Mobilya ve Beyaz Eşyaların Montajı

tasinirken-mobilya-ve-beyaz-esyalarin-montaji_1668100790.jpg

Evden eve nakliyatta demontaj ve montaj hizmeti, eşyaların parçalara ayrıldıktan sonra tekrar bir araya getirilmesiyle oluşan bir süreçtir. 

Taşınma sırasında mobilyaların sökülüp tekrar kurulması uygulaması ile taşınma esnasında eşyalarınız parçalara ayrılır ve ambalajlanır. Yeni adresine ulaşan eşyalar burada montaj edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu işlemlerin yapılmasının ana amacı eşyalarınıza zarar gelmesini önlemek ve daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Nakliye şirketimiz bünyesinde çalışan marangozlar tarafından yapılan demontaj ve montaj hizmeti sayesinde eşyalarınız hasar görmeden taşınır. 

Antalyalı Nakliyat montaj işlemlerini yapabilecek profesyonel personellerini kadrolu olarak çalıştırmaktadır. Teknik destek ekibi sayesinde başarılı işler çıkaran firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Taşınma işlemlerini oldukça kolaylaştıran bu hizmet sayesinde taşınma süreleri bir hayli kısalmaktadır. Çünkü büyük dolapların parçalara ayrılmadan evden çıkarılması bir hayli güçtür. Bu sebeple daha sonra birleştirilmek üzere parçalara ayrılan dolaplar kolaylıkla taşınabilmektedir.

 

Taşınma Sırasında Demontaj ve Montaj Hizmeti Neden Sunulmaktadır?

Kaliteli bir nakliye firmasının montaj ve demontaj hizmetlerini sunması gerekir. Çünkü bu işlemleri evimizde kendimiz yapmamız mümkün değildir. Özel araç ve gereçler ile uzmanlık gerektiren demontaj ve montaj hizmetini kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden nakliye firmaları sunmaktadır.

Antalyalı Nakliyat uzman ekipleriyle demontaj ve montaj hizmeti sunarak sizlerin daha kaliteli ve etkin bir taşıma hizmeti almanıza yardımcı oluyor. Dikkatli bir şekilde mobilyalarınızı söken firma personellerimiz herhangi bir zarar vermeden kaliteli ambalajlarla ambalajlıyor ve taşıma aracına götürüyor. Yeni adresine ulaşan eşyaların parçaları birleştiriliyor ve kullanılabilir hale getiriliyor.


Montaj ve De-montaj Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Montaj ve de-montaj hizmetinin emek, özveri, dikkat ve ustalık gerektiren bir iş olduğu unutulmamalıdır. Eşyaların parçalara ayrılması ve birleştirilmesinde kullanılan bu hizmet sayesinde eşyaların güvenilir bir şekilde taşınması amaçlanır.

Firmamız bünyesinde çalışan personeller bu konuda hizmet veren, özel eğitim almış, deneyimli teknik personellerdir. Bu sebeple eşyalarınızın zarar görmesi mümkün değildir. Evden eve nakliyatta Montaj ve de-montaj hizmetinin bazı aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamaların dikkatli bir şekilde tamamlanması gerekir.

Bu sayede eşyalarınızı rahatlıkla kullanabilecek ve uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamanız imkansız hale gelecektir. Sizlerin mutluluğu ve güveni bizler için çok önemli. Bu sebeple sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olması karşılıklı güven ve mutluluk açısından büyük önem arz etmektedir.


Taşınırken Montaj ve Demontaj İçin Fazladan Ücret Ödemezsiniz

Antalya Montaj ve de-montaj hizmeti firmamız tarafından ekstra bir fiyatlandırmaya tabi değildir. Antalya evden eve montaj ve demontaj fiyatları için bir ücret talebinde bulunmaz. Standart nakliye işlemleri içerisinde yürütülen bu hizmet firmamızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetin sadece bir unsurudur.

Birçok firma gibi ekstra hizmetler için firmamızın ücret talebinde bulunması söz konusu değildir. Sektörde lider olan firmamız yılların deneyimi ve üstün hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Sizlerde makul fiyatlara nakliye işlemlerinizi sürdürmek istiyorsanız iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir veya teklif formumuzu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.


Hemen Ara WhatsApp