En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama ve Paketleme

Evden eve nakliyatta ambalaj ve paketleme taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisidir. Doğru yapılmayan bir paketleme ile eşyalarınız zarar görebilir ve istenmeyen sonuçlar doğabilir. Bu sebeple nakliye hizmetleri yürüten firmanın paketleme ve ambalajlama konusunda bilgili olması gerekmektedir. Öte yandan kullanılan paketleme malzemesinin kaliteli olması da büyük önem taşır.
 
Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemeleri eşyalara göre çeşitlilik göstermektedir. Mobilyalarda farklı beyaz eşyalarda farklı kırılacak eşyalarda ise daha farklı ambalajlar ile eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Kırılacak eşyalar için firmamız tarafından özel bir kutulama yapılır. Bu sayede eşyalarınızın kırılıp hasar görmesi engellenir.
 
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ise sıhhi tesisatçı tarafından sökülerek özenli bir şekilde paketlenir. Ancak bu ürünler oldukça hassas olduğu için kırılma veya hasar görmeye karşı ambalaj battaniyesi adı verilen keçe kumaşlara sarılır.
 
Kıyafetler ise özel karton kutularda taşınır. Özel eşyalarınız için yine ayrı bir paketleme aracı kullanan Antalya evden eve nakliyat eşya paketleme ve ambalaj konusunda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ambalajlama kalitesini en üst seviyeye taşımıştır.
 
ambalaj malzemeleri antalya evden eve
 

Taşınmada Kullandığımız Ambalajlama Paketleme Malzemeleri

Ambalajlama ve paketlemenin özen gerektiren bir konu olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Taşınırken kimse eşyalarına zarar gelmesini istemez. Güvenerek teslim ettiği eşyalarını nakliye firmasından aynı şekilde geri almak ister. Nakliye firmaları da kaliteli hizmet sunabilmek için ambalajlama ve paketlemeye oldukça önem vermesi gerekmektedir. Antalya Nakliyat ambalajlama ve paketlemenin bu denli önemli olma sebebini gayet iyi biliyor. Bu sebeple kullandığı ambalajları özenle seçiyor ve personellerini paketleme konusunda eğitiyor.

 

taşınırken iyi paketlenmeyen ürünler hasar görebilir

Firmamız ambalaj ve paketleme esnasında karton koli, hava kabarcıklı naylonlar, karton fıçı, özel kutular, koli bandı gibi ambalaj malzemeleriyle hizmet sunmaktadır. Ambalajlama hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız müşterinin taleplerine uygun ambalajlamayla da hizmet vermektedir. ambalajlanan eşyalarınız, kapalı kasa mobilya kaplama araçlar ile taşınır. Nakliyat araçlarımız firmamızın demirbaşıdır. 

Taşınma esnasında eşya paketlemesinde kullandığımız ürünleri görmek için, evden eve nakliyatta kullanıldığımız ambalaj malzemeleri makalemizi okuyabilir, bu ürünler hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

 
esya paketleme antalya evden eve nakliyat
 

Evden Eve Nakliyede Mobilyaların Ambalajlama ve Paketlenmesi

Mobilyalar oldukça hassas ve dikkat gerektiren eşyaların başında gelmektedir. Bu sebeple evden eve nakliyat esnasında eşya paketleme hizmetleri yürütülürken öncelikle firmamız tarafından sizlere yönlendirilen profesyonel ve işinde uzman ekimiz mobilyalarınızın demonte işlemini yürütür. Parçalara ayırdığı mobilyalarınızı özel paketleme malzemeleriyle paketler. Bu şekilde paketlenme sebebi eşyaların bir bütün halinde zarar görmeden taşınmasının imkansız olmasıdır. Eşyalarınızı parçalara ayıran ekibimiz bu konuda uzman kişilerdir.

Bu sebeple kesinlikle eşyalarına zarar gelmez ve demonte işlemleri için sizlerden ekstra bir ücret talep edilmez. Parçalara ayrılan mobilyalarınız kaliteli malzemelerle ambalajlanır ve yeni adresinizde monte edilerek sizlerin kullanımına sunulur. Antalya evden eve ambalaj ve eşya paketleme hizmeti sayesinde içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıttırabilirsiniz.

Ev Taşımada Ambalajlama Paketleme Hizmetleri Fiyatları

Antalya evden eve ambalajlama fiyatları belirlenirken eşyaların miktarı ve kullanılan ambalajın kalitesi ve miktarı belirleyici faktörlerdendir. Bu sebeple kişilerin talebine göre ambalaj seçimi ve kaliteli ambalajların kullanılması fiyatları arttırabilmektedir. Firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kaliteli ambalajları uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

 

taşınmada mobilya ve beyaz eşyaların montajı nasıl yapılır

 

Taşınırken Montaj ve Demontaj İşlemlerini Ustalarımız Yapıyor

Taşınmada mobilya kurulumu, beyaz eşya demontaj montaj ne demektir? Sevip beğenerek aldığınız, evinizde ve işyerinizde kullandığınız ürünlerin sökülüp parçalara ayrılarak yeni evde tekrar birleştirilerek kurulmasıdır.

Taşınma sırasında montaj uygulamaları konusunda uzman, marangoz ve mobilya ustalarımız tarafından özenle yapılır. Evinizde bulunan mobilya grupları (elbise dolapları, masalar, makyaj masası, çalışma masaları, vb.) demontajları yapılarak ambalajlanır.

Yeni evde gösterdiğiniz odalara ambalajlarından çıkarılıp konularak, montajları (kurulum) yapılır ve teslim edilir.

Duvara monte ürünlerin demontaj ve paketlemesi yapılır fakat taşınılan yeni evde montajı yapılmaz.

 

Hastane taşımacılığı hizmetimizle ilgili bilgi almak için tıklayın.

 

Bu İçerik 6349 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.