En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Antalya Evden Eve

Antalya Evden Eve

Antalya evden eve nakliyat sektöründe sürekli olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Özellikle evden eve taşımacılık hizmetlerine olan talebin artması nedeniyle birçok firma evden eve nakliyat hizmeti sunmaya başlamıştır. Ancak evden eve nakliye hizmeti satın alırken kaliteli firmaları tercih etmeniz önemlidir.

Antalya’ nın tüm semtlerine ve ilçelerine, ayrıca türkiye' nin diğer illerine de şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan Antalyalı Nakliyat nakliyat sadece ev taşımacılığı değil; işyeri, ofis, fuar, atölye, fabrika, hastane taşımacılığı gibi birçok alanda nakliye hizmeti sunmaktadır.

Antalya evden eve taşımacılık şirketimiz en güvenilir taşıma yöntemlerini ve deneyimli ekiplerini kullanarak eşyalara zarar vermeden taşıma hizmetleri sürdürmektedir.

Müşteri odaklı bir çalışma prensibi belirleyen firmamız tarafından kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunularak %100 müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır.

 

antalya evden eve ücretsiz ekspertiz

Antalya Evden Eve Ekspertiz Hizmetleri

Ücretsiz ekspertiz hizmeti taşımacılık hizmetlerinin mutlaka sunması gereken önemli hizmetlerdendir. Antalya evden eve olarak evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılığı, banka taşıma ve hastane taşımacılığı gibi hizmetlerde işinde uzman ekspertiz personeli sayesinde taşınacak eşyaları önceden inceler ve bir maliyet ortaya çıkarır.

Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyatta ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Ekspertiz hizmetleri sayesinde taşınma gününden önce adresinize gelen ekspertiz elemanımız eşyaların durumunu değerlendirir ve taşınma günü kaç adet nakliye aracı, kaç adet ambalaj, kaç adet nakliye personeli gerektiğine dair ön bir nakliye süreci ortaya çıkarır.

Ekspertiz faaliyetleri neticesinde taşınma günü nakliye sürecinin aksamasının önüne geçilmektedir. Antalya evden eve nakliyat öncesinde hazırlanan ücretsiz ekspertiz raporunda taşınma maliyetini ortaya çıkarmak için kullanılan kriterler aşağıda belirtilmiştir:

* Eşyaların kapladığı yer hesaplanarak hangi boyutta tonajda araçla taşıması gerektiği ortaya çıkarılır.

* Eşyaların hangi ambalaj malzemesiyle sarılması ve ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağı ortaya çıkarılır.

* Kırılacak eşyaları sarma malzemesinin kalitesi ve kullanılacak koli ve sarma malzemesinin miktarı belirlenir.

* Eşyalar taşınırken asansör sisteminin kurulup kurulamayacağı, kuruluyorsa nasıl bir asansör kurulması gerektiği belirlenir.

* Eşyaların taşınma sigorta bedelleri belirlenir.

* Eşyanın taşıma mesafesine göre eşyaların tonajı belirlenir ve tüm bu kıstaslara göre evden eve nakliyat maliyet tablosu çıkarılır.

Antalya Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Antalya evden eve sigortalı nakliyat hizmetleri eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması esnasında karşılaşılabilecek tehlikelere karşı sigortalı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Nakliye sigortası yapılması zorunlu değildir. Ancak güvenilir bir taşımacılık için mutlaka yapılması gerekmektedir.

Evden eve taşımacılık ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde müşterilerin ilk merak ettiği konuların başında evden eve nakliyat sigortası gelmektedir. Kişiler kendileri için hem maddi hem de manevi değere sahip eşyalarını güvenle taşıtabilmek için sigortaya ihtiyaç duymaktadır.

Firmamız tarafından yapılan sigorta hizmetleri neticesinde eşyaların taşınan araçla istenmeyen nedenlerden dolayı zayi olması halinde güvence sunmaktadır. Sigorta poliçesi firma personeli tarafından taşınma günü öncesinde evinize teslim edilmektedir.

