Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Hakkımızda

" Profesyonel Ev & Ofis Taşıma "

Antalyalı Evden Eve Nakliyat gelişen teknolojik dünyamızda, yeni nesil taşımacılık anlayışıyla, nakliye sektörünün lider firmaları arasındadır. Kurumsal düzeyde müşterilerimize sunduğumuz kurumsal şirket taşıma hizmetlerimizde, kesinlikle kaliteden ve profesyonellikten ödün vermiyoruz.Özellikle kurumsal bağlamda müşterilerimize tamamen profesyonel düzeyde bir taşımacılık hizmeti sunabilmek için kurumsal kimliğin gerekliliği olan her tür hizmet ve anlayışı benimseyerek taşımacılık hizmetlerimize yön veriyoruz.


Hakkımızda

ANTALYA EVDEN EVE | ANTALYALI NAKLIYAT

Nakliyat sektörünün öncüleri arasında yer alan Antalyalı nakliyat, evden eve nakliye alanındaki donanımını geliştirerek her geçen gün daha kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesi, lisanslı ev & ofis taşımacılığı belgesi ve tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta olan firmamız, her türlü nakliyat işleminizi üst düzey bir özen ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir. İşletmemize ait belgelere buradan ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuzun ilk günlerden bu yana yer aldığımız alandaki gelişmelerin her birini takip ederek hizmet alanımızı genişleterek Antalya’ya ve Türkiye' nin diğer illerine, şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunabilmemiz mümkün olmuştur. 
 
Misyonumuz
 
Firmamız oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Antalya nakliyat hizmetleri arasında Antalya evden eve nakliyat alanının dışında, okul taşıma, ofis ve işyeri taşıma, hastane taşıma, dershane taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma, mağaza taşıma, banka taşıma, sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.  Tüm bu alanlarda sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti, alana özel donanım seçenekleri ile gerçekleştirilir. Tüm hizmetlerimizde, yapılan işleme göre ambalajlama malzemeleri ve uygun kapasiteli ve uygun özellikteki nakliyat araçları tercih edilir. Antalya şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetimiz, özel nakliyat araçlarımız ile yapılır. Uygun fiyat ve kaliteli iş yapmayı prensip edinen firmamızdan her konuda destek ve bilgi almak için müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Antalya evden eve nakliyat filomuz, firmamızın araçları olup, araçlarımızın iç kısmı mobilya kaplamadır. Araçlarımızın her biri kapalı kasa olarak temin edilmiştir. 
 
Firmamız, nakliyat alanında hizmet vermekte olan ofis ve nakliye çalışanlarını gelişen koşullar ve değişen hizmetler konusunda dönem dönem bilgilendirmekte, çalışanlarının denetimini sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma performansı göstermektedir. Nakliyat işlemi sırasındaki istek ve şikayetlerinize mutlaka geri dönüş yapılmakta ve memnuniyetiniz sağlanmaktadır. 
 
Nakliye işlemlerimizin öncesinde ücretsiz expertiz hizmeti alabilmeniz mümkündür. Çalışanlarımız evlerinizi ziyaret ederek nakliyat kapasitesini hesaplar ve size nakliyat ücreti hakkında bilgi verirler.
 
Yüksek katlara taşınma işlemi sırasında sunmuş olduğumuz asansörlü nakliye hizmeti, kendimize ait olan asansör sistemlerimiz ile gerçekleştirilmekte, eşyalarınızın ambalajlanması sırasında asansör kurulumu gerçekleştirilerek senkronize ve hızlı bir taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. 
Firmamız özellikle kurumsal taşıma işlemleri için sigortalı nakliye hizmeti sunmaktadır. eşyalarınızın tek tek sigortalanarak, olası hasar durumlarında eşya bedelinizin çok az bir miktar fazlasını sigorta şirketinden birkaç iç günü içerisinde temin edebilmeniz mümkündür. 
 
Özel ambalajlama hizmetimiz kapsamında, her eşyanız kendisine uygun olan malzemeler ile kaplanır. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, kıyafetleriniz ve porselen tabaklarınız için kullanılan ambalajlar birbirinden farklıdır. Bu eşyalarınız toz ve kirden, nemden ve darbelerden en iyi şekilde korunur. Ambalajlama işlemi tüm eşyalarınıza tek tek yapılır. Böylece olası hasar durumları engellenir. Aynı zamanda ofis taşımacılığı, dershane taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, mağaza taşımacılığı ve hastane taşımacılığı da yapan firmamız, hangi sektör olursa olsun her birini ayrı kategorilere sistemleştirmiş ve ona göre program yapmıştır.
Nakliyat çalışanlarımız, eşyalarınızın paketlenmesi sırasında monte ve de monte işlemlerini gerçekleştirir. Demonte edilecek eşyaların ambalajlanmadan önce sökülmesi ve taşındığınız yeni evinizde yeniden birleştirilmesi işlemleri firmamızın sorumluluğundadır. 
 
Firmamız aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Özelliklerine uygun olarak ambalajlanan eşyalarınız, sizin belirtmiş olduğunuz sürelerde özel bölmeli depolarımızda sadece sizin erişim sağlayabileceğiniz şekilde depolanır. Nemden korumalı mobilya kaplama depolarımız, hava alabilir özellikleri sayesinde rutubet oluşumuna neden olmaz. 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ve bekçi koruması ile korunan eşya depolarımız üçüncü kişilerin erişime kapalıdır. 
 
Vizyonumuz
 
Firmamız nakliye alanında yer alan ve almaya devam eden tüm gelişme, teknolojik sistem ve yeni hizmetleri gecikmeden bünyesine katar, hizmet verdiği yıllar boyunca müşterilerine en kaliteli nakliyat deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir. En iyi Antalya evden eve nakliyat firması olup, diğer nakliyat firmaları içinde hızla yükselerek en tercih edilir konuma gelmeyi, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sektörünün en iyisi olmayı amaçlamaktadır. 
 
 • Hızlı Taşıma

  Antalyalı Evden Eve Nakliyat, sözleşme yapılmasından hemen sonra taşınma planları gözden geçirip 24 saat süresi içinde hizmetini gerçekleştirir. Antalyalı Evden Eve Nakliyat, sözleşme yapılmasından hemen sonra taşınma planları gözden geçirip 24 saat süresi içinde hizmetini gerçekleştirir. Antalyalı Evden Eve Nakliyat, sözleşme yapılmasından hemen sonra taşınma planları gözden geçirip 24 saat süresi içinde hizmetini gerçekleştirir. Antalyalı Evden Eve Nakliyat, sözleşme yapılmasından hemen sonra taşınma planları gözden geçirip 24 saat süresi içinde hizmetini gerçekleştirir.

 • Eşya Listesi

  Antalyalı Evden Eve Nakliyat, taşınalacak malzelemerin listesini kontrol ettikten sonra hizmet vermeye başlar.

 • Ağırlığa Göre Yerleştirme

  Antalyalı Evden Eve Nakliyat, eşyaların hacimine göre araç temini gerçeleştirir ve araç içi yerleşim eşya listesine göre yerleştirilir.

 • Zamanında Ulaşım

  Antalyalı Evden Eve Nakliyat, eşyanın bulunduğu lokasyondan alıp; eşyaların götürüleceği lokasyona hava koşullarında kaynaklı problem olmadığı sürece taahhüt edilen saate teslimini gerçekleştirir.


Antalya Evden Eve

Geniş Araç Filomuz ve Uzman Kadromuzla Türkiyenin her yerine 7/24 Profesyonel Evden Eve Nakliyat

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.