En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak en iyi şekilde yerine getiren AntalyalıNakliyat

firmamız, yedi gün yirmi dört saat çalışma prensibi ve Avrupa standartlarında kalite anlayışıyla sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Antalya merkezli nakliye firmamız nakliye alanında sektörde deneyim ve kaliteyi bir çatıda altında birleştirmektedir. Antalya’da her ilçede ve her semtte aktif olarak faaliyet göstermekteyiz.

İster evinizin bulunduğu caddenin karşısına, isterseniz de Türkiye’nin en uzak şehrine taşının ANTALYALI NAKLIYAT ailesi olarak taşınma işleminizi sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek için her zaman hazırız.

Bunun yanında şehirlerarası taşımacılık faaliyetleriniz tarafımızca itina ile gerçekleştirilir. Kalite standartlarımız sektörün oldukça üstündedir. Eşya paketleme ve ev taşıma faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ana sayfamız üzerinden görselleri inceleyebilir ya da detaylı bilgi için telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz

✅ Firma Yetki Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Vergi Levhası:

✅ Onaylı Kurumsal

✅ Firma Araç Durumu:

✅ Yeterli Araç Sahipliği

✅ Firma Kuruluş:

✅ 2008

✅ Kurumsal Telefon No: 0(242) 229 19 96
✅ Ana Faaliyet Alanı Evden Eve Nakliyat

 

En iyi evden eve Antalya nakliyat firmasıyla taşının ve sorunsuz taşınmayı yaşayın

Antalya Şehir İçi Nakliyat

Yerel Taşımacılık, lokal ev taşıma hizmetlerimizden biri olan Antalya şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri, deneyimli bir ekip ve uzman kadro ile firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli ve yetkin personelimiz eşyalarınızı itina ile paketleyerek yeni adreslerine ulaştırmaktadır.

En iyi evden eve nakliyat firmasıyla taşının ve taşınma konforunu yaşayın.

Antalya, İzmir ve İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep, Trabzon, Samsun, Çanakkale, Edirne, Denizli, Muğla, Aydın başta olmak üzere pek çok şehirde nakliye hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetten memnun kalmama ihtimaliniz yoktur. Eşyalarınız iyi paketleme ve yüksek güvenlik önlemleri ile yeni adreslerine taşınmaktadırlar. Şehir içi taşınmalarda saatler içerisinde tüm taşınma işlemlerinizin halledildiğini göreceksiniz. Ana sayfa üzerinden görselleri inceleyerek hizmet kalitemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

ev eşyalarınızı taşırken maximum özeni gösteriyoruz hassas taşıyoruz.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat ailesi olarak şehirler arası taşınma faaliyetlerinizde de sizinle birlikte olmaktan gurur duyarız. Antalya, Ankara, İzmir ve İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine düzenli nakliye hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Eşya miktarınıza ve adresler arasındaki mesafeye göre size bir ya da birden fazla araç tahsis edilmektedir.

Araçlarımız düzenli aralıklarla temizlenerek eşyalarınız için hijyenik hale getirilmektedir. Deneyimli ve usta şoförlerimiz yerel ve uzun mesafe ev taşımacılığı esnasında yola konsantre bir şekilde eşyalarınızı taşırlar. Bu hususta eşyalarınızın uzun ve zorlu yollarda zarar görme ihtimali sıfıra yakın olup, öngörülemeyen çizik, kırık ya da deformasyonlarla karşılaşma ihtimaliniz söz konusu bile değildir. Antalyalı Nakliyat evinizi hassas taşır. İyi düşünün, iyi taşının. Eşyalarınız Ayrıca sigorta ile güvence altına alınan eşyalarınızın zarar görmesi durumunda söz konusu zarar, tarafımızca karşılanmaktadır.

Antalya Parça Eşya Taşıma

Antalya Evden Eve Nakliyat fiımarması olarak taşınma işlerinizin yanı sıra parça eşya taşıma işlerinizde de sizinle birlikte olmaktan gurur duyarız. Beyaz eşyalar, müzik aletleri, değerli eşyalar ve küçük eşyaları taşımada da tüm ev taşıma da olduğu gibi kaliteli hizmet sağlamaktayız. Özenle paketlenen ve korunan eşyalarınız o eşyalara uygun araçlar ile şehir içi saatler içerisinde şehirler arası da günler içerisinde yeni adreslerine teslim edilmektedir.

