Evden Eve Nakliyat

IMG_evden-eve-nakliyat_1707425906.jpg
Evden eve nakliyat, AntalyalıNakliyat ile sorunsuz ve güvenilir hale geliyor. Profesyonel ekip, geniş araç filosu ve özel hizmetleriyle taşınma sürecinizi yönetmenin en etkili yolunu sunuyor.

Evden eve nakliyat hizmetinin önemli faydalarından biri, çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilmesidir. Taşınma şirketi, tüm eşyalarını toplayıp yeni bir yere taşımak zorunda kalmak yerine her şeyi halleder. Bu, bireyin veya ailenin yeni bir ev bulma, kamu hizmetlerini aktarma ve yeni çevrelerine yerleşme gibi hareketin diğer yönlerine odaklanmasını sağlar.

AntalyalıNakliyat Antalya merkezli bir Nakliye firması olarak, Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarının ne kadar değerli olduğunu biliyor ve verdiğimiz hizmetleri buna göre geliştiriyoruz. Firmamız sizlere her daim en iyi hizmeti vermeyi hedeflerken aynı zamanda da en uygun ücretler ile evden eve nakliye işini yapıyoruz.
 
Bizim için en önemli şey siz müşterilerimizin güvenini kaybetmemek ve sizleri memnun etmektir. Bunun için firmamızda çalışan personel nakliyat işinde tecrübeli, deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

AntalyalıNakliyat her zaman en iyi ev taşıma hizmetini vermektedir. Taşınma süreci siz bize ulaştığınız anda başlar. Tek bir telefonunuz ile eşyalarınız, bulunduğunuz evden başka bir eve taşınmaktadır. 14 yıllık kurumsal tecrübeye sahip nakliye şirketimiz, uzman kadrosu, kapalı kasa taşıma araçlarıyla sadece evden eve nakliyat değil, her ölçekte şirket taşımacılığı, bankalar ve devlet kurumlarının taşınması hizmetleri de sunmaktadır.


Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz

Faaliyet alanlarımız evden eve taşımacılık, şehir içi, şehirlerarası ev taşıma işleri, asansörlü nakliyat, kurumsal nakliyat, fabrika taşımacılığı ve ofis ve işyeri taşıma, mağaza taşımacılığı gibi daha birçok alanda nakliye ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz.
 
Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız ekipmanlar diğer taşımacılık işlerinde kullandıklarımızdan farklıdır. Taşınacak eşyanızın tipine ve durumuna göre uygun olan materyaller ile eşyalarınız gerekirse sökülerek yani de monte bir şekilde, gerekirse de olduğu gibi uygun ürünler ile sarılmaktadır. Bu sarma işlemi taşıma sırasında eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesini sağlamaktadır. Ayrıca de de-monte şekilde taşınan eşyalar yeni yerlerinde yeniden montajlanmaktadır. de-montaj ve montaj işlemleri uzman mobilyacılarımız tarafından yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyede Standart Taşınma Süreci Nasıl İşliyor?
  1. Demonte ve Paketleme; Evinizde bulunan mobilya ve beyaz eşyalarınız de-monte edilerek uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenip taşınmaya hazır edilir.
  2. Eşyaların Kamyona Taşınması ve Nakliyesi; Paketlenmiş eşyalarınız taşıma kamyonuna yüklenip, yeni evinize nakliyesi yapılır.
  3. Yeni Adrese Taşıma; Nakliyesi tamamlanan eşyalarınız yeni evinize özenle taşınır.
  4. Montaj ve Yerleştirme; Yeni evinizde mobilya ve beyaz eşyalarınız ambalajından çıkartılıp montajları yapılır. İstenilen odalara yerleştirilir.

Yukarıda 4 adımda anlattığımız taşınma süreci Antalyalı Nakliyat'ın standart ev taşıma paketi olup, küçük eşyaların (mutfak gereçleri, kırılacak eşyalar, özel elbiseleriniz, vb.) toplanması, kutulanması, avizelerin, stor perdelerin sökülmesi ve takılması standart uygulamaya dahil değildir. Bunlar ekstra hizmetlerdir ve ayrı fiyatlandırılır.

