Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları

antalya-evden-eve-nakliyat-firmalari_1669120938.jpg

Her gün birçok insan taşınmak için bir adım atar ve değer verdiği tüm eşyalarının zarar görmeden nasıl taşınacağı konusunda düşünmeye başlar. Bu konuda Antalya evden eve nakliyat firmaları devreye girerek yardımınıza koşmaktadır.

Tüm Türkiye genelinde, 81 ilde hizmet veren çok sayıda nakliye şirketinin varlığı söz konusudur. Antalya içinde de oldukça fazla kuruluş, müşterileri için evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Müşteriler ile yapılan tüm görüşmeler yoluyla karşılaşılabilecek her türlü problemi ortadan kaldırmak en önemli ve ilk sırada gelen hizmettir.

Antalya evden eve nakliyat şirketleri sayıca oldukça fazladır. Bu yüzden en doğru seçimi yapmanız sizin açınızdan çok büyük önem taşır.


Evden Eve Nakliyat Antalya Firması Nasıl Çalışır?

Antalya Evden Eve hizmet veren nakliye firmalarının müşterilerine sunduğu çok sayıda hizmet bulunmaktadır.

Nakliye eylemi gerçekleşmeden önce evinize firmanın uzmanı gelerek eşyalarınız üzerinde incelemeler yapar. Bu işlemin amacı hem eşyalarınızı türüne göre araç temininin planlamasını yapmak, hem de eşyaların görülüp incelenmesinin ardından müşteriye fiyat vermektir.

Nakliye şirketinden gönderilen bu uzmanlar aynı zamanda, taşınma esnasında ne kadar elemana ihtiyaç duyulacağını ve eşyaların sigorta değerlerini de hesaplarlar. Bu yapılan işlem tamamen ücretsizdir. Antalya Evden Eve Nakliyat şirketleri arasında bu şeklide bir uzman değerlendirmesi hizmeti sunan kurumlar sizin için daha faydalı olacaklardır.

Nakliye işleminin öneminde büyük bir kısmı paketleme kalitesi oluşturur. En zor kısım paketlemedir. Antalya'da eşya taşıma hizmeti veren tüm kurumların özel paketleme araçları bulunur. Her bir eşyanızın boyutuna ve malzemesine göre farklılık gösteren ambalajlar yüksek kaliteye sahip olmakla birlikte, bu işlem tamamen işinin uzmanı olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Özenle ve sabırla tek tek paketlenen eşyalarınız yine aynı özen sarf edilerek araçlara yerleştirilir. Paketleme konusu eşyalarınızı nakliye işlemi esnasında çizilmelerden ve kırılmadan korumayı amaçlar. En az sizin kadar değer verilen tüm eşyalarınızın sıfır hasar ile taşınarak yerine ulaştırılması öncelikle konular arasındadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları sundukları hizmetin kalitesini her zaman ön planda tutmak için büyük çaba gösterirler. Beyaz eşya ve mobilya paketlemelerinde genellikle elyaf içeren köpüklü malzemeler kullanılır.

Bunun yanı sıra mutfak araç gereçleriniz, bardak ve tabaklarınız tek tek paketlenerek kendi özel kolilerine yerleştirilirler.

Kıyafetleriniz için, için özel taşıma kolileri kullanılır.

Nakliye işleminin gerçekleşeceği tarihten önce tüm eşyalarınız anlaşmalı kurumlar tarafından sigortalanır. Bu sigorta tüm eşyalar taşınılacak yeni adrese nakliye edilinceye dek geçerlidir. Bu özel sigorta sayesinde taşınan tüm eşyalar güvence altındadır ve müşterinin rahatlığı sağlanmış olur.

