En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü nakliyat ile taşıma olanakları daha kolay hale getirilmiştir. Bir çok Antalya nakliye şirketleri tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir. Evden eve nakliyat konusunda en büyük sıkıntıların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı binalarda eşyaların çıkarılması bir hayli güçtür. Bütün eşyaların bu şekilde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini engellemek amacıyla asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımıyla alınarak zarar görmez.

Antalya asansörlü nakliyat hizmetinin en büyük faydalarından biri de çevrede herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır.

Bu sebeple firmamız nakliye konusunda kendisini sürekli geliştirerek asansörlü taşımacılık sistemini sürekli bir şekilde kullanarak, kaliteli bir taşıma hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Asansörlü nakliyat işleminde kullandığımız asansörler firmamıza aittir.

Faaliyet Alanlarımız:
✅  Asansörlü Nakliyat ✅ Evden Eve Nakliyat
✅  Şehirlerarası Nakliyat ✅ Eşya Depolama
✅  Asansörlü Ev Taşıma ✅ 20. Kata Kadar
✅ Sigortalı Nakliyat: ✅ Emtia Sigortası
✅ Ekspertiz Hizmeti: ✅ Ücretsiz Ekspertiz
✅ Çağrı Merkezi: ✅ 0(242) 229 1996
✅ Asansör Kiralama ✅ Kiralık Asansör

Antalya Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Antalya asansörlü evden eve nakliyat sistemini kullanan Antalyalı Nakliyat evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar veya geniş olması ya da çok yüksek bir katta oturmanız gibi problemler ortadan kalkar.
 
Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından çok önemlidir.
 
Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde oluşabilecek bütün zararlar ortadan kaldırılıyor. Antalya asansörlü nakliyat fiyatları hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha kaliteli bir nakliye işlemi için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple asansörlü sistem firmamızın sürekli kullandığı bir sistemdir.
 
Sizlerde nakliye işlemleriniz için asansör sistemi bulunmayan bir nakliye firması yerine firmamızı ziyaret etmeniz yerinde olacaktır.
 
Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır
 
 

Asansörlü Nakliyat İle 20. Kata Kadar Ev Eşya Taşımacılığı

Antalya asansörlü evden eve nakliyat, farklı taşımacılık ihtiyaçlarınızda en sağlıklı sonuçları sunar. Firmamızın en temel amacı, sektörde en iyi ve en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktır. Nakliye alanında gelişen teknolojiyi kullanarak, eşyalarınızın zarar görmesini büyük ölçüde engeller. Firmamız işinde uzman ekibi ile yüksek katlara eşya taşınırken güvenli bir hizmet sağlar.  Yüksek katlara eşya çıkarırken uygun boyutlarda olan asansörlü nakliyelerden yardım alınır. Antalya büyük binaların olduğu ve özellikle şehir merkezinde sitelerin yer aldığı bir şehirdir. Biz de bunun farkında olarak ekibimizde asansörlü nakliyat alanında, uzman kişilere yer vermekteyiz.

Yüksek katlarda oturan insanlar, taşınmaktan daha çok çekinir. Son teknolojiyi kullanan Antalya evden eve asansör taşımacılık, ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sizlere sunar. Yüksek katlı binalarda, genellikle taşınmak için asansör kullanımına izin verilmez. Bunun yanında, çoğu eşya bina tipi asansörle taşınmaya uygun değildir. Bu noktada asansörlü nakliyat sizler için en iyi tercihlerden birisi olur. Çok karşılaşılan bir durum olduğundan dolayı, asansör taşımacılığı gün geçtikçe daha fazla gelişip kaliteli bir hal almaktadır.

Ev taşıma serüveninizi daha kolay hale getiren asansörlü taşımacılık, firmamız tarafından sizlere sunulur. En kaliteli hizmeti almak için sizler de farklı alanlarda kendinize en uygun nakliyat seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

 

asansörlü taşımacılıkla 20. kata kadar ev taşıma yapıyoruz

Asansörlü Eşya Taşımacılık Kaç Kata Kadar Yapılıyor?

