En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Antalyalı Nakliyat Türkiye' nin bütün il ve ilçelerine profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Siz saygı değer müşterilerimizin eşyalarının ne kadar değerli olduğunu biliyor ve verdiğimiz hizmetleri buna göre geliştiriyoruz. Firmamız sizlere her daim en iyi hizmeti vermeyi hedeflerken aynı zamanda da en uygun ücretler ile evden eve nakliye işini yapıyoruz.
 
Bizim için en önemli şey siz müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sizleri memnun etmektir. Bunun için firmamızda çalışan personel nakliyat işinde tecrübeli, deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeye siz bize ulaştığınız anda başlar. Tek bir telefonunuz ile eşyalarınız evden başka bir eve taşınmaktadır. Antalya nakliyat, kendine ait olan mobilya kaplama kapalı kasa araçlarıyla sadece evden eve nakliyat hizmeti değil kurumsal taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz

Sadece evden eve taşımacılık değil, ayrıca kurumsal nakliyat, fabrika taşımacılığı ve ofis ve işyeri taşıma, mağaza taşımacılığı gibi daha birçok alanda nakliyat konusunda hizmet vermekteyiz. Antalya evden eve nakliyat fiyatları karşılaştıracaksanız firmamızdan da fiyat almanızı öneririz.
 
Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız ekipmanlar diğer taşımacılık işlerinde kullandıklarımızdan farklıdır. Taşınacak eşyanızın tipine ve durumuna göre uygun olan materyaller ile eşyalarınız gerekirse sökülerek yani de monte bir şekilde, gerekirse de olduğu gibi uygun ürünler ile sarılmaktadır. Bu sarma işlemi taşıma sırasında eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesini sağlamaktadır. Ayrıca de demonte şekilde taşınan eşyalar yeni yerlerinde yeniden montajlanmaktadır. demontaj ve montaj işlemleri uzman mobilyacılarımız tarafından yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat İçin Kapalı Kasa Araçlar

Paketleme ve  ambalaj işlemleri yapılan eşyalarınız tamamen kendimize ait olan kapalı kasa özel nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Ayrıca taşıma sırasında araç içerisinde kayıp devrilmeyi önlemek için de eşya yükleme işlemi bittikten sonra yüklenen eşyalar aracımıza sabitlenmektedir. Günümüzde birçok evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Lakin takdir edersiniz ki bu firmaların hepsine güvenmek mümkün değildir. İşini doğru yapmayan ya da nakliye işi ile hiç bir ilgisi bulunmayan kişiler eşyalarınızı çok kötü koşullarda taşımaktadırlar. Bu hem eşyalarınıza ciddi zararlar verir, hem de size evden eve nakliyat firmaları fiyatları dışında ayrıca bir eşya ücreti vermenizi gerektirebilmektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızda gözle görülür bir şey olmasa bile taşınma sırasında ciddi yıpranmalar gerçekleşebilmektedir.
 
evden eve nakliyat antalya 
 

Taşınma Öncesi Toplanma

Ayrıca size eşyalarınızı toparlamanız konusunda da hizmet vermekteyiz. Kolilenmesi gereken eşyaları bazen sizi çok zorlar ve yorar. Ama toparlanma hizmeti almayı tercih ederseniz bu yorucu işlemden kurtulabilirsiniz. Gerek mutfak eşyalarınız olsun, gerek başka eşyalarınız. Sarılması ve kolilenmesi gereken tüm eşyalarınızı firmamızın bu konuda deneyimli personeli tarafından toparlanmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız. Siz değerli müşterilerimiz eşyalarına ne kadar değer veriyor biliyoruz ve firma olarak sizlere de taşıyacağımız eşyalarınıza da sizin verdiğiniz değeri veriyoruz. Hizmetlerimiz ve firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
Evden Eve Taşıma Firmaları Arasında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Antalya nakliye firmamız, kapıdan kapıya şehirlerarası taşımacılığı fiyatlandırmadan önce mallarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını ve fiyatlandırmanın adil, şeffaf ve makul olmasını sağlamak için bir Keşif Uzmanı atayacaktır. Expertiz elemanları, ulaşım maliyetini etkileyen tüm koşulları göz önünde bulundurarak bir tahmin oluşturur. Bu hizmet kapıdan kapıya taşıma, ofis taşıma, ofis taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma vb. tüm nakliye işlemleriniz için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetleri

Müşterilerimiz ofisimize geliyor veya telefonla bize ulaşıyor. Taşınacak ev nerede olursa olsun, gözlem amaçlı olarak kendilerine ulaşırız. Aksi takdirde, müşterimiz tarafından gönderilen resimlere göre malların miktarını ve kalitesini belirleyeceğiz. Fiyat, taşınacak dairenin kat sayısı ve yukarıda belirttiğimiz diğer unsurlara bağlıdır. Kabul edilirse müşterimiz sözleşmeyi imzalayarak nakliye masraflarının yarısını ödeyecektir. Diğer yarısı ise iş tamamlandıktan sonra ödenecektir.

Müşterimiz hassas küçük eşyaları taşınma gününden önce paketleyebilir. Çalışanlarımız daha sonra ev aletleri ve mobilya gibi eşyaları itina ile paketleyecektir. Onları eski evden yeni eve taşımak için asansörleri kullanabilir ve eşyaları varış noktasında paketlerden çıkarırlar. En profesyonel şekilde güvenilir evden eve nakliyat böylece tamamlanır.

Parça Taşımacılık ile Daha Uyguna Eşyalarınızı Taşıyoruz

Parça eşya ile ilgili deneyim ve güven bekleyen ayrıcalıklı müşterilerimiz için küçük araçlarla taşıma ihtiyaçlarına bağlı olarak Antalya ve diğer şehirler ile yapılan bir şehirlerarası taşıma hizmeti sunuyoruz. Şehirlerarası kamyonet taşımacılığı, özenle taşınması gereken eşyalarınızın size özel bir araçla teslim edilmesini sağlar.

Son zamanlarda, yüksek yakıt maliyetleri, kendi evlerine taşınmak isteyenleri daha küçük araçlara geçmeye zorluyor. Bu arabalar, daha küçük motor boyutu nedeniyle taşınması ekonomiktir. Antalya nakliyat firmaları evden eve eşya taşıma fiyatları konusunda parça taşıma avantajı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Parça Taşımacılık ile Normal Nakliye Hizmetlerimiz Arasındaki Farklar

Az eşyası olan, yüksek ücretler ödemek istemeyen ve uygun fiyat arayan müşterilerimiz için Antalya'da parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Nakliye şirketleri, maliyet nedenleriyle birden fazla ürünü bir araçta taşımakta, bu da müşteriler arasında bölüştürülerek toplam maliyet düşürülmekte ve nakliye daha ekonomik hale getirilmektedir. Böylece evden eve nakliyat ve depolama konusunda uygun bir fiyat imkânına sahip olunmaktadır.

Nakliye Hizmetlerinde Vizyon Sahibi Firma Olmamızın Avantajları

Dilerseniz evden eve taşımacılık şirketi şehirlerarası taşıma konusunda uzman bayan personelimiz evinizin montajını ve paketlemesini yapabilir. Bu, isteğinize dayalı ücretli bir işlemdir. Bu, tüm öğelerinizi içerir. Giysiler, tabaklar, bardaklar, takılar vb. Paketlenmiş ve taşınma günü için hazırlanmıştır.

Deneyimli personelimiz eşyalarınızın kırılmasını veya çizilmesini önlemek için balonlu naylon, kağıt, saklama bidonları, elyaf battaniyeler, streç film gibi paketleme malzemeleri kullanarak özel paketleme teknikleri ile paketleyecektir. Evden eve profesyonel nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Firmamıza Nasıl Ulaşırsınız?

Hızlı bir fiyat teklifi için eşyalarınızın fotoğrafını çekin ve WhatsApp numaramıza gönderin! Antalya'dan Türkiye'nin 81 iline şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren en iyi evden eve nakliyat firmaları, profesyonel ekibi ve geniş kadrosu ile bu sektörde önemli bir yer tutmaktadır.

Firmamız Antalya genelinde sunduğu kaliteli hizmet ile şehrin her bölgesine nakliye hizmeti vermektedir. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir evden eve nakliye firması arıyorsanız Antalya nakliye firmaları ile telefon veya watsapp üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Ulaşım dışarıdan bazı kişiler için kolay bir durum gibi görünse de durum tam tersidir. Taşınmak zor bir süreçtir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için güvenilir firma evden eve nakliyat firması tüm bu sorunlara çözüm getiriyor.