Standart ev taşıma paketimiz dışında, ekstra hizmet taleplerinizle ilgili  taşınma öncesinde Antalyalı Nakliyat yetkilileriyle görüşüp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Evinizi AntalyalıNakliyat güvencesi ile taşıyarak profesyonel taşınma hizmeti alırsınız. AntalyalıNakliyat ile taşınırken kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Taşınma öncesinde karşılıklı anlaşarak yapılan sözleşmede ne belirtilmişse yerine getirilir.

Evden Eve Nakliyat İçin Kapalı Kasa Araçlar Kullanıyoruz

Paketleme ve  ambalaj işlemleri yapılan eşyalarınız tamamen kendimize ait olan kapalı kasa özel nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Ayrıca taşıma sırasında araç içerisinde kayıp devrilmeyi önlemek için de eşya yükleme işlemi bittikten sonra yüklenen eşyalar aracımıza sabitlenmektedir. 

Günümüzde birçok evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Lakin takdir edersiniz ki bu firmaların hepsine güvenmek mümkün değildir. İşini doğru yapmayan ya da nakliye işi ile hiç bir ilgisi bulunmayan kişiler eşyalarınızı çok kötü koşullarda taşımaktadırlar. Bu hem eşyalarınıza ciddi zararlar verir, hem de size evden eve nakliyat firmaları fiyatları dışında ayrıca bir eşya ücreti vermenizi gerektirebilmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızda gözle görülür bir şey olmasa bile taşınma sırasında ciddi yıpranmalar gerçekleşebilmektedir.

Taşınırken Neden AntalyalıNakliyat'ı Tercih Etmelisiniz?

Antalya nakliye firmamız, kapıdan kapıya şehirlerarası taşımacılığı fiyatlandırmadan önce eşyalarının güvenli bir şekilde taşınmasını ve ücretin adil, şeffaf ve makul olmasını sağlamak için bir keşif uzmanı atayacaktır. Ekspertiz elemanları, ulaşım maliyetini etkileyen tüm koşulları göz önünde bulundurarak bir tahmin oluşturur. Bu hizmet evden eve nakliye, ofis taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma vb. tüm nakliye işlemleriniz için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Müşterilerimiz ofisimize geliyor veya telefonla bize ulaşıyor. Taşınacak ev nerede olursa olsun, gözlem amaçlı olarak kendilerine ulaşırız. Aksi takdirde, müşterimiz tarafından gönderilen resimlere göre eşyaların miktarını ve kalitesini belirleyeceğiz. 

Evden eve nakliye fiyatı taşınacak dairenin kat sayısı ve yukarıda belirttiğimiz diğer unsurlara bağlıdır. Anlaşıldığı taktirde müşterimizle sözleşme imzalayarak ücretin bir bölümü kapora olarak alınır. Kalan ödeme ise iş bitiminde alınır.

Müşterimiz hassas küçük eşyaları taşınma gününden önce paketleyebilir. Çalışanlarımız daha sonra Beyaz eşya ve mobilya gibi eşyaları itina ile paketleyecektir. Onları eski evden yeni eve taşımak için asansörleri kullanabilir ve eşyaları varış noktasında paketlerden çıkarırlar, montajları tamamlayıp teslim ederler. En profesyonel şekilde güvenilir evden eve nakliyat böylece tamamlanır.

Parça Taşımacılık Hizmetimizle Eşyalarınızı Şehirlerarası Taşıyoruz

Parça eşya taşımacılığıyla ile ilgili deneyim ve güvenli hizmet bekleyen ayrıcalıklı müşterilerimiz için küçük araçlarla taşıma ihtiyaçlarına bağlı olarak Antalya ve diğer şehirler ile yapılan bir şehirlerarası taşıma parça eşya taşıma hizmeti de sunuyoruz. Şehirlerarası kamyonet taşımacılığı, özenle taşınması gereken eşyalarınızın size özel bir araçla teslim edilmesini sağlar.