 

antika sanat eserleri ve değerli eşyalarınızı özenle taşıyoruz

Antalya Değerli Eşya Taşıma

Değerli eşya taşıma işi diğer taşıma işlerinden daha fazla özen ve ekstra hassasiyet gerektiren bir iştir. Bu hizmeti de size sağlamak hususunda istekliyiz. Değerli eşyalarınız tamamı özenle paketlenerek ve ekstra hassasiyet gösterilerek yeni adreslerine taşınmaktadırlar. Bu hizmeti almak isteyeceğiniz değerli eşyalardan bazıları şunlardır:

 • Sanat eserleri,
 • Müzik aletleri,
 • Manevi değeri olan eşyalar,
 • Antika mallar.

Bu ve bunun gibi aklınıza gelebilecek birçok değerli eşya taşıma faaliyetlerini yüksek kaliteyle yürütmekten gurur duyarız. Paketlemeler ve gösterilmesi istenen ekstra özen firmamız personellerince sağlanmaktadır. Araçlarımızın içi değerli eşyalarınızın zarar görmeyeceği şekilde organize edilmiştir. Yüksek hijyen standardımız ile olası toz, kir, iklim koşullarının değerli eşyalarınızın zarar görmesini engellediğinin garantisini veriyoruz.

 

ev taşıma fiyatları ücretleri kaç lira ne kadar ve nasıl belirleniyor

Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirleniyor?

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde fiyatlandırma politikamızı etkileyen birçok farklı değişken bulunmaktadır. Bu değişkenlerden bazıları şunlardır:

 • İki adres arası mesafenin uzunluğu,
 • Taşınacak eşyaların cinsi,
 • Eşyaların büyüklüğü,
 • Eşya miktarı,
 • Teslimat adreslerinin kaçıncı katta olduğu,
 • Nakliye tipi,
 • Ekstra hizmetler.

Sözü edilen tüm bu faktörler, fiyatlandırmalarımızda etkili olmaktadır. Sektörde yıllara dayanan deneyim ile uzun süredir varlığımızı korumaktayız. Fiyatlandırmalarımız sektörde rekabetçi fiyatlandırmalardır. Ücret politikamız ucuz nakliyat değil kaliteli hizmeti erişilebilir fiyatlarla sunmaktır. Detaylı bilgi için bizimle telefon üzerinden iletişime geçin ya da e-posta ile bize ulaşın!

heart Antalya Hakkında:
heartAntalya, Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehridir. 2020 sonu itibarıyla il nüfusu 2.548.308'dır.

Türkiye'de "turizmin başkenti" olarak görülmektedir. Şehrin yüz ölçümü 20.177 km2dir. İlde km2ye 115 kişi düşmektedir.

En kalabalık ilçesi 2019 yılı itibarıyla 556.033 kişiyle Kepez ilçesidir. Nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu ilçe ise km2 başına 5067 kişi ile Muratpaşa'dır.

19 ilçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 910 mahalle bulunmaktadır.

Antalya İlçeleri:

Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli Kumluca, Manavgat, Muratpaşa Serik’tir.

 

Yaşadığımız dünyada her an her şey çok çabuk şekilde değişiyor. İnsanların en doğal ihtiyaçlarından olan barınma ihtiyaçlarının giderilmesi için gerçekleştirilen taşınma faaliyetleri de bu hızlı değişimden payını alan sektörlerden birisi.

Şayet yıllar önce başınızdan geçen bir taşınma hikâyeniz varsa sizler de iyi bilirsiniz. Eskiden bir yerden başka bir yere taşınmak başlı başına sıkıntılı bir işti. İnsanlar günler öncesinden nasıl taşınacaklarını, eşyalarına taşınırken bir zarar gelip gelmeyeceğini kara kara düşünürlerdi.

Öncelikle günlerce en iyi Antalya evden eve taşımacılık firması aranır, nakliyeci bulununca bu sefer de hamallar ayarlanmaya çalışılır, yapılan pazarlık sonucu hamallarla anlaşma sağlandıktan sonra nakliyeci firma son derece eski bir kamyonetle evinize gelir, hamallar çarşaflara sardıkları eşyalarınızı kıra döke taşırlar ve pek çok eşyanız büyük zarar görürdü. 

Nakliye anlayışının ve teknolojinin değişip gelişmesi ile beraber Antalya Evden Eve Nakliye Firmaları da değişip gelişti. Yıllardır nakliye sektörünün içerisinde yer alan ve sizlerin talepleri doğrultusunda çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren Antalya Evden Eve firmamız da bu değişime en iyi şekilde adapte olan firmalardan bir tanesi oldu.