Şehir içi nakliye sürecinde sigorta hizmetleri yapılmakla birlikte özellikle Antalya evden eve şehirlerarası nakliyat sürecinde çok önemli bir hal almaktadır. Sigorta hizmetleri neticesinde eşyaların herhangi bir nedenle zarara uğraması sonucunda tüm zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

 

antalya evden eve asansörlü

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte nakliye sektöründe de büyük gelişmeler yaşanmaya başlamıştır. Eşyaların güvenle ve daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için asansörlü nakliyat sistemi kullanılmaya başlamıştır. Firmamız Antalya evden eve asansörlü nakliyat uygulamasıyla yeni nesil taşımacılıkta sektörün lideri konumundadır.

Bu sayede yüksek merdivenler veya üst katlarda oturan kişilerin büyük ve hantal eşyalarının nasıl taşınacağını düşünmesine gerek kalmadı. Özellikle buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ağır ve hantal elektronik eşyalar taşınırken çeşitli sarsılmalar nedeniyle hasar görebilmektedir.

Elektronik eşyalar hassas ev eşyaları olduğu için taşınırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Antalya asansörlü nakliyat sayesinde evin balkonuna dayatılan sistem sayesinde eşyalar balkondan yüklenir ve aşağıya indirilerek nakliye aracına yüklenir.

Evden eve asansörlü nakliyat sistemi kurulmadan önce firmamızın personelleri taşınma günü öncesinde evlerinize gelir ve asansörlü sistemin kurulabilmesi için ön bir keşif süreci gerçekleştirir. Eksperler tarafından binaya olan mesafe ve açılar değerlendirildikten sonra asansörlü nakliyat sistemin kurulumu için gerekli süreci başlatır.

Asansörlü sistemin kurulabilmesi için caddeye veya otoparka bakan bir balkonun bulunması yeterlidir. Ardından tüm eşyalar asansör sepetine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek araca yüklenir.

Antalya evden eve asansörlü nakliyat sistemi taşıma sürecinin kısalmasını sağlarken minimum hasarla eşyaları taşıma imkanı sunmaktadır. Asansör sepetine yerleştirilen eşyalar yere değmeden direk nakliye aracına yüklendiğinden dolayı eşyalarınıza zarar vermeden taşımak temel prensiptir.

Antalya evden eve asansörlü nakliye firmamız asansörlü sistem için ek bir ücret talep edilmemektedir. Nakliye hizmeti içerisinde sunulan asansörlü taşımacılık sisteminde herhangi bir işçi çalışması söz konusu olmadığından dolayı ek bir maliyete neden olmayan bir uygulamadır.
 

 

Antalya Evden Eve Ambalajlama ve Eşya Paketleme Hizmeti

Antalya evden eve nakliye hizmetlerinde eşyaların hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama çok önemli bir yere sahiptir. Ambalajlama ve paketleme hizmeti nin başarı ile yapılabilmesi için firma personelinin bu konuda tecrübeli olması önemlidir.

Ne kadar kaliteli bir ambalajl malzemesi kullanılırsa kullanılsın paketleme düzgün ve sağlıklı bir şekilde yapılmazsa ambalajın kalitesinin bir önemi bulunmaz. Özellikle elektronik eşyalar ve cam eşyaların paketlenme işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Cam eşyalar paketlenirken itina ile sarılması ve kolilere yerleştirilmesi gerekmektedir. Cam eşyaların herhangi bir sarsıntı halinde zarar görmemesi için köpüklerle veya havalı baloncuklu ambalaj malzemesi ile desteklenerek bantlama işlemleri yapılmalıdır. Cam eşyaların paketlenme süreci sonlandıktan sonra üzerine uyarı yazısı yazılarak araca yüklenmesi gerekir. Bu sayede kolinin çerisinde bulunan eşyaların kırılacak eşya olduğu anlaşılacak ve özenli bir şekilde taşınma faaliyetleri yürütülecektir.

Antalya evden eve taşımacılık hizmetlerinden elektronik eşyaların taşıması da önemli bir yere sahiptir. Televizyon, bilgisayar, DVD sistemleri gibi elektronik eşyalar ile buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi sürecinde eşyaların çizilmemesine dikkat etmeli ve doğru ambalaj malzemesi tercih edilmelidir.