Son zamanlarda, yüksek yakıt maliyetleri, kendi evlerine taşınmak isteyenleri daha küçük araçlara geçmeye zorluyor. Bu arabalar, daha küçük motor boyutu nedeniyle taşınması ekonomiktir. Antalya nakliyat firmaları evden eve eşya taşıma fiyatları konusunda parça taşıma avantajı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Parça Taşımacılık ile Normal Nakliye Hizmetlerimiz Arasındaki Farklar

Az eşyası olan, yüksek ücretler ödemek istemeyen ve uygun fiyat arayan müşterilerimiz için Antalya'da parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Nakliye şirketleri, maliyet nedenleriyle birden fazla ürünü bir araçta taşımakta, bu da müşteriler arasında bölüştürülerek toplam maliyet düşürülmekte ve nakliye daha ekonomik hale getirilmektedir. Böylece evden eve nakliyat ve depolama konusunda uygun bir fiyat imkânına sahip olunmaktadır.

Nakliye Hizmetlerinde Vizyon Sahibi Firma Olmamızın Avantajları
Dilerseniz evden eve taşımacılık şirketi şehirlerarası taşıma konusunda uzman personelimiz evinizin montajını ve paketlemesini yapabilir. Bu, isteğinize dayalı ücretli bir işlemdir. Bu, tüm öğelerinizi içerir. Giysiler, tabaklar, bardaklar, takılar vb. paketlenmiş ve taşınma günü için hazırlanmıştır.

Deneyimli personelimiz eşyalarınızın kırılmasını veya çizilmesini önlemek için balonlu naylon, kağıt, saklama bidonları, elyaf battaniyeler, strech film gibi paketleme malzemeleri kullanarak özel paketleme teknikleri ile paketleyecektir.

Ev taşıma dışarıdan kolay bir durum gibi görünse de durum tam tersidir. Taşınmak zor bir süreçtir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için güvenilir firma evden eve nakliyat firması tüm bu sorunlara çözüm getiriyor.

Kişilerin eşyalarını özenle paketleyip güvenilir bir şekilde araçlara yüklemelerini sağlar. Taşınacak yer ne kadar uzakta olursa olsun son teknoloji araçlarla tercih ettikleri il ve ilçelere güvenli bir şekilde taşınmaları sağlanmaktadır. Bu sayede taşınma işlemi sırasında kişiler yorulmadan bu taşıma işlemi tamamlanmış olur.   
                                                                                                                  

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Kalite Önemlidir

Hayatta bazen insanlar evlerini taşımak zorunda kalıyor. Bu durum ne kadar zor olursa olsun, hızlı hareket etmek gerekir. Bu taşımalarda şehirlerarası evden eve nakliyat maddi kayıplar da yaşanmaktadır. Bu sorunlara veya maddi kayıplara neden olmamak için sorunları çözmek mümkündür. Firma ile iletişime geçildiğinde müşteriler istedikleri zaman taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Bu nedenle firma her zaman güveni ve memnuniyeti ön planda tutmaya çalışmaktadır. Kişiler bazen şirket yerine şirkete yakın kişilerden yardım alarak bu ulaşımı sağlamaya çalışırlar. Ancak taşıma uzman ekipler tarafından yapılmadığı için maddi kayıplar meydana gelecektir. Bu sorunların çözümü için her zaman firma ile iletişime geçilerek sözleşme yapılması ve nakliye işleminin gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?
Paketleme sistemi korumalı hale getirilerek uzman ekipleri ile birlikte daha hızlı ve güvenilir şekilde paketlenmesi sağlanmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat işleri arasında yer alan sistem müşteriye güven vermek ve memnuniyetini sağlamaktır. AntalyalıNakliyat uzun mesafe taşımacılıkta da uzman ve profesyonel kadrosu ile bu işi yaparak daha iyi hizmet verme yolunda öncülük etmektedir. Nitelikli ve uzman kadrosu ile işini temiz ve sağlıklı bir şekilde yaparak müşterilerinin memnuniyetini almaktadır. 