Taşınmada kullandığımız eşya taşıma asansörleriyle 20. kata kadar asansörlü tasımacılık yapıyoruz. Eşyalarınız zarar görmeden en yüksek katlara dahi taşınabiliyor. 20. kata çıkabilen nakliye asansörü 60 metredir.

Aparmanlar için bina asansörüyle eşya taşımak genellikle yasaktır . Binalarda bulunan asansörler insan ve canlı taşımak için yapılmıştır. Ağır yük ve eşya taşınmaz. Bina asansörü genellikle arıza yaptığından apartman yönetimi asansörü kapatabilir.

Bazı binalarda ise eşya vb. taşımak için yük asansörleri bulunmaktadır. Binaya ait yük asansörüyle de eşya taşınabilir.

Asansörlü Nakliyat Nedir Nasıl Yapılır?

Binaların dışına kurulan mobil yük asansörü, asansörlü nakliyat olarak isimlendirilir.  Antalya evden eve asansörlü nakliyat, teknolojik gelişmelerin nakliye alanında kendisini göstermesi olarak da yorumlanabilir. Gün geçtikçe her alanda kendisini gösteren teknoloji, nakliye alanında da farklı şekillerde karşımıza çıkar. Bu alanda en sık tercih edilen yöntemlerden birisi olan asansörlü nakliyat, özellikle yüksek katlı binalarda oturan kişilerin hayatını kolaylaştırır.

Geçmiş yıllarda taşımacılık hizmeti yalnızca merdiven aralıklarından yapılırken günümüzde dış cephe asansörleri ile uygun hizmet verilmektedir. Geçmiş yıllarda daha amatör bir halde olan bu tür hizmetler, günümüzde oldukça modern yöntemlerle gerçekleştirilir. Bu tür uygulamalarda, aynı zamanda eşyaların zarar görme olasılığı böylelikle en aza düşer.

Antalya evden eve asansörlü taşımacılık, farklı avantajları ile tercih eden kişilerin memnun kalmasını sağlar. Geçtiğimiz yıllarda oldukça yaygınlaşan nakliye asansörü kullanımı hem firmaları hem de müşterileri büyük bir yükten kurtarmıştır. Asansörlerde kullanılan merdivenler, belli bir yüksekliğe sahiptir. Bu açıdan genellikle ilk 2 kat için tercih edilmez. Nakliye işlemlerinde, öncelikle en uygun nokta tespit edilir. Sonrasında, balkon ya da pencereden taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. Yükleme ve boşaltma işlemlerinde, öncelikle can sağlığı güvence altına alınır.

taşınmada asansörlü eşya taşımacığı ne gibi avantajlar sağlar

Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Antalya evden eve asansörlü taşımacılık, genel olarak şu avantajları bünyesinde barındırır:

 • Asansörlü taşımacılıklarda, eşyaların zarar görme olasılığı oldukça düşüktür. Aynı zamanda oldukça hızlı şekilde gerçekleştirilir.
 • Taşınma işlemlerinde çevreyi ve komşularınızı rahatsız etmezsiniz. Farklı şikayetleri de kesin şekilde sona erdirmiş olursunuz.
 • Asansörlü taşımacılık, günümüzde birçok nakliye şirketi tarafından hizmet olarak sunulur. Asansör maliyeti yüksek olduğundan her nakliye şirketinde asansörlü taşımacılık bulunmaz.
 • Asansörlü bir taşımacılık hizmeti almanız için şartlarınız elverişli olmalıdır. Bina önünde elektrik telleri bulunuyorsa ya da dış cephe asansör kurulumuna elverişli değilse, asansörlü taşımacılık yapılması için uygun ortam olmadığı anlamına gelir.

Antalya Asansörlü Nakliyat Kiralama

Eşyaları yüksek katlara kolay şekilde taşımak için kullanılan hidrolik sistemli eşya taşıma asansörleri, istenildiği takdirde kiraya da verilir. Bu asansörler genel olarak, 21 – 26 – 37 – 45 – 56 ve 70 metre uzunluğuna sahiptir. Hangi kat ve yüksekliğe çıkmak isterseniz, o yükseklikte bir asansör edinmeniz gerekir. Elektrik teli ya da ağaç gibi engelleyici bir faktör bulunuyorsa, asansör kurulumu yapılamaz.

