En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Eşya Depolama

Eşya Depolama

 

Antalya eşya depolama şirketi sayesinde fazla gelen ev eşyalarınızı, veya bir süreliğine depolanması gereken eşyalarınızı depolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre kiralık eşya deposu alanlarında saklanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerle eşya depolama hizmeti isteyenler firmamıza başvurabilirler. Eşyalarınızın kalacağı yerlere gidip görmeden hiçbir eşya depolama şirketi ile telefon görüşmelerine dayanarak anlaşmanızı tavsiye etmiyoruz eşyalarınızın uzun süreler saklanacak güvenli depo alanlarını görmek sizin için çok önemlidir, depolanacak alanları görmeye gittiğinizde dikkat etmeniz gereken hususları aşağıdaki başlıklarda açıklayacağız.

 

Antalya Profesyonel Eşya Depolama

Her ölçekteki konut ve ticari ihtiyacı karşılamak için profesyonel taşınma ve depolama çözümleri sunuyoruz.

Ev eşyası ve ticari ürünler için kişiye özel anahtarlı depolar.

İhtiyaçlarınıza en uygun depolama türünü seçin. Kullandığınız Kadar Ödeyin!

Eviniz ve işiniz için profesyonel depolama hizmeti. Kişiye özel anahtarlı güvenli depolar.

 

Antalya eşya depolama fiyatı almak için tıkla ara!

                                                                                                                         

 

FAYDALAR TABLOSU:

Depo Boyutları:

✅ 40 m³ e kadar üniteler

Kilitli Depolar:

✅ Anahtarlı özel depolar

Erişim İmkanları:

✅ Deponuza kolay erişim

Depolama Fiyatları:

✅Güncel makul fiyatlar

Nem Ortamı:

✅ Nem, rutubet yok

İklim Durumu:

✅Optimum iklim koşulları

Depo Güvelik Durumu:

✅ Maksimum güvenlik

Konum Uygunluğu:

✅Merkezi konum

Antalya'da Kiralık Eşya Deposu Alanlarının Önemi

Antalya kiralık eşya deposu alanlarına ihtiyacınız mı var? Antalyalı nakliyat olarak naçizane tavsiyelerimiz arasında en önemlisi görüştüğünüz firmanın tesisinin güvenli depo alanlarına sahip olup olmadığıdır, bu güvenli alanlar, uzun süre kalacak eşyalarınızın hırsızlık,eşya karışması,rutubet,doğal afetler gibi olaylardan korunmasını sağlayacaktır. Şanslısınız ki Antalyalı Nakliyat olarak bu güvenli alanları sizin için sağlıyoruz.

Antalya Eşya Depolama firmamızın sunmuş olduğu depolama hizmeti sayesinde temiz ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı saklayabilmekteyiz. Eşyaları sığdırmakta zorlananlar veya mecburi sebeplerden dolayı eşyalarını depoya teslim etmek zorunda kalanlar artık ne yapacağını gayet iyi biliyor. Eskiden olsa eşyalar ne kadar manevi anlamı olsada, koyulacak güvenli yerler olmadığından dolayı atılır veya bir tanıdığa verilirdi. Ancak Antalya eşya depolama firmaları olarak sağladığımız depolama hizmeti sayesinde sizin için manevi değeri olan eşyaları gerekli hassasiyeti göstererek sizlere güvenli eşya deposu hizmeti sunmaktayız.

Antalya Güvenli Kiralık Eşya Deposu

Güvenli Depo Nedir Nasıl olur?

Antalya güvenli depo alanlarına bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı sakladığımız tesisimiz 24 saat kapalı devre kamera ve alarm sistemleri ile korunmaktadır gündüz çalışanlarımızın takibi mesai saatleri dışında ise bekçilerimizin destekleri sayesinde eşyalarınızın güvenliğini sürekli takip ediyoruz ne yazık ki sektörde her firma işini bu kadar özenle yapamayabiliyor bu yüzden tekrar söylediğimiz gibi mutlaka firmaların tesislerini gezmelisiniz. Evet eşyalarınızı koyacağınız x firmasının tesisini gezdiniz güzel bir güvenlik sistemi var ikna oldunuz sıradaki önemli husus ta tesisin iç güvenliğidir.

Kiralık Eşya Deposu İç Güvenliği Nasıl olmalı?

