
 4. Eşya miktarı.
 5. Taşınacak evlerin kaçıncı katta olduğu.
 6. Nakliye tipi.
 7. Ek hizmetler.

Sözü edilen tüm bu faktörler, taşınma ücretlerinde etkili olmaktadır. Sektörde yıllara dayanan deneyim ile uzun süredir varlığımızı korumaktayız. Şeffaf ve sabit garantili fiyat uygulamamız, nakliye sektöründe tercih edilme sebeplerimizden sadece biridir. Sabit ücret politikamız ucuz nakliyat değil kaliteli hizmeti erişilebilir fiyatlarla sunmaktır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları Çözüm Odaklı Çalışıyor

Yaşadığımız dünyada her an her şey çok çabuk şekilde değişiyor. İnsanların en doğal ihtiyaçlarından olan barınma ihtiyaçlarının giderilmesi için gerçekleştirilen taşınma faaliyetleri de bu hızlı değişimden payını alan sektörlerden birisi.

Şayet yıllar önce başınızdan geçen bir taşınma hikâyeniz varsa sizler de iyi bilirsiniz. Eskiden bir yerden başka bir yere taşınmak başlı başına sıkıntılı bir işti.

İnsanlar günler öncesinden nasıl taşınacaklarını, eşyalarına taşınırken bir zarar gelip gelmeyeceğini kara kara düşünürlerdi.

Öncelikle günlerce en iyi bir evden eve taşımacılık firması aranır, nakliyeci bulununca bu sefer de hamallar ayarlanmaya çalışılır, yapılan pazarlık sonucu hamallarla anlaşma sağlandıktan sonra nakliyeci firma son derece eski bir kamyonetle evinize gelir, hamallar çarşaflara sardıkları eşyalarınızı kıra döke taşırlar ve pek çok eşyanız büyük zarar görürdü.

Nakliye anlayışının ve teknolojinin değişip gelişmesi ile beraber Antalya Evden Eve Nakliye Firmaları da değişip gelişti. Yıllardır nakliye sektörünün içerisinde yer alan ve sizlerin talepleri doğrultusunda çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren Antalyalı Nakliyat da bu değişime en iyi şekilde adapte olan firmalardan bir tanesi oldu.

Taşınma işlerinizde eskiden olduğu gibi nakliyeci firma ile ayrı anlaş, eşyalarınızı taşıyacak olan hamallar ile ayrı anlaş devri artık sona erdi.

Çözüm odaklı çalışma şeklimiz ve güvenilirliğimiz bizleri Antalya’da en çok tavsiye edilen evden eve nakliyat firmaları arasına soktuğu için siz değerli müşterilerimize tek teşekkür ederiz.


Antalya Evden Eve Taşımacılıkta Uzman Personelin Önemi

Gerek Antalya evden eve nakliyat gerekse de ofis ve işyeri taşımacılığı işlerinizde konusunda uzman ekibimiz sayesinde gönlünüz rahat bir şekilde taşınabilirsiniz.

Nakliye hizmetlerinde bizimle beraber çalışan personelimiz son derece tecrübeli ve dikkatli antalyalinakliyat çalışanlarıdır. İşlerini son derece dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştiren çalışanlarımız eşyalarınızın en ufak bir şekilde zarar görmeden taşınacağınız yere ulaştırılmasını sağlar.

Taşınma ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih ettiyseniz sizlere en iyi Antalya evden taşımacılık firmaları arasında en doğru tercihi yaptığınızı söylemek isteriz. Talebinizi alır almaz taşınma işleminin gerçekleştirildiği alanda bir ön inceleme yapan Antalyalı Nakliyat ekibimiz sorunsuz ve hızlı bir iş için gerekli olabilecek her türlü malzeme, ekipman ve çalışacak personel sayısı gibi hesaplamalarını yaparlar.

Ev taşıma sürecinin ön çalışma işlemleri tamamlandıktan sonra taşınma işleminizin gerçekleştirilmesi için artık her şey hazırdır. En iyi Antalya Evden Eve Nakliyat firması olarak belirttiğiniz saatte randevumuza gelir ve eşyalarınızı azami dikkat ve titizlik ile taşınacağız yere ulaştırmak üzere aracımıza yükleriz.


Evden Eve Taşımada Müşteri Neler Yapmalı?