Kişilerin eşyalarını özenle paketleyip güvenilir bir şekilde araçlara yüklemelerini sağlar. Taşınacak yer ne kadar uzakta olursa olsun son teknoloji araçlarla tercih ettikleri il ve ilçelere güvenli bir şekilde taşınmaları sağlanmaktadır. Bu sayede taşınma ya da taşınma işlemi sırasında kişiler yorulmadan bu taşıma işlemi tamamlanmış olur.                                                                                                                     

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Kalite

Hayatta bazen insanlar evlerini taşımak zorunda kalıyor. Bu durum ne kadar zor olursa olsun, hızlı hareket etmek gerekir. Bu taşımalarda şehirlerarası evden eve nakliyat maddi kayıplar da yaşanmaktadır. Bu sorunlara veya maddi kayıplara neden olmamak için sorunları çözmek mümkündür. Firma ile iletişime geçildiğinde müşteriler istedikleri zaman taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Bu nedenle firma her zaman güveni ve memnuniyeti ön planda tutmaya çalışmaktadır. Kişiler bazen şirket yerine şirkete yakın kişilerden yardım alarak bu ulaşımı sağlamaya çalışırlar. Ancak taşıma uzman ekipler tarafından yapılmadığı için maddi kayıplar meydana gelecektir. Bu sorunların çözümü için her zaman firma ile iletişime geçilerek sözleşme yapılması ve kargolama işleminin gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Paketleme sistemi korumalı hale getirilerek uzman ekipleri ile birlikte daha hızlı ve güvenilir şekilde paketlenmesi sağlanmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat amaçları arasında yer alan sistem müşteriye güven vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile bu işi yaparak daha iyi hizmet verme yolunda öncülük etmektedir.

Nitelikli ve uzman kadrosu ile işini temiz ve sağlıklı bir şekilde yaparak müşterilerinin memnuniyetini almaktadır. Öte yandan, mallara herhangi bir zarar gelmemesi için mallar sigorta sistemi ile güvence altına alınır. Eşyaların tamamının paketlenmesi veya nakliyesi sırasında oluşabilecek kırılma veya bozulma gibi maddi hasarlar tamamen anlaşmalı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Hızlı ve profesyonel uzman ekipler evden eve taşımacılık yardımıyla daha hızlı ve güvenli çalışır. Evden eve nakliyat müşterilerine sonuna kadar güven vermektedir. Bu sebeple piyasadaki diğer firmalara göre daha güvenli bir yol haline gelmiştir. Nitelikli personel yapısıyla dikkat çeken firma, her zaman en iyi hizmet kalitesiyle ilerlemeyi başarıyor. Firma, müşterilere sıcak bir aile varlığı hissi vererek nakliye işini başlatır. Böylece kurumsal bir şirket olmayı başarıyor.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında

Evden eve nakliyat taşımacılık genel olarak şehirlerarası ulaşım ve benzeri alanlarda hizmet vermektedir. Firmanın evden eve taşımacılık asansör taşımacılığı ve ofis ekipmanları taşımacılığı şeklinde de hizmetleri bulunmaktadır. Şirket her zaman kendini geliştirmeyi amaçlar.

Bu nedenle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Uzun süredir nakliye firmasına liderlik ediyor ve daha büyük bir firma olmayı başarıyor. Firma her zaman müşterilerine güven vererek çalışır. Müşterilerin tüm istek ve taleplerinde yardımcı olur. Bu nedenle müşteriye aile sıcaklığı ile yaklaşır. Eşyaların taşınması sırasında öncelikle eşyalar uzman ekipler tarafından özenle paketlenir ve ardından nakliyesi yapılır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Aşamalarımız

Firmamız uzman kadrosu ve profesyonel ekipleri sayesinde daha iyi ve kaliteli hizmet vermektedir. Bu nedenle ev eşyalarının paketleri özenle paketlenir, araçlara yüklenir. Evden eve nakliyat fiyatları firması tüm bu sorunlara yeni bir kapı açarak sorunlardan kurtulmayı mümkün kılmaktadır. Bu nedenle kişilerin firmaya giderek taşınacakları yerin adresini ve eşyalarının durumunu bildirmeleri gerekmektedir. Tüm bu evden eve nakliyat firmaları sorunların bildirim anında yapılacak sözleşme ile çözülmesi mümkündür.