Antalya kiralık eşya depoları iç güvenlik anlamında yeterli mi? Antalyalı Nakliyat şirketi olarak eşyalarınızı evinize gelerek teslim alıyor ve depolama için özel olarak hazırlanmış alanlarımıza getirerek eşyalarınızı depoluyoruz. Eşyalarınızı teslim almaya geldiğimizde paketleme işlemlerini kendimiz yapıyor, sizlerin yorulmanızı engelliyoruz.Eşyalarınız depomuza getirildiğinde anahtarları sadece sizde olan size özel eşya depoları bölümüne yerleştiriyoruz. Tesisimiz her müşterinin odası ayrı olacak ve her odanın anahtarları eşya sahibinde kalacak şekilde tasarlanmıştır

Antalyalı Nakliyat tarafından özel paketleme malzemeleri kullanılarak eşyalarınızın depolarımızda bir hasar görmesinin önüne geçiliyor. Depolarımız oldukça temiz ve eşya depolama için özel tasarlanmış alanlar olduğu için eşyalarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz.

 

Eşya depolama nasıl yapılıyor süreç nasıl işliyor nasıl depolama yapılıyor

Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleştirilir?

Hiçbir yere sığdıramadığınız fazla eşyalarınız mı var? Ya da iş nedeniyle veya ekonomik sıkıntılar nedeniyle eşyalarınızı teslim edecek bir yer mi arıyorsunuz? Doğru adrese geldiniz. Antalya eşya depolama sektöründe sizlere etkili ve kaliteli bir depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama yaptırmaya karar verdikten sonra firmamızla görüşmeniz yeterli.

Firma yetkililerimiz sizleri ziyaret eder ve eşyalarınızın miktarı ve büyüklüğüne bakar. Eşyalarınıza uygun bir depo ayarlandıktan sonra işinde uzman ekibimiz evinize gelerek bütün eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketler.

Elektronik eşyalarınızı ve mobilyalarınızı dikkatli ve özverili bir şekilde paketleyen ekibimiz kırılacak eşyalarınızda da aynı özeni göstermektedir. Paketlenen eşyalarınız depolara götürülmek üzere nakliye araçlarına yüklenir ve depolarda güvenli bir şekilde saklanır. Nakliyat araçlarımız, mobilya kaplama ve kapalı kasa araçlardır. Araçlarımızın her biri firmamıza aittir. Kurumsal depolama alanında sizlere kurumsal hizmet vermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Antalya Kiralık Eşya Depoları İçin Bizi Tercih Edin

Neden bizi tercih etmelisiniz; Antalyalı eşya depolama firması olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.  Firmamız nakliye konusunda olduğu gibi depolama konusunda da kaliteli hizmeti ile sektörde lider durumdadır. Eşyalarınızı depolarımızda titizlikle koruyor ve eşyalarınıza zarar gelmesini engelliyoruz. Depolarımızın zemin ve duvarları özel bir yapıya sahiptir.

Kiralık eşya depoları Bu yapısı sayesinde eşyalarınızı rutubetten korur ve herhangi bir zarara uğramasına engel olur. Eşyalarınızın güvenliği de firmamızın sorumluluğundadır. Depo kapıları özel yöntemlerle korunmakla birlikte günün her saati bir güvenlik görevlisi bulunur. Ayrıca depolarımız güvenlik kameralarıyla da takip edilmektedir. Antalya kiralık eşya depoları ve fiyatları konusunda aşağıda bilgi verilmektedir.

Antalya eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir. Ancak firmamız depolama hizmetlerini hem kaliteli bir şekilde hem de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amaç müşteri memnuniyeti olduğu için depolama hizmetinde son teknolojiyi kullanıyor ve eşyalarınızın güvenliğine çok önem veriyoruz.

Eşya depolatacak kişi ve kurumlar depolarımızı ziyaret ederek eşyalarının hangi koşullar altında depolandığını görebilirler. Firmamıza ait diger hizmetlerimizi öğrenmek ve eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak icin muşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Eşya Depolama Ücretleri Antalya

Antalya eşya depolama fiyatlarını öğrenmek için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz , müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşme sonrası, eşya depolama ücretini belirlemek için expertiz personelimiz eviniz ziyaret ediyor eşyalar görüldükten sonra hem eşya depolama hemde evden eve nakliye için bir teklif veriyoruz. Anlaştığımız takdirde belirlenen günde eşyarınızı güvenli depolara yerleştirerek depo sözleşmesi ile eşyalarınızı güvence aldıktan sonra istediğiniz süre boyunca sizin için depoluyoruz.

 

antalya kiralık eşya depoları ev eşyası depolama

Kiralık Eşya Deposu Hangi Durumlarda Kullanılır?