Antalya asansörlü nakliyat kiralama hizmeti sayesinde, 400 ile 300 kilo arasında tüm eşyaları rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kiralama süreleri saatlik ve günlük olarak farklı aralıklara sahiptir. Evden eve asansörlü taşımacılık, sizlere en iyi deneyimle ev taşıma zevkini yaşatır.

 

asansörlü taşıma her yerde kullanılır mı nerede kullanılır

Asansörlü Nakliyat Her Yerde Kullanılır Mı?

Ev taşımacılığına yeni giren bir kavram olan asansörlü nakliyat, oldukça işlevseldir. Çıkar çıkmaz yaygınlaşan bu yöntem, ev taşımacılığında yeni bir devrin kapılarını açmıştır. Geçmişte, açık kasalı kamyonlar ile yapılan taşımacılık, günümüz gelişen şartları ile birlikte yeni bir görünüme bürünmüştür.  Asansörle eşya taşıma, geleneksel yöntemlerin aksine daha hızlı ve pratiktir. Zamanla ev taşıma firmalarının çağa uydurması nedeniyle evden eve nakliyatın çehresi de belirgin şekilde değişmiştir. Asansörle eşya taşımanın aşamaları, genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Taşınacak tüm eşyalar bina dışına aktarılır.
 • Eşyalar görevliler tarafından kamyona yüklenir. Yüklenen eşyalar eve aktarılmak için yola çıkar.
 • Bina dışından evin balkonuna ya da penceresine kadar bir merdiven ulaştırılır.
 • Bu asansör vasıtasıyla tüm eşyalar kolay ve pratik şekilde taşınır.

Evden eve asansörlü nakliyat esnasında kullanılan asansörler, sadece bu amaç için tasarlanmıştır. Üzerlerine yüksek katlara kadar ulaşan asansörler yerleştirilir. Ardından evden eve nakliyatın ilk adımı başlatılmış olur. Bu yöntem oldukça pratik olduğundan taşımacılıkta özellikle üst katlarda oturanlar tarafından tercih edilir. Asansörlü taşımacılığın yaygınlaşmadığı günlerde, tüm eşyalar apartmanlarda bina merdivenlerinden güçlükle indirilmekteydi. Küçük eşyalar ve koliler kucakta taşındığından daha fazla insan gücü gerekmekteydi. Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi değerli eşyalarınız ise sıklıkla zarar görürdü.

Asansörlerin tercih edilmesinin ardından günümüzde taşımacılık daha kolay bir hal aldı. Asansör aracının kullanılamadığı yerlerde halen eski yöntemler tercih edilse de günümüzde taşımacılık daha çok modern yöntemlerle yapılmaktadır. En iyi hizmeti alabilmek için kaliteli firmalardan hizmet almaya özen gösterin.

antalya asansörlü taşımacılık firmaları nasıl taşıyor kaça taşıyor

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Ev taşıma esnasında yüksek katlı merdivenler sizi oldukça yorar. Dar merdivenler de buna eşlik edince, içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu durumda; eşyalarınızı evinizin balkonundan, pencereden ya da çatı katından taşımanız gerekir. Bu tür durumlarda, yeni nesil taşımacılık yöntemi asansörlü evden eve taşımacılık devreye girer. Bu tür durumlar için özel olarak tasarlanmış özel asansörlü araçlar bulunur.  Nakliyat asansörleri, taşıma kamyonunun arkasına yerleştirilir. Yaklaşık olarak 20 katlı binaların tepesine bile çıkabilecek yüksekliğe sahiptir.  Aynı zamanda, raylı kızak üzerinde çalışır. Raylı kızak, üst katlara doğru yükseldikçe açılır.