Kurumsal Nakliye Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Kurumsal bir nakliye firması olma yolunda ilerleyerek sizlere kaliteli ve güvenilir bir nakliye ve nakliye ortamı sunmaktadır. Evden eve nakliyat fiyat ulaşım öncesi ve sonrası, ulaşım öncesi ve sonrası müşteriyi dinleyerek kişiye özel ulaşım sağlayacak bir ortam sunmaktadır.

Sevkiyat ve teslimatın tamamlanmasının ardından firmaya kadar kargo süreci sonuna kadar müşteri temsilcisi tarafından takip edilir. Bulgurlu bir denizcilik firması olarak uzun yıllardır taşımacılık ve denizcilik alanında hizmet vermektedir. Diğer firmalara karşı daha fazla farkındalık yaratmak için sürekli kendini yenilemektedir.

Evden Eve Taşıma Fiyatlarımızı Nasıl Belirliyoruz?

Her zaman nakliyeye açık olmuş, birlik ve beraberlik içinde yepyeni yeniliklerin öncüsü olmayı başarmıştır. Asansörlü evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal bir firma olmayı başarmıştır. Ne kadar büyük veya ne kadar zor olursa olsun müşterilerin tüm öğelerini tamamlayarak kolaylık sağlar. Alanında uzman ekip kadrosu, profesyonel evden eve nakliyat ve deneyimli kişilerle çalışarak her zaman memnuniyet yaratmayı başarmıştır.

Evden Eve Nakliyat Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce evden eve nakliyat fiyat al profesyonel ekipler tarafından özenle ve düzenli olarak paketlenir. Uzman ekipler sayesinde eşyaların zarar görmemesi, eşyalarda bozulacak malzemelerin güvenli bir şekilde paketlenmesi, malzeme olsa dahi eşyaların zarar görmeyecek şekilde korunması sağlanır.. Bu durumdan dolayı firmaya ait eşyaların son teknoloji ile özel araçlara yüklenmesi sağlanmaktadır.

Evden eve asansörlü nakliyat firmasının başarısı ile genellikle evden eve ulaşım ve şehirlerarası ulaşım gibi alanlarda hizmet vermektedir. Firmanın ayrıca araç ve ekipmanların taşınması gibi durumlar da bulunmaktadır. Şirket her zaman kendini geliştirmeyi amaçlar. Bu nedenle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Uzun süre nakliye firmasına liderlik ederek daha büyük bir firma olmayı başarmıştır. Güvenli bir şirketin yolunu izleyerek medyada, basında veya internette hemen hemen her yere ulaşmak mümkündür.

Evden Eve Nakliyat Firmamızın Özellikleri

Evden eve ulaşım ile insanlar bu ulaşımları yakın çevrelerinden yardım alarak yapmaktadırlar. Ancak bu taşıma süreçleri ne kadar zor olursa olsun, nakliye firması ile bu taşıma ve taşınma sorunları tamamen ortadan kalkacaktır. Güvenli ve kaliteli yapısı ile piyasada faaliyet gösteren bu firma her zaman kendini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu nedenle yepyeni sistemi ve uzman ekip arkadaşları ile her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Ancak müşterilerine her zaman kaliteli bir hizmet yapısı sunarak en iyi firma olma yolundadır. Firma güvenilir bir firma olduğu için genellikle çok fazla sorun yaşanmamaktadır. Herhangi bir sorun olsa bile bu sorunları müşterilerin istekleri doğrultusunda en basit ve en kısa sürede çözmektedir. 

Evden eve nakliyat fiyatları, müşterilerinin eşyalarının eve teslim sırasında zarar görmemesi veya kaybolmaması için sürekli olarak dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede müşterilerin hiçbir malında herhangi bir kırılma ya da sorun yaşanmamaktadır. Maddi bir hasar olsa dahi, müşterinin eşyalarına gelen tüm maddi hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