Antalya kiralık eşya depoları çeşitli durumlarda ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Evinize sığmayan fazla eşyalarınızı, ailenizden hatıra kalan, manevi değeri yüksek eşyalarınızı eşya depolama firmaları ile görüşerek depolatabilirsiniz.Örneğin; İş gereği şehir değiştirmeniz gerek, yeni işinize alışabileceğinizden emin değilsiniz, fakat denemek istiyorsunuz. Neden eşyalarınızı sonunu bilmediğiniz bir maceraya sürükleyesinizki? Siz gidin, yeni işiniz ve yeni hayatınızdan emin olun. Bu süreçte ev eşyalarınızı eşya depolama tesislerimizde sizin için depolayalım siz yeni hayatınızdan emin olduğunuzda bir telefonla Türkiyenin istediğiniz bölgesine evden eve nakliyat hizmeti vererek yeni hayatınıza eşyalarınız nakil edip eski düzende evinizi kuralım.Bunun gibi çeşitli sebeplerden dolayı her türlü ihtiyacınıza karşılık vermek için eşya depolama şirketleri ile görüşebilirsiniz.

Antalya Eşya Depolama Şirketleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Antalya eşya depolama firmaları neredeyse her türden eşyaları depolamanıza olanak sağlıyor, bunlardan bazılarını aşağadıki başlıklarda açıklamalarıyla beraber sizinle paylaşacağız. Eşya depolama firması olarak depomuzdan Türkiye’nin istediğiniz bölgesine şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız aynı şekilde şehiriçi nakliyat, evden eve nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma, depolanacak eşyalarınızın ambalajlanması gibi hizmetler sunarak bu alanda her türlü ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz .

🛅 Eşya Depolama Şirketleri Hangi Hizmetleri Verir?
👉 Ev Depolama 👉 Ofis Depolama 👉 İş Depolama
👉 Ticari Depolama 👉 Eşya Depolama 👉 Ev Eşyası Depolama
👉 Mobilya depolama 👉 Beyaz Eşya Depolama 👉 Koli Depolama
👉 Evrak Depolama 👉 Arşiv Depolama 👉 Antika Depolama
👉 Çeyiz Depolama 👉 Elektronik Eşya 👉 Stand Depolama
👉 Kurumsal Depolama 👉 Fuar Depolama 👉 Mağaza Depolama
✨ Warehousing ✨ Self storage ✨ Storage & moving

 

Diğer depolama türleri ve seçenekleri hakkında bilgi almak ve depolama birimi kiralamak için bağlantıyı tıklayarak Antalyalı Nakliyat Depolama WhatsApp bilgilendirme hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Antalya Ev Eşyası Depolama

Antalya ev eşyası depolama sektöründe, öncü firma olmamızın yanı sıra tesisimizde sürekli devam eden, yenilemer ve gelişen teknoloji takibiyle sektördeki yerimizi korumaya istikrarla devam ediyoruz . Kiralık ev eşyası deposu alanında, her türlü ihtiyacınıza cevap vermeyi kedimize görev biliyoruz. Ev depolama fiyatları, ücretleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Antalya Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları eşyalarınızın yoğunluğuna, metreküp olarak kapladığı alana, eşyalarınızın değerine ve depolama süresine göre değişiklik gösterir. Ev eşyası depolama fiyatları verilirken firma olarak dikkat ettiğimiz hususlar bunlardır. Odalarımız farklı metreküplerde olup, eşyanızın durumuna göre oda belirliyoruz. Bu odalar metreküplerine göre fiyatlarda değişiklik gösterirken, eşyalarınızın değerine bakma sebebimiz ise depomuzda kaldığı süre boyunca sigortalı olarak kalmasıdır. Peki ev eşyası için kiralık depo nasıl olmasıdır.

 

Antalya eşya depolama avantajı ile evinizde +1 extra odanız daha olsun

Ev Eşyası İçin Kiralık Depolar Nasıl Olmalıdır?

Ev eşyası için kiralık depo Antalya bölgesinde herşeyden önce rutubetsiz odalardan oluşmalıdır. Firma olarak ev eşyası için kiralık depo alanlarımız 24 saat havalandırılmaktadır. Ev eşyası depolama amaçlı yapılan odalarımıza özellikle güvenli depo mottomuzdan dolayı eşyalarınız yerleştirildikten sonra kapıları kilitlenerek anahtarı size teslim edilmektedir. Uzman kadromuz gün boyu tesislerimizden sizin için eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır.

Taşınırken Depolama Alanı Nasıl Kiralanır?