Asansörde yer alan her ray yerine oturur. Böylece, ray uzunluğu da eşyanın taşınacağı kata kadar esner ve yükselir. Rayların üzerinde yer alan asansör kabinleri, eşyaları tutabilecek oranda güçlü bir yapıya sahiptir. Asansör kabinlerinin ortalama olarak uzunluğu, yaklaşık olarak 2 buçuk metre genişliğini bulur. Bu açıdan, taşıma esnasında güçlük çıkarmaz. Asansörlü nakliye esnasında, eşyalar alınacakları bölgeden, balkon veya pencere, kafesli bir yardım aracılığı ile taşınır. Raylı kızak kullanmak, bu esnada oldukça avantajlıdır. Asansörlü nakliyat kullanarak, aynı anda hem iş gücünden hem de zamandan büyük oranda tasarruf sağlanmış olur. Bu şekilde, asansörlü nakliyenin kullanımı gün geçtikçe daha fazla artar.

Taşıma işlemleri sadece insan gücü ile yapıldığında, bu işlem yaklaşık olarak 4 ile 6 saat arası sürer. Asansörlü taşıma sayesinde, bu rakam neredeyse 1 saate kadar düşer. Ek olarak, bu sistem sayesinde eşyalarınız oldukça güvenli bir şekilde taşınmış olur. Bu şekilde, eşyalarınıza zarar geleceği endişesinden de kurtulmuş olursunuz. Evden eve asansörlü taşımacılık, nakliye piyasasının en önemli yeniliklerinden birisidir.

antalya evden eve asansörlü nakliyat en uygun fiyalarla yapılır antalyalı nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Yüksek katlı binalara ve eşya taşımak için uygun kriterlerde olmayan evlere eşya taşımanın en basit yolu olan asansörlü evden eve nakliyat, oldukça pratik bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Eğer evinizde asansör yoksa yahut bina yönetimi size asansörle eşya taşımaya izin vermiyorsa asansörlü nakliyat bu noktada yardımınıza koşar. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ederek vermeniz, en doğrusu olacaktır. Asansörlü nakliyatın kullanılabilmesi için evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı aranır.

Asansörün kurulmasını engelleyen nedenler arasında; evin önünde bulunan bir ağaç ya da sokaktaki trafik akışı yer alabilir. Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi sorusunun cevabını en iyi şekilde nakliye şirketinden alabilirsiniz. Evinizin ve sokağınızın fotoğraflarını net şekilde çekerek, bunları nakliye firmanızla paylaşın. Bu şekilde, sizin için uygun olup olmadığını kısa sürede anlayabilirsiniz. Kurulup kurulmayacağı belli olmadan nakliye firmasını çağırmanız, sizin için boşa ödenen bir ücret anlamını taşır. Bu açıdan öncelikle görüşmeniz sizin için daha faydalı olur. Ekstra bir ücret ödememek adına, öncelikle nakliye firması ile bir ön görüşme gerçekleştirin.

Şehrin nüfusuna ve sektörün büyüklüğüne göre asansörlü taşıma fiyatları da değişiklik gösterir. Az sayıda hizmet veren nakliye şirketinden birisi olmamız ve fiyatlarımızın farklı bütçelere hitap etmesi, tercih edilme oranımızı da yüksek oranda arttırır. Taşınacağınız gün için uygun bir araç bulmak istiyorsanız, henüz taşınmadan birkaç hafta önce bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Taşınma fiyatınıza ek olarak, belli miktarda bir ücret ödeyerek asansörlü nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Evden eve nakliyat asansörlü fiyatları, eşyanızın miktarına bağlı olarak değişir. Kaç personel kullanıldığı, eşyaların nerden nereye gittiği gibi noktalar da fiyatı etkiler.

 

Güncel Asansörlü Nakliyat Fiyatları:
Asansörlü Nakliyat Fiyatları: Tek Yön Ücreti:
1. Kat ile 6. Kat Arası Asansörlü Nakliye 400 ₺
7. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Nakliye 600 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Nakliye 1000 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Nakliye 1500 ₺

Yukarıdaki ücretler tek taraf asansör kurulumu içindir. Taşınma nakliye fiyatlarına eklenir.