Firmamız tarafından kullanılan ambalaj malzemeleri arasında hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlar yer almaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için yüksek mukavemetli karton, mukavva ve plastik variller kullanılmaktadır. Mobilya ve beyaz eşyaların ambalajlanmasında balonlu naylon, üç katlı kraft kağıt kullanılmaktadır. Kırılacak eşyalar ise havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlara sarılarak özel mukavva kutulara yerleştirilmektedir.

Firmamız özel eşyalarınız dışında kalan tüm eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır. Giysilerinizi ambalajlarken eşyalarınızın kırışmaması ve zarar görmemesi için yatay ve askılı yüksek koliler tercih etmektedir.

Ambalajlama ve paketleme evden eve nakliyat hizmeti içerisinde sunulmakta olup herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ancak standart kullanılan ambalaj malzemeleri haricinde daha kalın veya farklı ambalajların talep edilmesi halinde ekstra ücretlendirme yapılmaktadır.

Antalya evden evden taşıma sürecinde kullanılan ambalajlar dayanıklı ve kalın malzemeler kullanılarak tasarlandığından dolayı eşyaların zarar görmesini büyük oranda engellemektedir.

 

 

Antalya Evden Eve Montaj ve Demontaj İşlemleri

Evden eve nakliyat sırasında montaj ve demontaj hizmetleri dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Montaj ve demontaj işlemleri neticesinde eşyalar parçalara ayrılır ve daha sonra birleştirilerek kullanılmaya hazır hale getirilir.

Montaj işlemleri yürütülürken en az zararla ve en kısa sürede yapmak gerekmektedir. Özellikle büyük mobilyaları tek parça halinde taşımak imkansızdır. Antalya evden eve nakliye hizmetlerinde evinize gelen deneyimli personeller tek parça halinde taşınması mümkün olmayan eşyaları parçalara ayırır.

Demontaj işleminin yapılmaması halinde eşyalar zarar görebilir veya çizilebilir. Ancak parçalara ayrılan eşyalar paketlenir ve zarar görmeden taşınır. Yeni adresine ulaşan eşyalar ambalajlarından çıkarıldıktan sonra dikkatli bir şekilde montajı sağlanır.

Firmamız tarafından sunulan montaj ve demontaj faaliyetlerinde işinde uzmanlaşmış personeller çalışmaktadır. Bu nedenle montajı yapılan eşyalar eskisinden daha sağlam bir hale gelmektedir.

Montaj ve demontaj hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Montaj ve demontaj hizmetlerinin sunulmasındaki temel amaç eşyaların en az hasarla taşınabilmesini sağlamaktır. Web sitemizin www.antalyalinakliyat.com.tr diğer bölümlerini inceleyerek aklınıza takılabilecek bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Antalya evden eve taşımacılık işlemleriyle ilgili daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz günün her saati sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

antalya evden eve nakliyat ekipleri

 

Antalya Evden Eve Taşımacılık Personellerimiz

Firmamız bünyesinde çalışan nakliye personelleri taşımacılık konusunda özel eğitim almış kişilerden meydana gelmektedir. Eşyalarınızın kıymetli olduğunu bilen Antalya evden eve nakliye hizmetlerinde çalıştırılan nakliye personelleri güler yüzlü ve işinde uzman kişilerden meydana gelmektedir.

Sadece taşıma konusunda değil montaj ve demontaj konusunda da oldukça deneyimli olan firma personellerimiz eşyalarınız güvenli bir şekilde taşırken montaj ve demontajını da özenli bir şekilde yerine getirmektedir.

Montaj konusunda işinde profesyonel olan Antalya evden eve nakliyat firmamızın personelleri eşyalarınızı ilk günkü haline getirir. Eşyaların güvenilir bir şekilde taşınabilmesi için nakliye çalışanlarının yapmış olduğu ambalajlama hizmeti önemli bir yere sahiptir.

Firma personellerimiz eşyalarınızı kategorilere ayırarak özel ambalajlama hizmeti sunarlar. Her eşyanın ambalajlama tekniğinin farklı olduğu unutulmamalı ve işinde uzman personeller tarafından ambalajlama hizmeti yürütülmelidir. Doğru ve sağlıklı bir şekilde yapılmış ambalajlama hizmeti eşyalarınızın en az zararla taşınabilmesini sağlamaktadır.

