Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

sehirlerarasi-nakliyat-hizmeti-verdigimiz-bolgeler_1667308398.jpg

Antalya merkezli olarak kısa ve uzun mesafeli taşınmalar uzmanlık alanımızdır. Antalya şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetilerimiz Türkiye'nin bütün bölgelerini kapsamaktadır. Antalya'dan günlük İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana nakliye seferlerimiz mevcuttur.

T.C. Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı tarafından Türkiye sınırları dahilinde şehir içi & şehirlerası ev ve ofis taşımacılığı yapabilecek kapasitesi olan firmalara verilen K3 yetki belgesi, patent (marka tescil belgesi) ve gerekli diğer resmi belgelere sahip olan şirketimiz kurumsal kimliğiyle Antalya'daki en iyi ev & ofis taşıma firması olup, müşterilerimizin gösterdiği ilgiye layık olmaya devam etmektedir.

İnternet üzerinde yapacağınız nakliye firması aramalarınızda yetki belgesi ve marka tescili olduğunu beyan ederek güven kazanmaya ve kurumsal görünmeye çalışarak sizleri aldatmaya çalışan, fakat aslında merdivenaltı iş yapan bir çok şahıs ve firma bulunmaktadır. Lütfen taşınmayı düşündüğünüz firmaların yasal belgelerinin gerçekte var olup olmadığını kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Korsan firmalardan korunmak için; belgelerini ilgili bakanlıklar üzerinden, firma adı ve belge numaralarını yazarak sorgulayabilirsiniz.

Antalyalı Nakliyat firmamıza ait K3 Yetki Belgesi taşımacılık lisansı, marka tescil, ve Ticaret Odası Sertifikalarını Belgelerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz. 

Geniş araç filomuz, uzman kadromuz ve üstün hizmet anlayışımızla doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm Türkiye' ye  profesyonel şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Antalya'dan 81 ilimize ev, ofis ve işyerlerinizi güvenli bir şekilde, kapalı çelik kasa taşıtlarla, ambalajlı, sigortalı, garantili ulaştırıyoruz.

Antalyalı Evden Eve Nakliyat sorunsuz bir taşınma diler.

Antalya'dan diğer şehirlere veya yaşadığınız ilden Antalya'ya evden eve nakliye talepleriniz ve sorularınız için iletişim sayfamızda bulunan kanalları kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Taşınacağınız il ve ilçeler arası mesafeyi buradan hesaplayabilirsiniz.
Hemen Ara WhatsApp