Antalya evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamızın nakliye hizmetleri esnasında müşterilere herhangi bir görev düşmemektedir. Firmamızın sizden beklediği tek şey özel eşyalarınızı kolilere yerleştirmenizdir. Kolilere yerleştirdiğiniz özel eşyaların üzerlerine not düşerek eşyalarınızın ayırt edilmesini sağlayabilirsiniz.

Geri kalan tüm eşyalar firma personeli tarafından özenli bir şekilde paketlenmektedir. Taşınma günü apartman görevlisi ile görüşerek asansörleri kullanabilmek ve merdivenleri kullanabilmek için izin istenmeniz yeterlidir.

Taşınma günü apartman görevlileri ile sorun yaşamamak için önceden izin alınmalıdır. Bu sayede taşınma sürecinde aksama meydana gelmeden kısa bir sürede tamamlanacaktır.


Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri

Taşınma işlemleri esnasında her bir süreç detaylı olarak planlanarak gerçekleştirilmektedir. Bu süreçlerden bir tanesi de Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri olmaktadır. Ekspertiz hizmetleri bir taşınma esnasında işlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi ve tek seferde bitirilebilmesi için son derece önemli bir süreçtir. Şayet evden eve nakliyat hizmetini verecek olan firma ekspertiz hizmeti vermiyorsa o nakliye işleminin başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması oldukça güç olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz ekspertiz işinde uzman ekibimizin deneyimlerinden faydalanmak için taşınma işlerinizde Antalyalı nakliyat şirketini tercih etmenizdir. Sizlere verecek olduğumuz ikinci tavsiyemiz ise Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri Antalya için kesinlikle ekstra bir ücret ödememenizdir. Bazı Antalya Nakliyat Firmaları ekspertiz işlemleri için de ekstra bir ücret talep etmekte olup firmamız taşınma işlemi ekspertiz çalışmalarını ücretsiz olarak müşterilerine sunmaktadır.

Evinize gelerek sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti verecek olan çalışanlarımız özel olarak seçilmiş ve eğitimli güvenilir kişilerden oluşturulmuştur.

Güler yüzlü ve işinin ehli ekspertiz elemanlarımız taşınma esnasında ihtiyacınız olan tüm malzeme, ekipman, araç ve personel listesini belirleyerek başarılı bir planlama işlemi gerçekleştirirler.

Ücretsiz ekspertiz hizmetlerine vermiş olduğumuz önem değerli müşterilerimizin eşyalarının güven içerisinde taşınmasına imkân vermektedir.

Nakliyat hizmetleri için istenilen yüksek fiyatlı ekspertiz ücretlerinin firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmesi sayesinde çok daha ekonomik bir şekilde taşınma taleplerinizi karşılıyoruz.


Antalya Evden Eve Nakliyat Eşyaların Paketlenmesi

Taşınma işlemleri gerçekleştirilirken dikkat edilecek en önemli hususlardan bir tanesi de ambalajlama ve eşya paketleme işlemleridir. Amacına uygun ambalajlama malzemeleri kullanıldığında nakliye işleriniz sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama yöntemlerine ve ambalajlama malzemelerine azami hassasiyet göstermektedir. Kırılacak eşyalarınız dışarıdan gelecek olan darbelere karşı kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlam ambalaj malzemesi içerisine yerleştirilirler. Bu yerleştirme işlemi sırasında ambalaj kolilerinin içerisinde bulunan eşyalarınızın zarar görmemesi için havalı naylonlar ile eşyalarınız sağlam bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Cam, mermer ve ayna gibi hassas eşyalarınız özel malzemeler ile titizlikle paketlenir. Firmamız bünyesinde doğru bir ambalajlamanın nasıl yapılacağı konusunda eğitim almış deneyimli personellerimiz çalışmaktadır. Taşınma alanında uzman olan personellerimiz süs eşyalarınızdan değerli porselen tabaklarınıza varıncaya kadar tüm kırılacak malzemelerinizi kolilerin içerisinde veya dışarıdan gelecek darbelere karşı darbe emici özelliği sahip özel ambalajlama malzemeleri ile ambalajlarlar.