Taşınma işlerinizde eskiden olduğu gibi nakliyeci firma ile ayrı anlaş, eşyalarınızı taşıyacak olan hamallar ile ayrı anlaş devri artık sona erdi. Web sitemiz aracılığı ile iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibat sağlayarak tek seferde tüm nakliye işlerinizi güven içinde gerçekleştirmenin keyfini ve rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Taşınırken eşya nasıl paketlenir? Aşağıdaki infografik bilgi grafiğinden faydalarak paketleme ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Umarız işinize yarayacaktır.

ev taşıma sırasında işinize yarayacak paketleme ipuçları

Çözüm odaklı çalışma şeklimiz ve güvenilirliğimiz bizleri Antalya’da en çok tavsiye edilen evden eve nakliyat firmaları arasına soktuğu için siz değerli müşterilerimize tek tek teşekkür ederiz. Gerek Antalya evden eve nakliyat gerekse de Antalya ofis ve işyeri taşımacılığı işlerinizde konusunda uzman ekibimiz sayesinde gönlünüz rahat bir şekilde taşınabilirsiniz.

Nakliye hizmetlerinde bizimle beraber çalışan personelimiz son derece tecrübeli ve dikkatli antalyalinakliyat çalışanlarıdır. İşlerini son derece dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştiren çalışanlarımız eşyalarınızın en ufak bir şekilde zarar görmeden taşınacağınız yere ulaştırılmasını sağlar.

Nakliye ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih ettiyseniz sizlere en iyi Antalya evden taşımacılık firmaları arasında en doğru tercihi yaptığınızı söylemek isteriz. Talebinizi alır almaz taşınma işleminin gerçekleştirildiği alanda bir ön inceleme yapan Antalya Nakliyat ekibimiz sorunsuz ve hızlı bir iş için gerekli olabilecek her türlü malzeme, ekipman ve çalışacak personel sayısı gibi hesaplamalarını yaparlar.

Tüm söz konusu ön çalışma işlemlerimiz tamamlandıktan sonra taşınma işleminizin gerçekleştirilmesi için artık her şey hazırdır. En iyi Antalya Evden Eve Nakliyat firması olarak belirttiğiniz saatte randevumuza gelir ve eşyalarınızı azami dikkat ve titizlik ile taşınacağız yere ulaştırmak üzere aracımıza yükleriz.

 

antalya evden eve nakliyat infograf

 

Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri

Taşınma işlemleri esnasında her bir süreç detaylı olarak planlanarak gerçekleştirilmektedir. Bu süreçlerden bir tanesi de Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri olmaktadır. Ekspertiz hizmetleri bir taşınma esnasında işlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi ve tek seferde bitirilebilmesi için son derece önemli bir süreçtir. Şayet evden eve nakliyat hizmetini verecek olan firma ekspertiz hizmeti vermiyorsa o nakliye işleminin başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması oldukça güç olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz ekspertiz işinde uzman ekibimizin deneyimlerinden faydalanmak için taşınma işlerinizde Antalyalı nakliyat şirketini tercih etmenizdir. Sizlere verecek olduğumuz ikinci tavsiyemiz ise Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri Antalya için kesinlikle ekstra bir ücret ödememenizdir. Bazı Antalya Nakliyat Firmaları ekspertiz işlemleri için de ekstra bir ücret talep etmekte olup firmamız taşınma işlemi ekspertiz çalışmalarını ücretsiz olarak müşterilerine sunmaktadır.

 

Pratik taşınma önerileri PDF e-kitap indirmek için TIKLAYIN!

Sizler için ev taşıma pratik önerileri kitapçığı hazırladık. Bu PDF e-kitapta işinize yarayacak ipuçları, giysiler nasıl paketlenir, taşınmada kırılacak eşyaları paketlerken nelere dikkat etmelisiniz? gibi faydalı öneriler bulacaksınız. Taşınma önerileri e-kitabını yukarıdaki linke tıklayarak ücretsiz indirip faydalanabilirsiniz. Sorunsuz bir taşınma dileğiyle.

 

Evinize gelerek sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti verecek olan çalışanlarımız özel olarak seçilmiş ve eğitimli güvenilir kişilerden oluşturulmuştur. Güler yüzlü ve işinin ehli Evden Eve Nakliyat Antalya bölgesinde ekspertiz elemanlarımız taşınma esnasında ihtiyacınız olan tüm malzeme, ekipman, araç ve personel listesini belirleyerek başarılı bir planlama işlemi gerçekleştirirler. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerine vermiş olduğumuz önem değerli müşterilerimizin eşyalarının güven içerisinde taşınmasına imkân vermektedir.

Nakliyat hizmetleri için istenilen yüksek fiyatlı ekspertiz ücretlerinin firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmesi sayesinde çok daha ekonomik bir şekilde taşınma taleplerinizi karşılıyoruz.

