Antalyalı Nakliyat Hakkında

2008 yılında Antalya merkezli olarak başladığımız evden eve nakliyat ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine, 2021 yılında kurduğumuz kişisel depolama tesislerini de ekledik. Antalya'da 2 ayrı merkezde, bireyler ve kurumlar için toplam 3000 metrekare kapalı alanda, oda sistemli, anahtarı sadece kullanıcısında bulunan, dünya lojistik standartlarında, güvenli eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla bireysel ve kurumsal işletmelere, profesyonel taşınma ve depolama çözümleri sunuyoruz. 

Taşınma öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek, sabit fiyat garantili taşımacılık politikamız ve sizlerin güveniyle Antalya'nın lider nakliye firması olduk. Binlerce müşterimizi yeni adreslerine taşıdık. Taşımaya da devam ediyoruz. Sorunsuz bir taşınma hizmeti için Antalyalı Nakliyat'ı seçen müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak için çok özenli çalışıyoruz. 

"En iyi referansımız müşterilerimizdir" anlayışıyla çıktığımız bu yolda, dürüst çalışma ve üstün iş ahlakı ilkelerimizi koruyacağımızdan ve sizlere en iyi evden eve nakliyat hizmetini vermeyi sürdüreceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

                                         
   

Hızlı Taşıma

Antalyalı Nakliyat, evden eve nakliye sözleşmesi yapılmasından hemen sonra taşınma planları gözden geçirip 24 saat süresi içinde nakliye hizmetini gerçekleştirir.

Eşya Listesi

Antalyalı Evden Eve Nakliyat, taşınalacak malzelemerin listesini kontrol ettikten sonra hizmet vermeye başlar.

Ağırlığına Göre Yerleştirme

Antalyalı Evden Eve Nakliyat, eşyaların hacimine göre araç temini gerçeleştirir ve araç içi yerleşim eşya listesine göre yerleştirilir.

Zamanında Ulaşım

Antalyalı Evden Eve Nakliyat, eşyanın bulunduğu lokasyondan alıp; eşyaların götürüleceği lokasyona hava koşullarında kaynaklı problem olmadığı sürece taahhüt edilen saate teslimini gerçekleştirir.

Hemen Ara WhatsApp