Nakliye işleminin bir gün öncesinde taşınacak tüm eşyalarınız teker teker sökülür, ambalajlama işleminden geçer ve kolilerine yerleştirilir. Nakliye günü ise kalifiye elemanlar tarafından, bir gün öncesinden hazırlanmış eşyaların kamyonlara istifi işlemi yapılır. Hiçbir hasar verilmeden taşınarak araca yerleştirilen eşyalarınız bu işlem sonrasında mobilya battaniyesi adı verilen örtülerle kaplanarak üstleri kapatılır.

Araç yeni adrese ulaştığında, eski adresinden alınırken gösterilen aynı özen çerçevesinde, eşyalar müşterilerin belirttiği yerlere ve gösterdiği şekilde uzman kişiler tarafından yerleştirilir.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları sundukları işlemi burada bitirmezler. Müşteriler ne zaman evlerinin tam anlamıyla taşındığına ve her şeyin tamam olduğuna ikna olurlarsa o zaman nakliye işlemi tamamlanmış anlamına gelir.

Bazı Antalya Evden Eve Nakliye Firmaları müşterilerine eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Hırsızlık, yangın ya da farklı sebeplerden ötürü bu hizmeti talep eden müşterilerin eşyaları sigortalanarak depolarda tutulmaktadır. 

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunan firmalar için mesafenin önemi bulunmamaktadır. Uzaklık ne kadar olursa olsun geniş ve bakımlı araç filoları sayesinde eşyalarınız için oldukça güvenli ve konforlu yolculuk sağlanmaktadır.


Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şirketleri

1+1 stüdyo dairelerin eşyalarından müstakil evlerin ve 7-8 odalı villaların eşyalarına kadar yetecek araçlarla müşterilerin hizmetinde olan Antalya Nakliyat Firmaları bu hizmetlerle de yetinmezler.

Yüksek binalara nakliye hizmeti sağlayabilmek için asansörlü nakliyat hizmetine sahip birçok firma bulunmaktadır. Bu asansörler sayesinde 40-50 metrelik binalara nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

Çalışmak istenilen nakliye firmasına karar vermeden önce yapılan yorumlara göz atmakta her zaman fayda vardır. Aynı zamanda firmaların referanslarını da öğrenmek gerekir. Çünkü nakliyat önemli bir iştir. Evden Eve Nakliyat Antalya Asansörlü Firmaları hakkındaki yorumlara internet siteleri aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

Karar verilen nakliye firmasının yeterli belgeleri olup olmadığı kontrol edilmelidir. Mesleki yeterlilik belgeleri, marka tescil belgesi, uzmanlık belgeleri ve Türkiye genelinde ev ve ofis taşıma alanında geçerliliği bulunan bir belge olan K3 yetki belgesi mevcut olduğundan emin olunmalıdır.

Günümüzde nakliye konusunda oldukça önemli olan konulardan biri de nakliye işleminin fiyatlarıdır. İnsanlar kesin olarak taşınmaya karar verdikleri zaman bu işlemin cebi etkileyecek boyutunu da merak ederek, bu doğrultuda arama yapmaya başlarlar.


Antalya Ev Taşıma Firmaları Neler Yapar?

Günümüz teknolojisi sayesinde ev taşıma firmaları Antalya yazarak birçok firmaya ulaşmanız mümkündür. Müşteriler bu yolu kullanarak hemen kendilerine en yakın ve en uygun fiyata sahip olan firmayı bulmak için çabalarlar. Birçok insan fiyat konusunda fiyatların çok yüksek olduğundan yakınsa da söylenen fiyatlar sanılanın aksine azaltılan fiyatlardır.

Yakın zamanda çok sayıda yeni nakliye şirketi kurulmuştur. Piyasada bulunan birçok nakliye firmasının birbiriyle olan rekabeti gereği fiyatlar da bu durumdan fazlasıyla nasibini alarak etkilenmektedir. Aynı zamanda, bu kadar çok sayıda firmanın varlığı sebebiyle, verilen hizmet kalitesinde de fiyatla orantılı bir şekilde düşüş görülmektedir.