 

asansörlü ev taşıma firmaları antalya

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Asansörlü ev taşıma, kat oranlarına göre fiyat bazında değişiklik gösterir. Eşyaların modüller yardımıyla dış asansör ile taşınması, oluşabilecek deformasyonları en aza indirir. Farklı konularda avantajları bulunan asansörlü nakliyatın, kullanılması ile pratik bir taşınma gerçekleşmiş olur. Özellikle eşyaların korumasını arttırması, tercih edilme konusunda şansını arttırır. Asansörlü evden eve nakliyat, henüz yeni gelişse de günümüzde birçok firma bu hizmeti müşterileri ile buluşturur. Bu hizmet, Antalya genelinde sık sık kullanılmaya başlanmıştır. Farklı firmalar tarafından sunulan bu hizmet sayesinde, taşınmak eziyet olmaktan çıkmıştır.

Taleplerin giderek artmasından dolayı, daha fazla firma bu alana yönelmektedir. Günümüz standartlarına bakıldığında oldukça rahat bir taşınma yöntemi olan asansörlü nakliyat, gün geçtikçe gelişen bir sektörün içinde yer alır. Asansörlü taşımacılık fiyatları, taşınacak eşyalara ve dairenin hangi katta bulunduğuna göre değişiklik gösterir. Firmalar, eşya taşıma ücretine ek olarak asansör ücreti de talep eder. Farklı bölgelere göre asansör fiyatları da değişiklik gösterir. Asansörlü ev taşıma hizmetini tercih etmenin avantajları, sizleri memnun ve ikna edecek bir yapıdadır. Yıllardır bir kabus olarak görülen taşınma, günümüzde gelişen hizmet kalitesi ile oldukça kolay bir hal almıştır.

Eşyalarınızın miktarına bağlı olarak taşınma süreniz de değişiklik gösterir. Genellikle, bir ile iki gün içinde taşınma işlemi de tamamlanmış olur. Daha pratik ve kolay bir taşınma deneyimi için sizler de asansörlü taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ortalama 54 metreye kadar uzanan asansörler, 25 kata kadar çıkabilir. Asansörlü evden eve nakliyat gerçekleşebilmesi için binanın bu işlem için uygun olması önemlidir. Gerekli durumlarda, ofis taşımacılığı için de bu yöntemden faydalanılır. Türkiye’nin birçok yerinde yaygın olarak kullanılan asansörlü taşımacılık, firmamız ile Antalya geneline de hizmet vermektedir.

 

Antalyalı evden eve asansörlü nakliyat ve ev taşıma

Antalyalı Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Antalyalı Nakliyat olarak asansörlü ev taşıma alanında en kaliteli markalardan birisi haline geldik. Aynı zamanda, eşya depolama alanında da her türlü hizmeti sizlerle buluşturmaktayız. Eşya depolama alanında donanımını her geçen gün arttıran Antalyalı Nakliyat, kaliteli bir nakliyat hizmetini sizlerle buluşturur. Hizmet belgelerini Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olan firmamız, K3 yetki belgesine sahiptir. Bunun yanında, lisanslı şekilde ev ve ofis taşımacılığında aktif şekilde hizmet vermekteyiz. En kaliteli hizmet için sizler de bizi tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu belgeler ile kalitesini kanıtlayan firmamız, her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmet sunmaktadır.

Müşterilerinizin bize duyduğu güven çerçevesinde, farklı alanlarda taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktayız. Firmamız asansörlü evden eve nakliyat sözleşmesinin imzalanmasının ardından eviniz için en uygun olan taşınma planını hazırlar. Taşınma süreci boyunca, daima bu plana sadık kalarak hareket eder. Sözleşmenin yapılmasının hemen ardından taşınma planlarının tümü gözden geçirilmelidir. Yaklaşık olarak 24 saat içinde nakliye hizmeti gerçekleşmiş olur. Nakliye firmamız, taşınacak malzemelerin listesini kontrol ettikten sonra kesintisiz hizmete devam eder. Firmamız kalite prensipleri gereği, eşyaların hacmine uygun olarak araç temini gerçekleştirir. Araç içi yerleşim eşya listesine göre yapılır.

Nakliye işleminin kaliteli şekilde gerçekleşmesi için mevcut lokasyondan alınıp eşyaların götürüleceği yere ulaşması sağlanır. Hava koşullarına dayalı bir sorun olmadığı sürece, nakliye işlemi belirtilen saatte sona erer.