 

ev taşımada kullandığımız paketleme ve ambalaj malzemeleriyle eşyalarınız taşınırken zarar görmüyor

Antalya Evden Eve Nakliyat Ambalajlama İşlemleri

Taşınma işlemleri gerçekleştirilirken dikkat edilecek en önemli hususlardan bir tanesi de ambalajlama ve eşya paketleme işlemleridir. Amacına uygun ambalajlama malzemeleri kullanıldığında nakliye işleriniz sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama yöntemlerine ve ambalajlama malzemelerine azami hassasiyet göstermektedir. Kırılacak eşyalarınız dışarıdan gelecek olan darbelere karşı kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlam ambalaj malzemesi içerisine yerleştirilirler. Bu yerleştirme işlemi sırasında ambalaj kolilerinin içerisinde bulunan eşyalarınızın zarar görmemesi için havalı naylonlar ile eşyalarınız sağlam bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Cam, mermer ve ayna gibi hassas eşyalarınız özel malzemeler ile titizlikle paketlenir. Firmamız bünyesinde doğru bir ambalajlamanın nasıl yapılacağı konusunda eğitim almış deneyimli personellerimiz çalışmaktadır. Alanında uzman olan personellerimiz süs eşyalarınızdan değerli porselen tabaklarınıza varıncaya kadar tüm kırılacak malzemelerinizi kolilerin içerisinde veya dışarıdan gelecek darbelere karşı darbe emici özelliği sahip özel ambalajlama malzemeleri ile ambalajlarlar.

Tüm bu işlemler gerçekleştirilirken sizin yapacağınız tek şey ise keyif içinde çayınızı yudumlayarak çalışmalarımızı seyretmek olacaktır. Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları ise mümkün olan en düşük maliyet hesaplamaları yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

Antalya'da evden eve taşınma işlemlerinizde size en güvenilir hizmetleri sunan firmamız ambalajlama işlemlerinin nasıl olacağını ve ne tür bir malzeme kullanılacağını evinize gelip yapmış oldukları ön inceleme esnasında belirlemektedirler. Antalya evden eve nakliyat ambalajlama hizmetleri firmamızın taşınma esnasında en çok dikkat ettiği hususlardan biridir. Ambalajlama işlerindeki hassasiyetimiz bizi Antalya ev taşıma firmaları içinde en üst sıralara kadar taşımıştır.

Antalyalı Nakliyat şirketimiz taşınma öncesinde ve sonrasında saklanması gereken eşyalarınız için Antalya'da profesyonel eşya depolama hizmeti de sunmaktadır.

antalya evden eve asansorlu nakliyat hizmetleri

 

Antalya Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Asansörlü Taşıma Hizmetleri yeni nesil taşıma yöntemidir. Asansörlü asansörlü nakliyat hizmetlerimiz taşıma işlemlerinde bizlere hız kazandırmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetleri aynı zamanda eşyalarınızın zarar görmesini önleyerek taşınmasını sağlayan bir sistemdir.

Asansörlü Taşıma sayesinde eşyalarınızın taşınma esnasında apartman duvarlarına çarpması, büyük hacimli eşyalarınızın kat asansörlerine sığmaması veya apartmanda bulunan asansörün eşya taşıma işlerinde kullanımının yasak olduğu durumlarda işlerimizi son derece kolaylaştıran bir sistemdir.

Asansörlü sistemin avantajlarından bir tanesi de yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarının taşınmasında bizlere sunmuş olduğu kolaylıklardır. Eskiden apartman dairelerinin üst katlarında oturan müşterilerimizin eşyalarının taşınması esnasında büyük problemler yaşanırken Asansörlü Nakliyat Antalya sayesinde artık yüksek katlardaki taşınma faaliyetleri de bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Örnek olarak söylememiz gerekirse 15 katlı bir binanın 15. Katında oturuyor olsanız bile Antalya Evden Eve Nakliyat Asansörlü olarak taşınma imkânı sunmuş olduğundan eşyalarınız kolay ve pratik bir şekilde taşınmaktadır.

 

iyi düşünün iyi taşının asansörlü taşıma ile rahat edin

Bu işlem esnasında eşyalarınıza ise en ufak bir zarar dahi gelmemektedir. Evden eve asansörlü Antalya hizmetleri taşınma sırasındaki problemlerden biri olan gürültülü ortam ve dolayısıyla çevreye zarar vermek gibi olumsuzlukların da önüne geçmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde siz gönül rahatlığı ile evinizi taşıtırken komşularınızı da rahatsız etmemiş olursunuz.

İnsanoğlu kuş misali şartlar gereği hep aynı mekânda sonsuza kadar oturamıyor. Gerek iş, gerekse de okul değişikliği veya yeni alınan bir eve yerleşme gibi sebeplerden ötürü hepimiz hayatta en az bir kere taşınma olayı ile yüz yüze kalıyoruz.