 

antalya nakliyat arac filo

 

Antalya Evden Eve Nakliye Araçları

Antalya evden eve taşımacılık firmamızın nakliye araçları kapalı ve çelik kasa nakliye araçları olup, hepsi yeni model bakımlı araçlardır..

Eşyaların taşınması esnasında yağmur, toz, kir gibi maddeleri kasa içerisine almaması çok önemlidir. Bu şekilde eşyalarınız hem zarar verilmeden taşınacak hem de kirlenmeyecektir. Bu nedenle firmamız son model kapalı ve çelik kasa araçlarla evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır.

Antalya Evden Eve Taşımada Müşterilere Düşen Görevler

Antalya evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamızın nakliye hizmetleri esnasında müşterilere herhangi bir görev düşmemektedir. Firmamızın sizden beklediği tek şey özel eşyalarınızı kolilere yerleştirmenizdir. Kolilere yerleştirdiğiniz özel eşyaların üzerlerine not düşerek eşyalarınızın ayırt edilmesini sağlayabilirsiniz.

Geri kalan tüm eşyalar firma personeli tarafından özenli bir şekilde paketlenmektedir. Taşınma günü apartman görevlisi ile görüşerek asansörleri kullanabilmek ve merdivenleri kullanabilmek için izin istenmeniz yeterlidir.

Taşınma günü apartman görevlileri ile sorun yaşamamak için önceden izin alınmalıdır. Bu sayede taşınma sürecinde aksama meydana gelmeden kısa bir sürede tamamlanacaktır.

 

 

Antalya Evden Eve Nakliye Sözleşmesi

Antalya evden eve nakliye firmamız eşyalarınız güvence altına alabilmek için sizlerle sözleşme imzalamaktadır. Taşınma sürecinden önce mutlaka evden eve nakliye sözleşmesi ve eğer hazırladıysanız taşınacak eşya listesi dökümanını yanınızda bulundurulması önemlidir. Ayrıca taşınacak eşya listesini kolaylıkla hazırlayabilmeniz için oluşturduğumuz dökümanı yukarıda verdiğimiz bağlantının üzerine tıklayarak indirebilirsiniz. Listeyi oluşturduktan sonra nakliye esnasında yetkililerimize onaylatarak geçerli olmasını sağlayabirsiniz.

Evden eve nakliyat sözleşmesi ve içeriğinde bulunan maddeleri dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir. Firmamızın nakliye sözleşmesi kapsamındaki maddeler şunlardır:

 • Firmamız ile sözleşme imzalarken imzalara büyük önem verilmektedir.
 • Sözleşmeler sabit olmayıp özel durumların meydana gelmesi halinde yeni maddeler eklenebilmektedir.
 • Sözleşmede eşyaların sigortalandığına dair maddelere yer verilmektedir.
 • Sözleşmede nakliye sürecinin geçekleşeceği nakliye aracının plakası da bulunmaktadır.
 • Sözleşmeden nakliye sürecinin kapalı kasa araçlar ile yapılacağına dair bilgiler yer alır.
 • Şehirlerarası nakliyat sürecinde eşyaların teslim tarihi mutlaka eklenmektedir.
 • Sözleşme müşteri ve firmamızın yetkilisi arasında imzalanmaktadır.

Taşıma maliyeti sözleşmede yazı ve rakam ile belirtilmektedir. Taşıma maliyetinin nakliye sözleşmesinde belirtilmesi ileri dönemlerde karşılaşacağınız tüm problemlerin önüne geçecektir.

 

Antalya Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat 

Şehir içi taşımacılık kadar Antalya şehirlerarası nakliyat hizmeti de çok önemli bir yere sahiptir. Antalya evden eve nakliye olarak şehirler arası evden eve nakliyat sunarken emanet edilen eşyaların zamanında ve eksiksiz bir şekilde ulaşması çok önemlidir.