Şehir içi Lokal Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz
Hızlı ve profesyonel uzman ekiplerimiz evden eve taşımacılıkta hızlı ve güvenli çalışır. Evden eve nakliyat müşterilerine sonuna kadar güven vermektedir. Bu sebeple piyasadaki diğer firmalara göre daha güvenli bir hale gelmiştir. Nitelikli personel yapısıyla dikkat çeken firmamız, her zaman en iyi hizmet kalitesiyle ilerlemeyi başarıyor. Firma, müşterilere sıcak bir aile varlığı hissi vererek nakliye işini başlatır ve tamamlar.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında
Çok katlı yüksek binalara taşınırken evden eve asansörlü taşıma yapıyoruz. Eşyaların insan gücüyle taşınmasının zor olması ve zarar görmesinin önüne geçilmesi için mobil nakliye asansörleri kullanıyoruz. 
Antalya asansörlü nakliyat hizmeti, taşınma işleminin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Siz de yüksek katlara taşınacaksanız AntalyalıNakliyat iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizi arayıp asansörlü ev taşıma için randevu oluşturabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Aşamalarımız
Firmamız uzman kadrosu ve profesyonel ekipleri sayesinde daha iyi ve kaliteli hizmet vermektedir. Bu nedenle ev eşyalarınız özenle paketlenir, araçlara yüklenir. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması tüm bu sorunlara yeni bir kapı açarak sorunlardan kurtulmayı mümkün kılmaktadır. Bu nedenle kişilerin firmaya giderek taşınacakları yerin adresini ve eşyalarının durumunu bildirmeleri gerekmektedir. Tüm bu şehirler arası ev taşıma sırasında sorunların bildirim anında yapılacak sözleşme ile çözülmesi mümkündür.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Veren Ekibimizin Özellikleri
Evden eve taşınan herkes taşınmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Bazılarının gözünde bu süreç o kadar büyüyor ki insanlar artık hareket etmek istemiyor. İşte görevimiz burada başlıyor. Nakliyat evden eve olacağı zaman müşterilerimize hiç hareket etmiyorlarmış gibi hissettirecek en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar bizimle çalışan müşterilerimizin hiçbir şikayeti olmadan işimizi layıkıyla yapmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Nakliye firmaları ile çalışmadan önce firma ekibinin özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde çalıştığınız firmanın kalitesini tam olarak anlayabilirsiniz. Nakliye firmamızın araçlarında genellikle kendi logomuz ve firma bilgilerimiz bulunur.

Şehirlerarası Nakliyede Asansörlü Taşıma Kullanabilme Şartları
Şehirlerarası taşımacılık yapmak için deneyimli ve profesyonel ekiplere ihtiyacınız var. Güvenilir nakliyat olarak evinizde geliştirdiğimiz ekiplerimizle evinizdeki tüm eşyalarınızı istediğiniz yeni yerine güvenle taşıma operasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Şehirlerarası taşımacılık değerleme hizmetlerimizle eşyalarınızı kontrol etmek için evinize geliyoruz.

Eşya kontrol ve raporlama süreçlerini tamamladıktan sonra sizlere sunduğumuz hizmetler ile birlikte paketleme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Paketleme işlemleri en büyük özeni gerektiren işlerdir. Bu yüzden firmamızın bizim için hazırladığı paketleme araçları ile eşyalarınızı profesyonel bir şekilde evinizde paketliyoruz. Daha sonra eşyalarınızı nakliye operasyonları için tam donanımlı olarak sağladığımız araçlarımızla teslim ediyoruz.