Antalyalı Nakliyat & Depolama ile eşya depolamak artık çok kolay. Eşyalarınızı de-monte ediyoruz, paketliyoruz, taşıyoruz ve depoluyoruz.

Günümüzde yoğun şehir hayatı ve inşaat maliyetlerinin yükselmesi nedeniyle, yaşadığımız evler gittikçe küçülmekte olup, saklama alanlarımız azalarak, fazla eşyalarımızı koyacak yer bulmak neredeyse imkânsız duruma geldi.

Böylesi bir dönemde yurt dışında self storage olarak adlandırılan kendi kendine depolama veya storage ismiyle karşımıza çıkan profesyonel depolama hizmetleri Antalya'da Antalyalı Nakliyat & Depolama şirketi tarafından sunulmaktadır.

Taşınırken, evinizi yenilerken veya sadece biraz daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda, bir kişisel depolama tesisinde eşyanıza uygun bir ünite kiralamak sizin için doğru bir tercih olacaktır. Antalya'daki en iyi kişisel depolama tesisleri ve güvenli eşya depolama firması seçiminde, Antalyali Nakliyat depolama hizmetleriyle de öne çıkmaktadır.

 

Ev eşyaları depolama yaparken yararlanabileceğiniz ipuçlarını öğrenmek isterseniz, ücretsiz pdf e-kitabımızı okuyabilirsiniz. Eşya depolama için gerekli 15 ipucu e-kitap bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

ev depolama nedir kafes depolar eşyanızın hava almasını sağlar

Ev Depolama Nedir, Nasıl Yapılır?

Ev depolama evinizde bulunan eşyaların br kısmının ve ya tamamının geçici bir süreyle depolanması işlemidir. Bu sistemde, eşyalarınız paketlenerek evinizden alınıp depoya konulur. Depolar kişiye özel olup nem ve rutubete karşı bir mimariyle dizayn edilmiştir. Kafes depolar eşyalarınızın ihtiyacı olan maximum hava koşullarını sağlar. Ev eşyalarınız sağlıklı ve güvenlikli ortamda saklanır. Self storage depolara sizin dışınızda kimse girip çıkamaz çünkü deponuzun anahtarı sadece sizdedir.

Ev depolama tesisimiz Antalya merkezde olduğu için ulaşım ve erişiminiz kolaydır. Bu nedenle deponuzu evinizin extra bir odası gibi kullanabilirsiniz. Deponuz kullanım süresi boyunca tamamen sizindir. Sonradan ekleyeceğiniz herhangi bir parça, valiz, koli, ev eşyası için fazladan depo parası ödemeniz gerekmez.

 

Eşya Depolama Birimi Özellikleri

Seçeceğiniz özel odalar sizin kişisel depolarınızdır. Saklayacağınız değerli eşyalar ve önümüzdeki aylarda onlara ulaşma kolaylığı açısından önemli olacaktır. Antalyalı Nakliyat & Depolama’ da eşya depolamanın sizin için kolay ve önemli olan şeylere uygun olması için çalışıyoruz.

Hizmet detayları ve fiyat bilgisi için +90 (242) 229 1996 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ya da depo@antalyalinakliyat.com.tr ‘dan konu hakkında destek isteyebilirsiniz.

 

antalya kişisel depolama self storage güvenli depolar

Eşya Depolamada SIK SORULAN SORULAR

 

Eşya Depolama hizmeti nedir?

Eşya depolama, ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak depolanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, depolama hizmetidir.

Depolarda rutubet, küf, haşere oluşumuna karşı önlem alınıyor mu?

Eşyalarınız rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı, özel yapılmış kişisel odalarda depolanır.

Kişisel depolama hizmetini sizden almak istiyorum fakat nakliye işlemini başka bir firmaya yaptırsam olur mu?

Elbette nakliye hizmetini başka bir firmadan alarak da depolama birimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sadece birkaç parça için kişisel eşya depolama hizmeti alabilir miyim?

Tabi ki alabilirisiniz. İsterseniz birkaç parça, isterseniz de ev eşyanızın tamamı için depolama hizmeti alabilirsiniz.

Evden eve eşya depolama firmaları arasında nasıl seçim yapmak gerekir?

Antalya da ev eşyası depolama ve taşıma konusunda uzman olan firmamız, depolama ihtiyacı olan kişilere paketleme, ambalajlama, eşyaların kolilere, kutulara konulması, taşıma ve depolama hizmeti sunar. Sizlerde sorunsuz ev taşıması ve depolama yaptırabilmek için referansları güçlü firmaları tercih ediniz.