 Firma şehirlerarası evden eve nakliye her zaman kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vererek çalıştığı için müşterilerinin malları üzerinde her zaman titiz çalışma göstermektedir. Şirket çalışanları güler yüzleri sayesinde müşterilere her zaman daha fazla ilgi göstermekte ve onlara aile sıcaklığını hissettirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Evden eve nakliyat firmaları arasından eşyalarınız için sigortalı ve güvenli en iyi evden eve nakliyat firmasını arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız ile taşınma hizmetlerinizde sorunsuz ve hasarsız taşıma rahatlığını yaşayabilirsiniz. Girişimci bir yaklaşımla evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmamız sayesinde, bu sektörde ki en deneyimli personel ve üstün kalite hizmet anlayışı ile karşılaşacaksınız.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz eşyalarınızı tüm taşıma belgelerine sahip evden eve nakliye firması yardımıyla taşımanızdır. Başka bir durumda karşılaştığınız durumlar sizi pek mutlu etmeyebilir. Antalya nakliyat firmamız, evden eve taşımacılık fiyatları ile ilgili müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmetimizin İçeriği

Antalya asansörlü nakliyat firması olarak hizmet verirken en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri her türlü taşıma planlarının nakliye sürecine başlamadan önce belirlenmesidir. Bu nedenle süreç başlamadan önce değerlendirme personelimiz sizi ziyaret edecek ve çalışmalarımızın nasıl ilerleyeceğini gözden geçirdikten sonra sizinle birlikte bir plan oluşturacaktır.

Bu plan, malların nasıl paketleneceğini, nasıl yükleneceğini, yüklendikten ve varış noktasına ulaştıktan sonra nasıl bir yol izleneceğini belirtir. Bu planın amacı, ortaya çıkabilecek sorunları önceden öngörerek çözüm bulmak ve asansörlü evden eve nakliyat fiyatları konusunda en ekonomik şekilde çözüm sunmaktır.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Asansörlü Nakliye Hizmeti

Günümüzde büyüyen taşımacılık sektörü bünyesine çeşitli yenilikler eklemeye devam etmektedir. Eskiden taşınma işlemi, insan gücüne dayanmak zorundaydı. Günümüzde asansörlü şehirlerarası evden eve nakliye firmaları sayesinde tüm eşyalarınızı dilediğiniz gibi kolayca taşıyabilirsiniz.

Eşyalarını taşımak isteyenler yüksek apartmanlarda oldukları için evlerinde eşyalarını taşımakta çok zorlanabilirler. En büyük sorun, gerekli insan gücü ve nesnelerin çizilmesi ve hasar görmesidir. Ancak talep edilen asansörlü taşıma sayesinde nakliye firmamız istediğiniz tüm evleri kolayca hasarsız şekilde taşımaktadır.

Asansörlü Taşımacılıkta Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Asansör taşımacılığı artık tüm taşımacılık şirketlerinin hizmetlerinden biridir. Ancak bu hizmeti sağlamak asıl amaç değildir. Buradaki temel amaç, müşterilerin eşyalarını bulundukları yerden güvenli bir şekilde boşaltmak. Nakliye firması olarak müşterilerimizin eşyalarını profesyonel ve deneyimli ekibimiz sayesinde bulundukları yerden teslim alıyoruz.

Filomuzun bir parçası olan kaldırma platformlu araçlarımız, kaldırma platformuna ihtiyacı olan kişilerin evlerine gitmekte ve eşya taşımalarına yardımcı olmaktadır. Büyük kasa yatak, kanepe, gardırop, buzdolabı gibi malzemelerinizi her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca tüm eşyalarınızı profesyonelce paketliyor ve sigortalı evden eve nakliyat ile hasarlarını tazmin ediyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetimizin Fiyatları

Asansörlü taşımacılık, nakliye dünyasında en sorumlu ve profesyonel taşıma olarak kabul edilir. Çünkü meskenlerde yer alan değerli eşyaların güvenli bir şekilde gideceği yere götürülmesi gerekir. Bunun için profesyonel uzmanlara sahip olmak gerekir. Nakliyat firmamız deneyimli çalışanları sayesinde eşyalarınızı güvenle ve büyük bir özenle yeni adresine iletir.

Ayrıca montaj ekiplerimiz sayesinde tarafımızca güvenli bir şekilde montajı yapılan mobilyalarınızın doğru yere taşınması için paketleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm teslimatlar da göstermiş olduğumuz titiz çalışmalarımızı bir üst seviyeye taşımak için ara vermeden devam etmekteyiz. Evden eve nakliyat şirketi olarak asansörlü taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Nakliye Fiyatlarına Dâhil Olan Hizmetlerimiz

Evden eve taşımacılık sektöründe nakliye işlemi gerçekleştirilmeden önce detaylı bir keşif yapılır ve verilecek hizmetlere göre fiyat belirlenme yapılır.