İnsanlar günümüz şartlarında taşınma işlerini gerçekleştirirken alanında tecrübeli elemanları bünyesinde barındıran deneyimli firmaları tercih ederek taşınmak istiyorlar. Özellikle son yıllarda insanların Antalya evden eve nakliyat tavsiye araştırması yaparken en çok dikkat ettikleri konuların başında ise çalışacakları nakliyecinin Antalya’da Asansörlü Nakliyat Hizmetleri verip vermediği oluyor.

İnsanlar asansörlü nakliyat hizmeti veren firmaları tercih ederek hem çok daha hızlı bir şekilde taşınabiliyor hem de eşyalarında taşınma esnasında olabilecek deformasyonların önüne geçmiş oluyorlar. Antalya Asansörlü Nakliyat Hizmetleri sayesinde sizler de eşyalarınızı hızlı, kolay, pratik, güvenilir ve komşularınızı rahatsız etmeden taşıtabilirsiniz.

Antalya Asansörlü Nakliyat hizmetleri verirken öncelikli amacımızın maddi bir kazanç elde etmek olmadığını bizi tercih eden müşterilerimize hatırlatmak isteriz. Firmamızın ilk önceliği müşterilerimize güvenlikli bir nakliye hizmetini hızlı bir şekilde vermektir.

 

taşınırken risk almayın en iyi asansörlü nakliyat firmasını seçin

Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda da müşterilerimizden sıklıkla sorular almaktayız. Asansör marifetiyle yapılacak olan bir taşıma işleminde fiyatı belirleyen bir takım unsurlar bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat fiyatları ve bunu belirleyen etmenlerin taşınacak olan eşyanın sayısına ayrıca taşıma uzaklığının mesafesine göre değişiklik gösterdiği unutulmamalıdır.

Firmamız bütçe dostu maliyet politikaları ile sizlere asansörlü nakliyat konusunda en uygun fiyatı vereceğinden emin olabilirsiniz. Taşınma işlerini bizlere emanet ederek sorunsuz bir şekilde eşyalarını taşıtan müşterilerimizden bizi sorarak fiyatlarımızın en uygun fiyatlar olduğunu teyit edebilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık hizmetleri süreci ise şu şekilde işlemektedir. Son teknoloji ürünü olan araç üstü asansörlerimiz bulunduğunuz dairenin balkonuna sıfır konumunda yanaştırılır. Daha sonra uygun şekilde ambalajlanmış olan eşyalarınız balkonunuza yanaştırılmış olan asansörümüze son derece dikkatli bir şekilde yerleştirilir.

Asansörümüz bağlı olduğu nakliye aracına doğru aşağı indirilir ve eşyalarınızın aracımızın içerisine yine aynı titizlikle yerleştirilir.

 

antalyalı nakliyatla rahat taşının montaj işlerini ustalarımız yapsın

Antalya Evden Eve Nakliyat Demontaj-Montaj Hizmetleri

Taşınma işlemlerini yürütürken firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden biri de Antalya evden eve nakliyat demontaj montaj Hizmetleridir. Taşınma sırasında özellikle büyük hacimli eşyalarınızın kolaylıkla taşınabilmesi için bulunduğunuz yerde demonte edilmesi ve sonrasında da taşınacağınız mekânda demonte edilen eşyalarınızın tekrar montajının yapılması gerekmektedir.

Sizlere tavsiyemiz eşyalarınızın kesinlikle kendi başınıza demontaj ve montajını yapmamanızdır. Bırakın Antalyalı Nakliyat demontaj montaj hizmeti veren firmamızın usta mobilyacıları mobilyalarınızın demontaj ve de montajını profesyonel bir şekilde gerçekleştirsinler.

Antalyalı Nakliyat işlerinde müşterilerimize ekstra bir ücret talep etmeden sunmuş olduğumuz Evden Eve Nakliyat Demontaj-Montaj Antalya hizmetimiz ile taşınma işinizi elinizi hiçbir şeye sürmeden keyifli bir deneyime dönüştürmenin tadını çıkartın. Eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri de dâhil olmak üzere tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

evden eve asansorlu antalya nakliyat
 

Antalya Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Firmamız taşınma işlemlerinin yürütülmesi sırasında almış olduğumuz tüm güvenlik önlemlerine rağmen olası herhangi bir olumsuz duruma karşı Antalya Evden Eve Sigortalı Nakliyat hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Nakliye sigortasının neleri kapsadığnı öğrenmek isterseniz linki tıklayıp poliçe örneğini okuyabilir, dilerseniz indirebilirsiniz. Nakliyat sigortası poliçe örneği indir.

Emtia nakliyat sigortaları neleri kapsar:

Uluslararası ve Yurtiçi emtia nakliyatında nakliyat hasarları Nakliyat emtia poliçesi ile güvence altındadır.

Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımaları esnasında meydana gelebilecek ve Nakliyat Emtia Sigorta Poliçesi ile teminat altına alınan riskler:

 • Kazalar
 • Hırsızlık
 • Yükleme ve boşaltmadan kaynaklanan hasarlar
 • Doğal afetler

Sunmuş olduğumuz sigortalı nakliyat faaliyetlerimiz sayesinde taşınma işlemlerinizde hiçbir risk altına girmeden eşyalarınızı taşıtmanın güven ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamız Antalya Sigortalı Nakliyat Ücretleri piyasadaki en uygun maliyet oranları ile taşıma fiyatlarımıza yansıtılmakta ve eşyalarınızın sıfır risk ile ekonomik bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

 

Antalyalı nakliyat ev taşımalarının tamamını sigortalı taşıma olarak yapmaktadır.

Sigortalı nakliyat hizmetleri sayesinde müşterilerimiz en kaliteli ve de güvenilir nakliye hizmetlerini bütçelerini zorlamadan satın almaktadırlar. Antalyalı Nakliyat  ev taşımalarında nakliye emtia sigortası poliçeleri kapsamında AXA sigorta, SOMPO sigorta gibi şirketlerle çalışmaktadır.

Kaliteli ve tüm süreçleri özenle planlanmış evden eve nakliye hizmetlerine fahiş fiyatlar vermek istemiyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ve bu hizmet karşılığında sizlerden talep etmiş olduğumuz uygun fiyatlarımızı mutlaka incelemenizi sizlere şiddetle öneriyoruz.

Eşyalarınız onca emek sonunda sahip olduğunuz varlıklarınızdır. Evden eve taşınma sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesini istemek ise sizin en doğal hakkınızdır. Durum böyleyken eşyalarınızı sigortalı olarak taşıtmak ise yapılması gereken en uygun işlerden biridir.

Müşterilerimize sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmetleri taşınırken eşyalarıma acaba zarar verilir mi korkusu yaşamadan firmamız tarafından taşınmasına olanak sağlar. Taşınmak istediğiniz yaşam alanınıza mutlu bir şekilde yerleşmek için nakliye işlerinde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası ev taşımalarımızın tamamı özel dizayn edilmiş kapalı kasa araçlarla yapılmaktadır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Kapalı Kasa Araçlarımız

Her zaman için müşteri memnuniyetini birinci planda tutan nakliyat firmamız bu konudaki hassasiyetini müşterilerinin eşyalarını taşırken kullanmış olduğu nakliye araçlarında da göstermektedir. Antalya Evden Eve Nakliye araçları ev veya işyeri taşınmaları için özel olarak dizayn ve modifiye edilen araçlardır. Araçlarımız kapalı ve çelik kasalıdır. Tüm araçlarımızın kasalarının içleri en hassas eşyalarınızın bile zarar görmeyeceği şekilde donatılmıştır.

Evden eve nakliye antalya hizmetlerinde kullanmış olduğumuz araçlarımız eşyalarınızın nakliye esnasında birbirine çarparak hasar görmelerini önlemek için uzman taşıma personellerimiz tarafından aracımıza son derece dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın taşınma sırasında birbirlerine çarparak deforme olmalarının önüne geçilmiş olmaktadır.

Bunun yanında tüm nakliye araçlarımızın transfer esnasında en az sarsıntı ile yola devam etmeleri için süspansiyon sistemleri özel olarak güçlendirilmiştir. Antalya taşımacılık hizmetleri nakliyat araçları içerisinde almış olduğumuz ekstra emniyet tedbirleri ile de eşyalarınızın güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

Tüm araçlarımızın içerisinde eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayacak ambalajlama malzemelerimiz hazır olarak bekletilmektedir.

Nakliye araçlarımızın her bir müşterimize sorunsuz olarak hizmet verebilmesini sağlamak adına araç bakımlarımıza titizlikle önem veriyoruz. Her bir aracımızın yapılan bir taşıma işleminin ardından bakımları yapılmaktadır.

Nakliye araçlarımızda dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesi de araçlarımızın sağlıklı koşullarda müşterilerimize hizmet vermesidir. Bunu sağlamak için servise çıkmadan önce ve servis sonrası araçlarımızın iç ve dış temizlikleri yapılmakta ve müşterilerimize temiz bir şekilde yollanmaktadırlar.

antalya evden eve ambalaj koli ve bantlar

 

En İyi Antalya Evden Eve Nakliyat Firması ile Taşının

Geniş nakliye araç filomuz ve konusunda eğitim almış personelimiz ile sizlere hızlı ve zahmetsiz bir taşınma imkânı sağlıyoruz.