Kalite düştükçe de bu durum mağduriyetlerin ve şikayetlerin beraberinde gelmesine sebep olmaktadır.

İnsanlar pahalı olduğunu düşündükleri firmaları seçmek yerine bütçelerine daha uygun olan ve daha aşağı fiyatla teklif veren yerleri tercih ettikleri zaman kalitenin düştüğünü eşyaları yerleştirildiği zaman anlarlar.

Zarar gören malzemeler tadilat hatta yenilenme gerektirerek aradaki farkı zaten kapatmışlardır. Yani diğer yüksek ücretli görülen firmanın verdiği fiyatla aynı duruma gelmiş hatta belki daha da üstünde rakamlar göstermiştir.

Antalya Taşımacılık Firmaları ile taşınma işleminin en iyi şekilde sonuçlanması için dikkat etmek gereken birkaç önemli nokta bulunur. 

Bunlar nakliye firmasının seçimi, eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiği, anlaşma sağlanan firma ile sözleşme imzalama, taşınma sürecinin yönetimi ve yeni eve yerleşme ile birlikte kolilerin açılmasıdır.

Taşınırken birkaç önemli noktaya dikkat ederek rahat bir taşınma işlemi gerçekleştirilebilir;

Nakliye firmalarının internet sitelerini incelerken özellikle araçların üzerindeki yazılara dikkat etmek gerekir. Birçok internet sitesinde veya ilanda bilgisayar programı ile yazılmış isimleri araçların üzerinde görmek mümkündür.

Bu firmaları tercih etmekten kaçınılmalıdır. Antalya ev nakliye firmaları için, varsa yakın zamanda taşınmış bir arkadaştan tavsiyeler almak ve bu sayede onların yaptıkları yanlışları tekrarlamamak gerekir. web sitemizi inceleyerek Antalyalı Nakliyat belgeler ve şirket bilgililerimizi kontrol edebilirsiniz.

Limited ya da anonim şirket olduğunu söyleyen firmaları Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde sorgulamak önemlidir. Eğer doğrulayamazsa bu firmadan vazgeçmek gerekir.

Firmaların K-1 ve K-3 yetki belgesi yazılı olan unvanlar da Türkiye Ticaret Sicil web sitesi ünvan sorgulama üzerinden araştırılmalıdır. K belgesini kendi doldurduğu belli olan firmalardan uzak durulmalıdır. Bulunulan veya taşınılan şehrin dışından bir evden eve nakliyat firması tercih edilmemelidir.

Ev eşyası taşıma Antalya firmalarına ait internet sitelerindeki iletişim sayfalarının dikkatle incelenmesi gerekir. Özellikle firmadaki yetkili kişi adının, adresinin, telefon numaralarının ve e-mail adreslerinin bulunmasına özen dikkat edilmelidir.

Yeni adrese gidecek eşyalar için bir taşınacak eşya listesi hazırlanmalıdır. Taşınmak gereksiz eşyalardan kurtulmak için en güzel fırsattır. Artık ihtiyaç duyulmayan eşyaları elden çıkarmak için faydalıdır bu envanter.

Ünlü markaların isimlerini taşıyan firmalar konusunda iki kere düşünmek gerekir. Bulunduğunuz şehre ait nakliyat firmalarını bulmanın kolay bir diğer yolu ise, o şehrin tarihi mekanlarının, dağlarının, akarsularının, kültürel miras olan yerlerin, bölge devletlerinin, üniversitelerinin ve hatta varsa kalelerinin adları ile arama yapmaktır.

Elbette sonuna ”nakliyat” kelimesini yazmak gerekir. Bu sayede bulunulan şehrin nakliyecilerine kolaylıkla ulaşmak mümkün olur.

Antalya evden eve nakliyat firmaları arasında sektör lideri olan Antalyalı Nakliyat sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. taşınmayla ilgili her türlü soru ve sorununuz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Hemen Ara WhatsApp