Evden eve nakliye firmaları şehirlerarası taşıma yapacağı zaman filosunun tecrübeli olması gerekmektedir. Şirketimizin sizler için seçtiği tüm şoförler, daha önceki işlerinde deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Ayrıca eşyalarınızı taşırken önceden tüm yol kontrollerini yaptıktan sonra yola çıkıyoruz.

Bu, hasarı veya trafik sıkışıklığını tahmin etmemizi sağlar. Bu bize zaman kazandırır ve hangi pozisyonlardan geçebileceğimizi belirler. Tarafımızdan yapılan taşıma çalışmaları sırasında eşyalarınızın hasar görmesi durumunda firmamız tarafından güvenli bir şekilde onarılacaktır. Vermiş olduğumuz bu hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Nakliye Öncesi Paketleme Hizmetlerimiz
Nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarının daha güvenli taşınması için paketleme işlemlerini sağlamaktayız. Paketleme süreçlerimizi özenle ve özveriyle gerçekleştiriyoruz. Firmamızın sağladığı paketleme araçları sayesinde evinizdeki tüm eşyaları farklı kategorilere ayrılacak şekilde paketliyoruz. Arızalı veya elektronik ürünlerin sevkiyatında herhangi bir hasar oluşmaması için güvenlik önlemlerimizi en üst seviyede tutuyoruz.

Şirket personelimiz müşterilerimizin eşyalarını taşırken bize ihtiyaçları olan tüm paketleme hizmetleri sağlıyorlar. Sizler için hizmet yelpazemizi genişletmek için müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalıyor ve onların görüşlerini alıyoruz. Eşyalarını taşıyan kişiler, bazı sorunlar nedeniyle ya da yeni bir eve taşınırken paketleme sorunu gibi durumlarla karşılaşabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimize yardımcı olmak için en kaliteli paketleme hizmetlerini sunuyoruz.

Nakliye evden eve yapılacaksa bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren değerleme ekiplerimizi evinize gönderiyor ve mülkünüzün kontrolünü sağlıyoruz. Daha sonra eşyalarınızın sizin için ayırmış olduğumuz depolama alanlarına teslim edilmesi için paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra eşyalarınızı kendi korumamız altına alıyor ve sağladığımız güvenlik personeli çerçevesinde 7 gün 24 saat koruma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri
Evden eve nakliyat şehirlerarası taşıma hizmeti ile ev eşyaları, ofis gereçleri, çeyiz gibi araç içerisinde taşınabilecek eşyalar zarar görmeden bir şehirden başka bir şehre aktarılmaktadır. Bu amaçla taşıma yöntemine bağlı olarak asansörlü veya asansörsüz gerçekleştirilebilmektedir. Uzun mesafe taşımacılıkta gelişmiş son model sistemlere sahip nakliye hizmeti, taşımacılık alanında hizmetinizde olup, Antalya Nakliyat firmaları arasında öne çıkmaktadır. 

Sigortalı Taşımacılık ile Eşyalarınız Güvende
Türkiye'nin şehirden şehre ve evden eve "81" şehrine nakliye hizmeti veriyoruz. Sigortalı taşımacılık ile şehirlerarası evden eve nakliye için büyük, orta ve küçük çelik kasa kamyonlarımızla size özel bir araç seçebilirsiniz. Tüm ev eşyalarınızı emanet edeceğiniz bir nakliye firmasına öncelikle sektördeki geçmişini ve kaç yıldır bu sektörde olduklarını sormalısınız.

Onlardan size sunabilecekleri örnek referanslar istemelisiniz. Bu konuda sormanız gereken en önemli soru, eşyalarınızın taşıma sırasında sigortalı olup olmadığıdır. Bazı şirketler sigorta sürecini kendileri hallederken, bazıları bunun fiyata dâhil olmadığını iddia edebilir. Antalya nakliyat firmaları ile güvenilir sigortalı evden eve nakliyat depolama hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Ev Taşıma Hizmetleri
Birçok kamu ve özel sektör kuruluşunun tercih ettiği Antalya taşımacılık firması olarak her zaman bize olan güveninizi kazanmaya çalıştık. Uygun fiyatlar ve kaliteli performans ile sizleri memnun etmeye devam edeceğiz. Firmamız araçları son model teknik donanıma sahiptir. Gerekli nakliye belgelerine sahip olmayan firmalarla asla çalışmayın. 