Şehirlerarası nakliyat işlemleri yürütülürken nakliye sigortası yaptırmak eşyalarınızı güvene almak açısından çok önemli bir yere sahiptir. Şehirlerarası nakliye hizmeti yürüten Antalya nakliyat firmamız uzun yol nakliye sürecinde eşyaların başına herhangi bir şey gelmesi halinde eşyalarınızı sigortaladığınızdan dolayı zararınız sigorta şirketi tarafından tazmin edilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetinde müşteriye verilen gün ve tarihte eşyaların ulaştırılması temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

 • Sevk mektubunun mutlaka okunması gerekmektedir.
 • Sevk mektubu hem gönderici hem de taşımacı tarafından imzalanmalı ve sek mektubu üç nüsha halinde hazırlanmalıdır.
 • Sevk mektubunda bulunması gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Sevk mektubunda gönderen kişinin adı soyadı ve adresi, tarihi ve düzenlenme yeri, taşıyan kişinin adı ve adresi, ürünlerin gönderildiği kişinin adı ve adresi, ürünlerin gönderilme yeri, tarihi, ürünlerin ambalajları, içerikleri ve ağırlığı gibi ayrıntıların bulunması gerekmektedir.
 • Sevk mektubu ve içeriği uygun olarak hazırlanmalı ve diğer tüm taşımacılık işlemlerinde bu sözleşme kullanılması gerekmektedir.
 • Şehirlerarası nakliye sürecinde eşyalar karşı tarafa iletilene kadar tüm sorumluluk aracı kullanan kişiye aittir. Nakliye süreci oldukça uzun olduğundan dolayı dikkatli ve kontrollü olunması nakliye sürecinin başarısı açısından çok önemli bir yere sahiptir.
 • Şehirlerarası nakliyat süreci sabır gerektiren bir iştir. Bu nedenle emanet edilen eşyaların nakliyesinin yapıldığı bilincinde olunması gerekmektedir.

 

Antalya Evden Eve Kurumsal Taşımacılık 

Antalya evden eve taşımacılık hizmeti yürütülürken kurumsal kimliğini her zaman ön planda tutmaktadır. Firmamız eşyaların hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için titizlikle çalışmaktadır.

Kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmamızdan taşıma hizmeti almaya karar verdiğiniz andan itibaren ücretsiz ekspertiz faaliyetlerini taşınılacak mekana yönlendirir. Burada ekspertiz tarafından ön bir inceleme yapılır ve yapılan keşif sonrasında taşınma sürecinde kaç personelin görev alacağı, hangi taşıma araçlarının kullanılacağı, sözleşme kapsamı, iş akışının nasıl ilerleyeceği gibi konularda ön bir araştırma faaliyeti yürütülür.

Müşteri tarafından belirtilen gün ve saatte taşıma faaliyetleri gerçekleştirilir. Kurumsal taşımacılık öncesinde tüm prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir.

Tüm süreç doğru bir şekilde tamamlandıktan sonra firma personellerimiz her eşyayı türüne uygun bir şekilde ambalaj malzemeleri ile paketler. Paketlenen eşyalar nakliye aracına yüklenir. Her bir taşınan eşya parçası sigorta kapsamı dahilinde taşındığından dolayı güvenli bir nakliye hizmeti sunulmaktadır. Eşyaların başına herhangi bir şey gelmesi halinde tüm zararların sigorta şirketi tarafından karşılanacağı unutulmamalıdır.

Evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız kurumsal bir taşımacılık sunabilmek adına gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Nakliye sektörünün kendisini sürekli yenileyen alt yapısını yakından takip ederek hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya gayret etmekteyiz.

Antalya evden eve nakliye sürecinde kullanılan araçlar günün koşullarına uygun son model araçlardan meydana gelmektedir. Taşıma işleri için özel olarak dizayn edilmiş olan nakliye araçları ile eşyaların minimum zararla taşınması amaçlanmaktadır.

Antalya Nakliyat kurumsal bir firma olarak nakliye sürecinde kullanılan ambalajlama malzemeleri birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde kullanılan tüm malzemeler her müşteri için ayrı ayrı kullanılmaktadır. Bu nedenle sıfır ürünler kullanılarak eşyalarınızın temiz bir şekilde taşınması hizmeti yürütülmektedir. Kurumsal taşımacılık faaliyeti sunabilmek adına işinde deneyimli ve profesyonel nakliye personelleri tercih etmektedir.

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için buradan bilgi edinebilirsiniz..

 

                                                                    

                    

 

 
Bu İçerik 6984 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.