Firmamız personeli içinde mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek için marangoz ve tesisatçı ustası bulundurmaktayız. Bu sayede taşınırken demontaj ve de montaj işleriniz için ustalara ayrıca para vermek zorunda kalmazsınız.

Evden eve nakliye sektöründe uzman ve eğitimli kadrosu, son model asansörlü nakliyat araçları ile Antalya evden eve taşımacılık firmamız dürüst çalışma prensibi ve daima müşterilerinin ihtiyaçlarını temel alan çalışma politikası ile Antalya merkez ve ilçelerinde nakliye hizmetlerine kaliteden ödün vermeden kesintisiz olarak devam etmektedir.

Başta Antalya şehir merkezi dahil olmak üzere Kemer, Göynük, Döşemealtı, Kundu, Lara, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Korkuteli, Serik, Belek ve diğer tüm ilçelerde evden eve asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Evinizi güvenli ve sorunsuz taşıtmak istiyorsanız işinin uzmanı ekiplerimiz sizlere Antalya'nın en iyi ev taşıma şirketi Antalyalı Nakliyat olarak hassas paketleme ve nakliye hizmeti sunmaya hazırdır.     

Müşterilerimizin taşınma işleri sonrasında memnun olmasını sağlayabilmek için tüm nakliye süreçlerini titizlikle planlayarak hataya yer vermeyen firmamız sürekli genişleyen müşteri portföyü sayesinde Antalya’da evden eve nakliyat firmaları tavsiye içerisinde en çok aranan nakliye şirketidir.

 

taşınma ve eşya depolama için en iyi çözümler antalyalı nakliyat
Uzun yıllar sektörde çalışmanın vermiş olduğu bilgi ve engin tecrübe ile aynı zamanda sürekli kendini yenileyen bir anlayışla sizin için çok değerli olan eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görüyor ve yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmetlerini kesintisiz bir şekilde devam ettiren  evden eve nakliyat eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Sigorta güvencesi altında taşınan eşyalarınız sıfır risk politikamız sonucunda hiçbir zarar görmeden taşınır.

Örneğin taşıma işleri için özel olarak donatılan ve sarsıntı önleyici sistemleri içerisinde barındıran nakliye araçlarımıza monte edilmiş asansör sistemimiz sayesinde eşyalarınızı rahat ve hızlı bir şekilde balkonlarınız veya camlarınızdan itinayla nakliye araçlarımız içerisine yerleştirir ve deneyimli şoförlerimiz eşliğinde yeni taşınacağınız adrese hiçbir zarar görmeden ulaşmalarını sağlarız.

Evinizi taşırken dikkat ettiğimiz hususların başında eşyalarınızın uygun bir şekilde ambalajlanması gelmektedir. Kaliteli ambalajlama malzemelerinin yanında baloncuklu naylonlar ve streç filmler ile eşyalarınızı taşınma esnasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlamaktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası ev taşıma ihtiyaçlarınızda en iyi Antalya evden eve nakliye firması Antalyalı Nakliyat'ı tercih ettiğinizde yanılmadığınızı anlayacak, stressiz bir taşınmanın keyfini yaşayacaksınız. Tüm diğer mutlu müşterilerimiz gibi sizler de, dostlarınıza gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceksiniz.

 

tasinirken esyalarin paketlenmesi ve ambalajlanmasi esyaninizi hasarlardan korur

Antalya Evden Eve Nakliyat ile Güvendesiniz

Taşınmak zaman zaman hepimizin yapmak zorunda kaldığı bir süreçtir. Eskiden çok zor ve bin bir zorlukla yapılmaya çalışılan bu zorunlu işi firmamız tecrübeli elleri sayesinde sıkıntısız bir şekilde atlatabilirsiniz.

Antalya evden eve nakliyat firmaları fiyatları ve kalitesi içerisinde, her taşıma işinin ardından müşterilerinin beğeni ve takdirlerini kazanan

Antalya Evden Eve Taşımacılık firmamız en çok tavsiye alan firmalardan bir tanesidir.

Bunda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan nakliyecilik anlayışımız, kullanmış olduğumuz son teknoloji malzeme, ekipman ve eğitimli

personelimiz son derece etkili olan unsurların başında gelmektedir.

Firmamız için her bir müşterimizin ayrı bir değeri ve önemi vardır. Amacımız ise bizlerden kusursuz hizmet bekleyen tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına aynı şekilde kusursuz olarak hizmet etmektir.