 • Şehirlerarası nakliyat
 • Şehir İçi Nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Depolama ve paketleme hizmetleri
 • Sigortalı eşya taşıma
 • Ofis büro taşıma
 • Fuar ve stant taşımacılık
 • Taşıma sırasında tarafımızca oluşacak her türlü hasar tazmini
Nakliye Hizmeti Veren Ekibimizin Özellikleri

Evden eve taşınan herkes taşınmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Bazılarının gözünde bu süreç o kadar büyüyor ki insanlar artık hareket etmek istemiyor. İşte görevimiz burada başlıyor. Nakliyat evden eve olacağı zaman müşterilerimize hiç hareket etmiyorlarmış gibi hissettirecek en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar bizimle çalışan müşterilerimizin hiçbir şikayeti olmadan işimizi layıkıyla yapmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Nakliye firmaları ile çalışmadan önce firma ekibinin özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde çalıştığınız firmanın kalitesini tam olarak anlayabilirsiniz. Nakliye firmamızın araçlarında genellikle kendi logomuz ve firma bilgilerimiz bulunur.

Müteahhit firma dışında bir firmanın logosu ve detaylarını taşıyan araçlar kullanılıyorsa, bir kaza sonucu malınız zarar görmüşse hiçbir hak talep edemeyeceğiniz anlamına gelir. Çünkü muhatap olduğunuz firma eşyalarınızı taşıyan firmadan farklı gözükecektir. Tüm bu önemli noktalar göz önünde bulundurulunca nakliye evden evden yapılacaksa firmamız ile iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Şehirlerarası Nakliyede Asansörlü Taşıma Kullanabilme Şartları

Şehirlerarası taşımacılık yapmak için deneyimli ve profesyonel ekiplere ihtiyacınız var. Güvenilir nakliyat olarak evinizde geliştirdiğimiz ekiplerimizle evinizdeki tüm eşyalarınızı istediğiniz yeni yerine güvenle taşıma operasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Şehirlerarası taşımacılık değerleme hizmetlerimizle eşyalarınızı kontrol etmek için evinize geliyoruz.

Mal kontrol ve raporlama süreçlerini tamamladıktan sonra sizlere sunduğumuz hizmetler ile birlikte paketleme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Paketleme işlemleri en büyük özeni gerektiren işlerdir. Bu yüzden firmamızın bizim için hazırladığı paketleme araçları ile eşyalarınızı profesyonel bir şekilde evinizde paketliyoruz. Daha sonra eşyalarınızı nakliye operasyonları için tam donanımlı olarak sağladığımız araçlarımızla teslim ediyoruz.

Evden eve nakliye firmaları şehirlerarası taşıma yapacağı zaman filosunun tecrübeli olması gerekmektedir. Şirketimizin sizler için seçtiği tüm şoförler, daha önceki işlerinde deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Ayrıca eşyalarınızı taşıyorsak önceden tüm yol kontrollerini yaptıktan sonra yola çıkıyoruz.

Bu, hasarı veya trafik sıkışıklığını tahmin etmemizi sağlar. Bu bize zaman kazandırır ve hangi pozisyonlardan geçebileceğimizi belirler. Tarafımızdan yapılan taşıma çalışmaları sırasında eşyalarınızın hasar görmesi durumunda firmamız tarafından güvenli bir şekilde onarılacaktır. Vermiş olduğumuz bu hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Asansörlü Taşımacılıkta Güvenilir Hizmet Alabilirsiniz

Firmamız olarak taşınmak isteyen müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenilikler yapmaktayız. Geliştirdiğimiz profesyonel ekiplerimiz sayesinde her şeyi güvenle evinize taşıyoruz. Türkiye'nin en iyi sigorta şirketleri ile çalışmaya devam ettiğimiz için oluşabilecek her türlü zarar tarafımızca karşılanacaktır.