Tüm bu işlemler gerçekleştirilirken sizin yapacağınız tek şey ise keyif içinde çayınızı yudumlayarak çalışmalarımızı seyretmek olacaktır. Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları ise mümkün olan en düşük maliyet hesaplamaları yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

Antalya'da evden eve taşınma işlemlerinizde size en güvenilir hizmetleri sunan firmamız ambalajlama işlemlerinin nasıl olacağını ve ne tür bir malzeme kullanılacağını evinize gelip yapmış oldukları ön inceleme esnasında belirlemektedirler. Taşınırken paketleme hizmetleri firmamızın taşınma esnasında en çok dikkat ettiği hususlardan biridir. Ambalajlama işlerindeki hassasiyetimiz bizi Antalya ev taşıma firmaları içinde en üst sıralara kadar taşımıştır.


Antalya Evden Eve Nakliyat Demontaj-Montaj Hizmetleri

Taşınma işlemlerini yürütürken firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden biri de Antalya evden eve nakliyat demontaj montaj Hizmetleridir. Taşınma sırasında özellikle büyük hacimli eşyalarınızın kolaylıkla taşınabilmesi için bulunduğunuz yerde demonte edilmesi ve sonrasında da taşınacağınız mekânda demonte edilen eşyalarınızın tekrar montajının yapılması gerekmektedir.

Sizlere tavsiyemiz eşyalarınızın kesinlikle kendi başınıza de-montaj ve montajını yapmamanızdır. Bırakın Antalyalı Nakliyat demontaj montaj hizmeti veren firmamızın usta mobilyacıları mobilyalarınızın montajını profesyonel bir şekilde gerçekleştirsinler.

Standart taşınma işlerinde müşterilerimize ekstra bir ücret talep etmeden sunmuş olduğumuz sökme, kurma hizmetleri ile ev taşıma işinizi elinizi hiçbir şeye sürmeden keyifli bir deneyime dönüştürmenin tadını çıkartın.


Antalya Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Firmamız taşınma işlemlerinin yürütülmesi sırasında almış olduğu tüm güvenlik önlemlerine rağmen olası herhangi bir olumsuz duruma karşı Antalya Evden Eve Sigortalı Nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Nakliye emtia sigortasının neleri kapsadığını öğrenmek isterseniz linki tıklayıp poliçe örneğini okuyabilir, dilerseniz indirebilirsiniz.

Emtia nakliyat sigortaları neleri kapsar:

Uluslararası ve Yurtiçi emtia nakliyatında nakliyat hasarları Nakliyat emtia poliçesi ile güvence altındadır.

Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımaları esnasında meydana gelebilecek ve nakliyat emtia sigorta poliçesi ile teminat altına alınan riskler nelerdir?

 • Kazalar.
 • Hırsızlık.
 • Yükleme ve boşaltmadan kaynaklanan hasarlar.
 • Doğal afetler.

Sunmuş olduğumuz sigortalı nakliyat faaliyetlerimiz sayesinde taşınma işlemlerinizde hiçbir risk altına girmeden eşyalarınızı taşıtmanın güven ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Firmamız Antalya sigortalı nakliyat ücretleri piyasadaki en uygun maliyet oranları ile taşıma fiyatlarımıza yansıtılmakta ve eşyalarınızın sıfır risk ile ekonomik bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Sigortalı nakliyat hizmetleri sayesinde müşterilerimiz en kaliteli ve de güvenilir nakliye hizmetlerini bütçelerini zorlamadan satın almaktadırlar. Antalyalı Nakliyat  ev taşımalarında nakliye emtia sigortası poliçeleri kapsamında AXA sigorta, SOMPO sigorta gibi şirketlerle çalışmaktadır.

Kaliteli ve tüm süreçleri özenle planlanmış evden eve nakliye hizmetlerine fahiş fiyatlar vermek istemiyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ve bu hizmet karşılığında sizlerden talep etmiş olduğumuz uygun fiyatlarımızı mutlaka incelemenizi sizlere şiddetle öneriyoruz.

Eşyalarınız onca emek sonunda sahip olduğunuz varlıklarınızdır. Evden eve taşınma sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesini istemek ise sizin en doğal hakkınızdır. Durum böyleyken eşyalarınızı sigortalı olarak taşıtmak ise yapılması gereken en uygun işlerden biridir.