Evden eve eşya taşıma söz konusu olduğunda bir diğer önemli konu ise eşyalarınızın ambalajlanmasıdır. Teslimat ekibinin bu işte tecrübeli olması çok önemlidir. Deneyimsiz bir ekiple çalışıyorsanız, ciddi zararla karşılaşmanız olasıdır. Evden eve eşya taşıma söz konusu olduğunda sigortalı Antalyalı Nakliyat firması güvenilir taşıma hizmeti ile beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Nakliye Hizmetlerimizde Ücretlendirme Nasıl Yapılır?
Firmamızı arayan müşterilerimiz Antalya'da evden eve taşıma ücretleri hakkında soru sormaktadır; taşınma ücreti ne kadar, nakliye ücreti ne kadar, ne kadar ödemem gerekiyor? Şirketimiz ücretlendirme konusunda şeffaf ve dürüst oranlar vermektedir.

Evden eve taşımacılık söz konusu olduğunda belirlenen ücretler, şehir içi veya şehirlerarası taşınacak mesafe, eşyalarınızın miktarı gibi değişkenlere bağlı olarak belirlenir. Taşınmak istediğiniz iki şehri seçerek, aralarındaki mesafeye göre hareketin fiyatı hesaplanacaktır. Ayrıca evden eve nakliye ücretleri konusuna etki edecek daha pek çok sayıda faktör vardır:

  • Kaldıkları süre boyunca ulaşım ekibinin yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçları
  • Eşyalarınızın nasıl taşındığı
  • Asansör yöntemini kullanıp kullanamayacakları
  • Taşınacak evin kaçıncı katta olduğu
Eğer asansör yöntemine ihtiyaç duyuluyorsa, bir firma onun yerine ip bağlamak gibi basit çözümlere başvurduğunda kesinlikle bu firma ile çalışmamalısınız. Antalya'da en uygun evden eve asansörlü nakliyat fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. AntalyalıNakliyat, geçmişten gelen tecrübesi ve güveni ile Antalya evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkan konumunu sürdürmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Taşınan Eşyaların Güvencesidir.

Firmamız tarafından sunulan sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amaç edinilmiştir. Daha kalite ve daha iyi hizmet sunmayı amaç edinen firmamız tarafından nakliye işlemlerinizde sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. 
 
Antalya Sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde eşyalarınızın hasarı sizlere geri ödeniyor. Firmamız kaliteli taşımacılığı ilkeli bir şekilde yerine getirdiğinden dolayı sigortalı nakliyatı etkin bir şekilde sürdürüyor.  Sigortalı nakliyat işlemleri yürüttüğünü söyleyen birçok nakliye firması bulunuyor.
 
Ancak bunların ne kadar doğru olduğu iyi araştırılması gerekiyor. Aksi halde karşılaştığınız sıkıntılarda karşınızda herhangi bir muhatap bulamayabilirsiniz. Firmamız nakliye işlemleri ile ilgili sigorta işlemlerini uzun yıllardan beri sürdürmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızdan sigorta işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu işlerde deneyimli kişiler size yardımcı olacak ve firmamızın neden bu kadar tercih edildiğini daha iyi anlayabileceksiniz.


Sigortalı Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Özellikle şehirler arası nakliyat işlemlerinde önem kazanan sigortalı evden eve nakliyat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın sektörde uzman ekspertiz temsilcileri taşınma aşamasından önce adresinize gelir.