 

asansörlü taşınmada eşyalarınız zarar görmeden nasıl taşınır

Asansörlü Nakliyat Esnasında Eşyalarınız Nasıl Korunur?

Ev taşıma durumunda, eşyaların zarar görmemesi adına birçok farklı önlem alınır. Eşyaların zarar görmesi, sizler adına olduğu kadar bizim için de oldukça zor bir durumdur. Taşıma sırasında eşyaları koruma yolları sayesinde, eşyalarınızın zarar görmesini engellemiş olursunuz. Eşya taşınma esnasında şu noktalara dikkat ederek, üst düzey koruma sağlayabilirsiniz:

 • Seçimlerinizde sigortalı nakliye firmalarına öncelik tanıyın. Bu şekilde, eşyaya zarar gelse de temin etme imkanınız bulunur.
 • Eşyalarınızı doğru şekilde paketleyin. Paketleme sonrasında, paketlerin üzerine içinde ne olduğunu yazın.
 • Doğru nakliye firmasını seçtiğinizden emin olun. Bunu anlayabilmek adına, gerekli tüm kriterleri teker teker kontrol edin.
 • Taşınma işlemlerinin öncesinde ve sonrasında eşyalarınızı mutlaka kontrol edin.

Antalya asansörlü nakliye, eşyalarınızın zarar görmemesi adına gerekli tüm kriterleri size sunar. Bu alanda hizmet veren firmamız, memnun kalmanız için sizlere ek hizmetler de sunmaktadır. Asansörlü nakliye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim kanallarımız vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

asansörlü ev taşıma hizmetiyle konforlu taşınma yaşarsınız

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Taşınacak kişiler, hem nakliye koşullarını hem de nakliye fiyatlarını oldukça merak eder. Özellikle yüksek katlı binalara taşınacak kişiler, farklı açılardan soru işaretlerine sahiptir. Nakliyat firmasını doğru seçerseniz tüm bu soru işaretleri kafanızdan kaybolur. Sektördeki tecrübesi ile öne çıkan firmamız, özellikle Antalya evden eve asansörlü nakliyat alanında gerekli tüm desteği size sağlar.

Günümüzde nakliye alanında hiç bitmeyen bir rekabet vardır. Bu rekabet ortamında sürekli öne çıkan firmamız, kaliteli taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturur.

Siz de sorunsuz ve profesyonel bir taşıma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Antalyalı Nakliyat olarak size sunduğumuz kapsamlı hizmetlerden anında yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır?
Antalya asansörlü nakliyat Antalya hizmetleri sunan firmamızın amacı sektörde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır. Bu sebeple sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız gelişen teknolojiyi kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engellemek istemektedir.
 
Firmamız işinde uzman ve deneyimli personelleri, çalışma prensibi, nakliye sırasında kullandığı ekipmanları ile kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır.
 
asansörlü nakliyat ile para ve zamandan tasarruf edersiniz
 
Antalya Asansörlü Nakliyat Ücretleri UygunFiyat mı?
 
Antalya asansörlü nakliyat fiyatları normal nakliye fiyatlarından farklı değildir. Asansörlü nakliye sistemimiz firmamızın bir demirbaşıdır. Bu sebeple ekstra bir fiyatlandırma koyulması söz konusu değildir. Zaten bu sistemde ekstradan işçi çalıştırılması da söz konusu olmadığından dolayı maliyetleri arttırıcı bir etkisi bulunmaz. Kapalı kasa mobilya kaplama araçlarımız da yine firmamıza aittir.
Antalya Asansörlü Nakliye ve Asansör Kiralama Hizmetleri
Antalya il merkezi ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi kişi ve kuruluşlar için lift, vinç olarakta tabir edilen  Antalya asansör kiralama  hizmetimiz de vardır. www.antalyalinakliyat.com.tr sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsniz.
 
Evden Eve Nakliyat  yazımızı buradan okuyabilirsiniz.
 
 
 

 

Bu İçerik 9822 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.