Müşterilerimize sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmetleri taşınırken eşyalarıma acaba zarar verilir mi korkusu yaşamadan firmamız tarafından taşınmasına olanak sağlar. Taşınmak istediğiniz yaşam alanınıza mutlu bir şekilde yerleşmek için nakliye işlerinde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz


En İyi Antalya Evden Eve Nakliyat Firması ile Taşının

Geniş nakliye araç filomuz ve konusunda eğitim almış personelimiz ile sizlere hızlı ve zahmetsiz bir taşınma imkânı sağlıyoruz.

Firmamız personeli içinde mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek için marangoz ve tesisatçı ustası bulundurmaktayız. Bu sayede taşınırken demontaj ve de montaj işleriniz için ustalara ayrıca para vermek zorunda kalmazsınız.

Evden eve nakliye sektöründe uzman ve eğitimli kadrosu, son model asansörlü nakliyat araçları ile Antalya evden eve taşımacılık firmamız dürüst çalışma prensibi ve daima müşterilerinin ihtiyaçlarını temel alan çalışma politikası ile Antalya merkez ve ilçelerinde nakliye hizmetlerine kaliteden ödün vermeden kesintisiz olarak devam etmektedir.Taşınırken Risk Almayın!

Taşınma stresi yaşamadan, rahat, sorunsuz bir ev taşıma için Antalyalı Nakliyat'ı seçin. Garantili ev taşıma, şeffaf ve sonradan değişmeyen fiyat politikamızla binlerce müşterimizi yeni evlerine taşıdık. Siz de Antalyalı Nakliyat'la risk almadan taşının.

Evinizi güvenli ve sorunsuz taşımak istiyorsanız işinin uzmanı ekiplerimiz sizlere, Antalya'nın en iyi ev taşıma şirketi Antalyalı Nakliyat olarak hassas paketleme ve nakliye hizmeti sunmaya hazırdır.     

Müşterilerimizin taşınma işleri sonrasında memnun olmasını sağlayabilmek için tüm nakliye süreçlerini titizlikle planlayarak hataya yer vermeyen firmamız, sürekli genişleyen müşteri portföyü sayesinde Antalya’da evden eve nakliyat firmaları tavsiye içerisinde en çok aranan nakliye şirketidir.

Uzun yıllar sektörde çalışmanın vermiş olduğu bilgi ve engin tecrübe ile aynı zamanda sürekli kendini yenileyen bir anlayışla sizin için çok değerli olan eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görüyor ve yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

Haftanın 7 günü 24 saat nakliye hizmetlerini kesintisiz bir şekilde devam ettiren Antalyalı evden eve nakliyat, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Sigorta güvencesi altında taşınan eşyalarınız sıfır risk politikamız sonucunda hiçbir zarar görmeden taşınır.

Örneğin taşıma işleri için özel olarak donatılan ve sarsıntı önleyici sistemleri içerisinde barındıran nakliye araçlarımıza monte edilmiş asansör sistemimiz sayesinde eşyalarınızı rahat ve hızlı bir şekilde balkonlarınız veya camlarınızdan itinayla nakliye araçlarımız içerisine yerleştirir ve deneyimli şoförlerimiz eşliğinde yeni taşınacağınız adrese hiçbir zarar görmeden ulaşmalarını sağlarız.

Evinizi taşırken dikkat ettiğimiz hususların başında eşyalarınızın uygun bir şekilde ambalajlanması gelmektedir. Kaliteli ambalajlama malzemelerinin yanında baloncuklu naylonlar ve streç filmler ile eşyalarınızı taşınma esnasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlamaktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası ev taşıma ihtiyaçlarınızda en iyi Antalya evden eve nakliye firması Antalyalı Nakliyat'ı tercih ettiğinizde yanılmadığınızı anlayacak, stressiz bir taşınmanın keyfini yaşayacaksınız. Tüm diğer mutlu müşterilerimiz gibi sizler de, dostlarınıza gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceksiniz.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Yapmayı Unutmayın;


Antalya evden eve nakliye firmamız eşyalarınız güvence altına alabilmek için sizlerle sözleşme imzalamaktadır.

Taşınma sürecinden önce mutlaka evden eve nakliye sözleşmesi ve eğer hazırladıysanız taşınacak eşya listesini yanınızda bulundurulması önemlidir.