Bu, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin anlaşılması açısından önemlidir. Ayrıca sigorta işlemleri kurumsal evden eve nakliyat firmaları tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Evinize gelen değerleme uzmanlarımız, mülkünüzün güvenliği için sigorta işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Nakliye Öncesi Paketleme Hizmetlerimiz

Nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarının daha güvenli taşınması için paketleme işlemlerini sağlamaktayız. Paketleme süreçlerimizi özenle ve özveriyle gerçekleştiriyoruz. Firmamızın sağladığı paketleme araçları sayesinde evinizdeki tüm eşyaları farklı kategorilere ayrılacak şekilde paketliyoruz. Arızalı veya elektronik ürünlerin sevkiyatında herhangi bir hasar oluşmaması için güvenlik önlemlerimizi en üst seviyede tutuyoruz.

Şirket personelimiz müşterilerimizin eşyalarını taşırken bize ihtiyaçları olan tüm paketleme hizmetleri sağlıyorlar. Sizler için hizmet yelpazemizi genişletmek için müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalıyor ve onların görüşlerini alıyoruz. Eşyalarını taşıyan kişiler, bazı sorunlar nedeniyle ya da yeni bir eve taşınırken paketleme sorunu gibi durumlarla karşılaşabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimize yardımcı olmak için en kaliteli paketleme hizmetlerini sunuyoruz.

Nakliye evden eve yapılacaksa bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren değerleme ekiplerimizi evinize gönderiyor ve mülkünüzün kontrolünü sağlıyoruz. Daha sonra eşyalarınızın sizin için ayırmış olduğumuz depolama alanlarına teslim edilmesi için paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra eşyalarınızı kendi korumamız altına alıyor ve sağladığımız güvenlik personeli çerçevesinde 7 gün 24 saat koruma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamızdan Alacağınız Nakliye Hizmetlerinde Sigorta Güvencesi

Kendi bölgesinden başka bir yere taşınan müşteriler genellikle eşyalarını da taşımak isterler. Ancak bu taşıma işlemi oldukça tehlikeli bir durumdur. Çünkü insanlar eşyaları tam olarak nasıl taşıyacaklarını bilmiyorlar ve ne gibi güvenlik önlemleri alacaklarına dair hiçbir bilgileri yok. Bu nedenle, eşyaları ikamet ettiğiniz yerden başka bir bölgeye taşımak için taşıyıcılarla anlaşma yapmanız gerekir.

Müşterilerimizin bu sorunları çözmelerine yardımcı olmak için hizmetlerimizi her geçen gün genişletiyoruz. Firmamız olarak profesyonel ve deneyimli kadromuz sayesinde şehir içi evden eve nakliye işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Taşınma, çok fazla özen ve özveri gerektiren görevlerden biridir.

Taşınmak istiyorsanız tüm işlemleri kendiniz yapamazsınız. Çünkü eşyaların taşınması göründüğünden çok daha karmaşıktır. Evinizin içinde yer alan nesneleri hareket ettirdiğinizde istenmeyen hasarlar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda, hasar ve maddi zarar oldukça yükselebilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, eşyalar taşınırken yaşanabilecek zorlukları görebiliriz.

Müşterilerimizin evlerini güvenli ve düzenli bir şekilde taşımaları için sigorta yapıyoruz. Bu sayede nakliye sırasında oluşan istenmeyen bir durumda malınızın zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Ayrıca şehir içi evden eve nakliyat fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Sigortalı Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliyat şehirlerarası taşıma hizmeti ile ev eşyaları, ofis gereçleri, çeyiz gibi araç içerisinde taşınabilecek eşyalar zarar görmeden bir şehirden başka bir şehre aktarılmaktadır. Bu amaçla taşıma yöntemine bağlı olarak asansörlü veya asansörsüz gerçekleştirilebilmektedir. Uzun mesafe taşımacılıkta gelişmiş son model sistemlere sahip nakliye hizmeti, taşımacılık alanında hizmetinizde olup, Antalya Nakliyat firmaları arasında öne çıkmaktadır. Ayrıca en uygun evden eve parça eşya taşıma fiyatları sizleri bekliyor.

Sigortalı Taşımacılık ile Eşyalarınız Güvende

Türkiye'nin şehirden şehre ve evden eve "81" şehrine ulaşım hizmeti veriyoruz. Sigortalı taşımacılık ile şehirlerarası ulaşım için büyük, orta ve küçük çelik kasa kamyonlarımızla size özel bir araç seçebilirsiniz. Tüm ev eşyalarınızı emanet edeceğiniz bir nakliye firmasına öncelikle sektördeki geçmişini ve kaç yıldır bu sektörde olduklarını sormalısınız.