Adresinize gelen firmamızın ekspertizleri tarafından taşımacılık ile ilgili bilgiler sunulur ve nakliye aşamasında istenmeyen kazalar sonucu oluşabilecek hasarların sonucunda ortaya çıkan sigorta planı anlatılır. Şehir içi nakliyat kadar şehirlerarası nakliye işlerinde önem kazanan sigortacılık işlemleri ile eşyaların güvenliğinin sağlanması amaçlanır.  

Nakliye aşamasında oluşan hasarların bedeli sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.
 
Ancak onarılabilecek bir hasar mevcutsa sigortaya gerek kalmadan firmamız tarafından eşyalarınız onarılarak hizmetinize sunulur. Yapılan sigorta istenmeyen kazalar, yangın, hırsızlık veya zarar görülmesi halinde ortaya çıkar. Eşyalarınızın tümünü sigorta kapsamına alan Antalyalı Nakliyat sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.


Sigortalı Nakliyat ile Güvenilir Hizmet Anlayışı

Sigortalı nakliyatın günümüzde bu kadar popüler hale gelmesinin nedeni taşıma firmalarının kalitelerinde ortaya çıkan artıştır. Nakliye şirketleri müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için her geçen gün kendini daha fazla geliştirmektedir. Antalya sigortalı taşımacılık hizmeti olarak sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
Sizler bizim için çok değerlisiniz. Bu sebeple kaliteli hizmetin gerektirdiği bütün aşamaları dikkate alarak hizmet anlayışımızı oluşturuyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunarak karşılıklı güven duyguları oluşturuyor ve aklınızda soru işareti kalmadan eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz.
 
Her ne kadar böyle bir şey olmasını istemesek bile eşyalarınızın zarar görmesi halinde sigorta şirketleri vasıtasıyla zararınızı tazmin ediyor ve herhangi bir mağduriyetle karşılaşmanızın önüne geçiyoruz.
 

Antalya Sigortalı Nakliyat Fiyatları
 
Sigortalı evden eve nakliyat fiyatı konusunda oldukça uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız herhangi bir zarara uğramanızın önüne geçiyor. Olası bir hasar durumunda sizlerin ekstra maliyetlere katlanmanızı engelleyen firmamız sigortalı nakliyat ile güvenilir bir hizmeti kapınıza getiriyor.

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular ve Yanıtları:

Antalyalı Evden Eve Nakliyat hizmeti nedir?
Antalyalı Evden Eve Nakliyat, Antalya ve çevresinde şehir içi ve şehirler arası ev ve ofis taşıma hizmeti veren nakliyat şirketidir.

1. Antalyalı Evden Eve Nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor?
Antalyalı Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşınacak eşyaların miktarı ve özelliklerine, taşınacak mesafenin uzunluğuna, taşınacak eşyaların özel koruma gerektirip gerektirmediğine ve taşınacak eşyaların kat ve bina giriş çıkış durumlarına göre belirlenir. Fiyat teklifi almak için nakliye birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

2. Antalyalı Evden Eve Nakliyat hangi bölgelere hizmet veriyor?

Antalyalı Evden Eve Nakliyat firması, Antalya'nın tüm ilçelerine ve Türkiye'nin diğer şehirlerine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra, yurt dışı taşımacılığı da yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

3. Antalyalı Evden Eve Nakliyat, sigortalı taşımacılık yapıyor mu?
Antalyalı Evden Eve Nakliyat şirketi sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmet, eşyalarınızın taşınması sırasında olası hasarlar için bir güvence sağlar. Bu nedenle, şirketimiz ile doğrudan iletişime geçerek sigortalı taşımacılık hizmetlerinin kapsamı hakkında daha fazla bilgi almanızı öneririz.

4. Antalyalı Evden Eve Nakliyat sadece ev ve ofis taşıma hizmeti mi veriyor?
Antalyalı Evden Eve Nakliyat (AntalyalıNakliyat
) ev ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı bireysel ve kurumsal eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. Antalya'nın en büyük kişisel depolama ve depo kiralama hizmeti sağlayıcısıdır.

Hemen Ara WhatsApp