Bu görev bilinci ile kendimizi sürekli yeniliyor ve taşımacılık dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

 

taşınmanın en kolay yolu antalyalı nakliyat

Firmamız Nakliye hizmetleri Antalya denilince aklınıza gelen veya hiç gelmeyen her türlü hizmeti vermektedir. Asansörlü nakliyat hizmetleri, sigortalı nakliyat hizmetleri, ücretsiz ekspertiz hizmetleri, ambalajlama ve paketleme , montaj-demontaj, eğitimli personel ve benzeri bir taşınma işleminde olması gereken her türlü hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Nakliye işlerindeki tüm bu yetkinliğimiz bizlere Antalya’da başarının kapılarını aralamıştır. Bizi talep eden müşterilerimizin en hassas eşyalarına varana kadar tüm eşyalarının kesinlikle hiçbir zarar verilmeden yeni mekânlarına transfer edilmesi firma olarak bizleri antalya evden eve taşımacılık sektöründe zirveye oturtmuştur.  Antalya ev taşıma hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkürü bir borç biliriz.  

AntalyalıNakliyat firmamız Antalya'dan tüm şehirlere ev taşıma ve Antalya eşya depolama hizmetlerini profesyonel olarak, güvenli bir şekilde sürdürmektedir.

 

Neleri Taşımıyoruz:

🚫 Nakliye ve taşınma sırasında diğer eşyalara zarar verebilecek ayrıca trafiği ve genel güvenliği tehlikeye atabilecek maddeleri taşımıyoruz.

🚫 Kanunlarda yasak olan maddelerin taşımasını yapmıyoruz.

🚫 Herhangi bir canlının ( 🐈 evcil hayvan, 🐘 yabani hayvanlar, insan vb. ) taşınması yasaktır.

🚫 Patlayıcı, parlayıcı, yanıcı, çabuk alev alabilen maddelerin taşınması yasaktır. Taşımıyoruz.

 

Neleri Taşıyoruz

👉 Ev taşıma (ev eşyaları)

👉 Ofis taşıma (büro malzemeleri   ve mobilyaları)

👉 İşyerleri

👉 Bankalar

👉 Klinikler

👉 Hastaneler

👉 Bankalar

👉 Fabrikalar

👉 Fuar malzemeleri

👉 Standlar ve benzerlerini taşıyoruz.

 

Evden eve nakliyat için Sık Sorulan Sorular

🤔 Evden eve nakliye sigortası nedir?

👉 Taşınırken eşyalarınızın sigorta teminatı kapsamına alınması işlemidir.

🤔 Evden eve nakliyat sigortası neleri kapsar?

👉 Nakliye emtia sigortası (yol kaza sigortası olarak ta geçer) nakliye sırasında nakliye kamyonunun kaza yapması, devrilmesi, yanması, afete kapılması, terör saldırıları vb. gibi durumları kapsar.

🤔 Antalya Ev taşıma ücreti ne kadar?

👉 2022 yılı için ev taşıma ücretleri: 1+0 ev eşyası için alt fiyat: 2000 TL.

1+1 ev eşyası için en düşük fiyat: 2500 TL.

2+1 ev eşyası için başlangıç fiyatı: 3000 TL.

3+1 ev eşyası için taban fiyat: 4000 TL.

Yukarıda yazlı fiyatlar oda sayısına, eşyanın yoğunluğuna, modüler mobil asansör kurulup kurulmayacağına, çalışacak personel sayısına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Net ve güncel nakliye fiyatları için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

📲 Tıkla ev taşıma fiyatı al!

 

🤔 Evden eve nakliyat neleri kapsar?

👉 Evden eve nakliyat evinizde bulunan eşyaların montaj işlemleri, mobilya ve beyaz eşyaların paketlenerek yeni adrese taşınması ve yeni evde kurulup teslim edilmesini kapsar.

Klimaların montajları ve kırılacak cam, porselen vb mutfak gereçlerinin toplanması isteğe bağlı olup opsiyoneldir.

🤔 Evden eve nakliye sigortası nasıl yapılır?

👉 Nakliye sigortası taşınmayı gerçekleştirecek olan nakliye şirketi tarafından sigorta şirketlerine yaptırılabileceği gibi taşınan kişiler tarafından da yaptırılabilir.

Bunun için nakliye aracının plakasını, yükleme ve teslimat adreslerini, müşteri isim soyadı, vatandaşlık numaralarını sigorta yetkilisine bildirip poliçe ücretini ödemek yeterli olacaktır.

🤔 Evden eve nakliyat sigortası zorunlu mu?

👉 Kurumsal evden eve nakliye şirketleri özellikle şehirlerarası ev taşımalarında nakliye sigortasını zorunlu tutmaktadır.

 

Belek evden eve nakliyat hizmetimiz için tıklayın.  

 

Antalya evden eve nakliyat  montaj ve paketleme nasıl yapılıyor video izle

Bu İçerik 12320 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.