Onlardan size sunabilecekleri örnek referanslar istemelisiniz. Bu konuda sormanız gereken en önemli soru, eşyalarınızın taşıma sırasında sigortalı olup olmadığıdır. Bazı şirketler sigorta sürecini kendileri hallederken, bazıları bunun fiyata dâhil olmadığını iddia edebilir. Antalya nakliyat firmaları ile güvenilir sigortalı evden eve nakliyat depolama hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Taşıma Hizmetleri

Birçok kamu ve özel sektör kuruluşunun tercih ettiği Antalya taşımacılık firması olarak her zaman bize olan güveninizi kazanmaya çalıştık. Uygun fiyatlar ve kaliteli performans ile sizleri memnun etmeye devam edeceğiz. Firmamız araçları son model teknik donanıma sahiptir. Gerekli nakliye belgelerine sahip olmayan firmalarla asla çalışmayın. Evden eve eşya taşıma söz konusu olduğunda bir diğer önemli konu ise eşyalarınızın ambalajlanmasıdır.

Antalya nakliye firması eşyaların toplamasına yardım etmektedir. Yardımcı olunması durumunda, bunun en başta belirlenen fiyata dahil olduğunu belirtmek isteriz. Teslimat ekibinin bu işte tecrübeli olması çok önemlidir. Deneyimsiz bir ekiple çalışıyorsanız, ciddi zararla karşılaşmanız olasıdır. Evden eve eşya taşıma söz konusu olduğunda sigortalı Antalya nakliyat firması güvenilir taşıma hizmeti ile beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Nakliye Hizmetlerimizde Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Firmamızı arayan müşterilerimiz Antalya'da evden eve taşıma ücretleri hakkında soru sormaktadır; taşınma ücreti ne kadar, nakliye ücreti ne kadar, ne kadar ödemem gerekiyor? Şirketimiz ücretlendirme konusunda şeffaf ve dürüst oranlar vermektedir.

Evden eve taşımacılık söz konusu olduğunda belirlenen ücretler, şehir içi veya şehirlerarası taşınacak mesafe, eşyalarınızın miktarı gibi değişkenlere bağlı olarak belirlenir. Taşınmak istediğiniz iki şehri seçerek, aralarındaki mesafeye göre hareketin fiyatı hesaplanacaktır. Ayrıca evden eve nakliye ücretleri konusuna etki edecek daha pek çok sayıda faktör vardır:

 • Kaldıkları süre boyunca ulaşım ekibinin yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçları,
 • Eşyalarınızın nasıl taşındığı,
 • Asansör yöntemini kullanıp kullanamayacakları,
 • Taşınacak evin kaçıncı katta olduğu.

Eğer asansör yöntemine ihtiyaç duyuluyorsa, bir firma onun yerine ip bağlamak gibi basit çözümlere başvurduğunda kesinlikle bu firma ile çalışmamalısınız. Antalya'da en uygun evden eve asansörlü nakliyat fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya nakliyat firması, geçmişten gelen tecrübesi ve güveni ile kapıdan kapıya taşımacılık firmaları arasında öne çıkan konumunu sürdürmektedir.

Asansörlü Taşıma Hizmetlerimizde Özel Fiyatlar

Antalya evden eve taşıma şirketleri ile yapacağınız tüm asansörlü taşımalarınız sigorta güvencesi altındadır. Bunu yaparken eşyalarınız; Yangın, hırsızlık ve kazaya karşı sigortalıdır. Bu sigorta ücreti, nakliye için ödediğiniz fiyata dâhildir. Günümüz yüksek katlı binaları taşımacılığında vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelen asansör sistemleri, çok özel fiyatlar ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Tüm eşyalarınızı kapsayan kapsamlı bir sigorta istiyorsanız bunun için ek bir ücret ödemeniz gerekecektir. Hasar durumunda sigorta şirketi talebinizi ortadan kaldırarak hasarın önüne geçecektir. Üst düzey kalitenin adresi Antalya nakliyat firmaları ile uygun evden eve nakliyat ücreti için bize ulaşabilirsiniz.

 
 
Antalya Evden eve nakliyat hizmetimiz için bilgi almak isterseniz tıklayın.
 
 

 

Bu İçerik 7434 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.