 

eşya depolama antalya şehir içinde, il merkezinde mi yapılıyor?

Eşya Depolama Antalya içinde mi yapılır?

Ev eşyası depolama işlemleri Antalya içerisinde yapılır. Firmamız sizlere Antalya’daki hijyenik ve güvenilir depolarında ev eşyası depolama hizmeti sunar.

Antalya ev eşyası depolama firmaları hakkında bilgi nasıl alırım?

Sizlerde sorunsuz ev eşyası depolamak istiyorsanız firmalar hakkında bilgileri referanslarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca depolama alanlarını ziyaret ederek daha net bilgi edinebilirsiniz.

Depoların güvenliği nasıl sağlanıyor, eşyalarım güvende olacak mı?

Eşyalarınız bizimle güvende! Antalya'da güvenli eşya depolama alanında en iyisi olan tesisimiz, kapalı devre son sistem kameralar ve alarm sistemleriyle korunmaktadır. Eşyalarınız uluslararası lojistik standartlardaki depo alanlarımızda muhafaza edilir.

Antalya’da depolama firmaları fiyatları neye göre belirler?

Ev eşya depolamaların da fiyat, eşyada kullanılacak malzeme ve eşyanın miktarına göre belirlenir.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

profesyonel depolama maliyeti neye göre hesaplanır?

 

Depolama İçin Maliyet Neye Göre Hesaplanıyor?

Ekspertiz elemanımız depolanacak eşya ve ürünlerin ön keşfini yapar. Ofis, işyeri, ev eşyası vb. eşyaların taşınması ve depolanması için gerekli olan malzeme ve ekipmanların da hesaplanmasıyla depolama maliyeti hesaplanır.

Saklamak ve korumak için depoya konulacak eşyalarınız için, eşya depolama fiyatı belirleyen gereken unsurlar aşağıda belirtilmiştir:

 1. Ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacak?
 2. Koli ve paketlemede kullanılacak malzeme miktarı nedir?
 3. İp, bant vb. sarma malzemeleri miktarı?
 4. Depoya getirmek için nakliyede kaç personel görev alacak?
 5. Eşyalarınızın depolanması için kaç metreküp bir ünite veya alan gerekecek?
 6. Depolama süresi ne kadar olacak?

 

neleri depoluyoruz depolanması serbest olan ürünler

Neleri Depoluyoruz?

Ev eşyalarınızı, Ofis eşyalarınızı, kullanmadığınız eşyalarınızı, mağazanızı kapattınız ürünlerinizi, mağaza demirbaşları, okul, dershane eşyalarını, klinik eşya ve malzemelerini, restoran demirbaşları, kafe malzemeleri ve eşyalarını, Fuar ve stant malzemeleri, arşivlerinizi, koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz tüm ürünleri, sanat eserleri, koleksiyonlar, antikalarI DEPOLUYORUZ.

 

depolama yapmadığımız yasak olan ürünler

Neleri Depolamıyoruz?

 • Gıda Maddeleri.
 • Her türlü Kimyasal Maddeler.
 • Yanıcı, parlayıcı, Patlayıcı Maddeler.
 • Canlı Bitki.
 • Canlı Hayvan.
 • Nakit para.
 • Altın, mücevherat, ziynet eşyası.
 • Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah ve bunlara ait mühimmat.
 • Uyuşturucu, uyarıcı maddeler ve kanunlarla suç sayılan; taşıması, bulundurulması, saklanması yasak olan diğer tüm madde ve ürünleri depolamıyoruz.

Antalya Eşya Depolama Hizmetlerinde Profesyonel Kalite Standartları:

✅ Antalya Eşya Depolama

✅ K3 Yetki Belgesi Lisanslı Firma

✅ Antalya Depolama Şirketi

✅ Profesyonel Depolama Hizmetleri

✅ Kuruluş Tarihi:

✅ 2008

✅ Kurucu:

✅ Antalyalı Nakliyat & Depolama

✅ Güncel Antalya Eşya Depolama Fiyatları

✅ Kurumsal Eşya Depolama Firması

✅ Depolama Türü

✅ Ev Eşyası ve Ticari Ürün Depolama

✅ Antalya Ticaret Odası Üyesi Firma

✅ Marka Tescil Belgesi ®

✅ Onaylı Vergi Levhası 

✅ Antalya Vergi Daireleri

 
Fabrika taşımacılığı konusunda buradan bilgi alabilirsiniz.
 
Bu İçerik 6072 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.