Antalya Ofis Taşıma

antalya-ofis-tasima_1668525634.jpg

Ofis (büro) nakliyesi konusunda tecrübeli kadromuzla 2008 yılından bu yana Antalya'da şehir içi ve şehirlerarası ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Ofis taşıma hizmeti çok fazla bir özen isteyen iştir. Bu nedenle nakliyat yapılacak firmanın çok özenli ve deneyimli bir firma olması önemlidir.


Antalya Ofis Ve İşyeri Taşıma Nasıl Yapılır?

Antalya ofis taşıma hizmeti öncesinde, taşınacak ofisin bir ekspertiz raporu çıkartarak işe başlamaktayız. Bu çalışmanın en büyük nedenlerinden biri taşınacak eşyalarınızın hiç bir zarar görmeden nakledilmesidir. Ayrıca çıkartılan bu ekspertiz raporu sayesinde nakliyat işleminin ne kadar süreceği de size bildirilmektedir.

 Bu işlem sayesinde sizin iş kaybınızı en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Ofis ve büro taşımacılığı konusunda birçok firma taşınılacak eşyanın önemini düşünmemektedir. O tarz firmalar yalnızca alacakları nakliye ücretini ve kendi kazançlarının önemini bilmektedirler. Antalyalı Nakliyat sizlere her zaman en doğru hizmeti vermeyi görev bilir.

 Bundan dolayı sizlere verdiğimiz hizmet karşılığında alacağımız ücret bizim için ikinci plandadır. Firmamız için ilk planda olan her zaman sizin memnuniyetiniz ve işinizin ya da eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesini sağlamaktır.


Antalya'da Asansörlü Ofis Taşıma Kolaylığı

Ofisler genellikle yüksek katlarda, bazen de plazalarda yer almakta. Yük taşıma için özel asansörleri bulunmayan binalardan taşınmak da oldukça güçtür. 2. kat ve daha üst katlarda bulunan ofislerin taşınmasında asansörlü ofis taşıma kolaylığı sunuyoruz. 

 Özellikle çalıştığınız yerde rahat olmanız çok önemlidir. Bazen sırf daha rahat çalışma ortamına sahip olmak için başka alana taşınma ihtiyacı duyarlar. Bazen ise işlerinin genişlemesi ve büyümesinden dolayı bulundukları ortama artık sığamadıkları için taşınma gereği duymaktadırlar. İşte bundan dolayı nakliyat ve nakliyecilik sektörüne hemen herkesin ihtiyacı vardır.


Alttaki videomuzda Antalyalı Nakliyat personelinin ofis taşıma çalışmasını izleyebilirsiniz.


Ofis Taşımacılığında Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Her insan her işinde kaliteli hizmeti almak isterler. Lakin aldıkları bu kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile almak da istemektedirler. Çoğu işte ya da hizmette hem uygun fiyat hem kaliteli hizmeti alabilmek mümkün değildir. Lakin firmamız nakliyat konusunda her zaman bu prensibi benimsemiştir.

 Siz saygı değer müşterilerimize her türlü taşıma ve nakliye hizmeti verirken her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeyi hedeflemektedir. Antalya'da Ofis ve işyeri taşımacılığı sırasında tüm eşyalarınız tek tek paketleme ve  ambalajlama  yapılarak kendi özelliklerine ağırlıklarına ve hassasiyetlerine göre özenle taşınmaktadır.

Ofisinizin taşınırken büro mobilyalarınız, evrak, ve arşivleriniz için İstediğiniz süreyle ve esnek depolama seçenekleriyle eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. 

 Kapalı kasa mobilya kaplı özel nakliye araçlarımız firmamızın kendine aittir. Ofis ve büro taşıma fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Hemen Ara WhatsApp