Listeyi oluşturduktan sonra nakliye esnasında yetkililerimize onaylatarak geçerli olmasını sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat sözleşmesi ve içeriğinde bulunan maddeleri dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Firmamızın nakliye sözleşmesi kapsamındaki maddeler şunlardır:

Firmamız ile sözleşme imzalarken imzalara büyük önem verilmektedir.

Sözleşmeler sabit olmayıp özel durumların meydana gelmesi halinde yeni maddeler eklenebilmektedir.

Sözleşmede eşyaların sigortalandığına dair maddelere yer verilmektedir.

Sözleşmede nakliye sürecinin geçekleşeceği nakliye aracının plakası da bulunmaktadır.

Sözleşmeden nakliye sürecinin kapalı kasa araçlar ile yapılacağına dair bilgiler yer alır.

Şehirlerarası nakliyat sürecinde eşyaların teslim tarihi mutlaka eklenmektedir.

Sözleşme müşteri ve firmamızın yetkilisi arasında imzalanmaktadır.

Taşıma maliyeti sözleşmede yazı ve rakam ile belirtilmektedir. Taşıma maliyetinin nakliye sözleşmesinde belirtilmesi ileri dönemlerde karşılaşacağınız tüm problemlerin önüne geçecektir.


Antalyalı Evden Eve Nakliyat ile Güvenli Taşınırsınız


Taşınmak zaman zaman hepimizin yapmak zorunda kaldığı bir süreçtir. Eskiden çok zor ve bin bir zorlukla yapılmaya çalışılan bu zorunlu işi firmamız tecrübeli elleri sayesinde sıkıntısız bir şekilde atlatabilirsiniz.

Antalya evden eve nakliyat firmaları şeffaf fiyatları ve kalitesi içerisinde, her taşıma işinin ardından müşterilerinin beğeni ve takdirlerini kazanan Antalyalı Nakliyat en çok tavsiye alan firmalardan bir tanesidir.

Taşınmanın En Kolay Yolu Antalyalı Nakliyat

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan nakliyecilik anlayışımız, kullanmış olduğumuz son teknoloji malzeme, ekipman ve eğitimli personelimiz son derece etkili olan unsurların başında gelmektedir.

Her ölçekteki konut taşınması için Antalyalı Nakliyat'ı seçmeniz yeterlidir. Nasıl bir taşınmaya ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra, en kolay ve güvenli şekilde yeni evinize taşırız.

Firmamız için her bir müşterimizin ayrı bir değeri ve önemi vardır. Amacımız ise bizlerden kusursuz hizmet bekleyen tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına aynı şekilde kusursuz olarak hizmet etmektir.
Bu görev bilinci ile kendimizi sürekli yeniliyor ve taşımacılık dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip ediyoruz

Nakliye işlerindeki tüm bu yetkinliğimiz bizlere Antalya’da başarının kapılarını aralamıştır. Bizi tercih eden müşterilerimizin en hassas eşyalarına varana kadar tüm eşyalarının kesinlikle hiçbir zarar verilmeden yeni mekânlarına transfer edilmesi, olumlu değerlendirmeler, ve tavsiyeler almamıza vesile olmuştur.

Antalya ev taşıma hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkürü bir borç biliriz

Antalyalı Nakliyat, Antalya'dan tüm şehirlere ev taşıma ve eşya depolama hizmetlerini profesyonel olarak, güvenli bir şekilde sürdürmektedir.

Neleri Taşımıyoruz?

 1. Nakliye ve taşınma sırasında diğer eşyalara zarar verebilecek ayrıca trafiği ve genel güvenliği tehlikeye atabilecek maddeleri taşımıyoruz.
 2. Kanunlarda yasak olan maddelerin taşımasını yapmıyoruz.
 3. Herhangi bir canlının (  evcil hayvan,  yabani hayvanlar, insan vb. ) taşınması yasaktır.
 4. Patlayıcı, parlayıcı, yanıcı, çabuk alev alabilen maddelerin taşınması yasaktır. Taşımıyoruz.
Neleri Taşıyoruz?
 1. Ev taşıma (ev eşyaları).
 2. Ofis taşıma (büro malzemeleri   ve mobilyaları).
 3. İşyerleri.
 4. Klinikler.
 5. Fuar malzemelerini.
 6. Stand ve benzerlerini taşıyoruz.

Hemen Ara WhatsApp