En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye sektörü hızla gelişmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliye firmasından yönlendirilen bir kişi sizleri ziyaret eder. Taşınacak eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve miktarına bakar. Yapılan incelemeler sonucu ne kadar araç gerekeceği ve çalışacak personel sayısı belirlenerek taşıma maliyeti çıkarılır. Antalya Nakliyat tarafından ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde adresinize gelerek sizlere maliyet bedeli bildirilmektedir.

Firmamız nakliye konusunda kendisini sürekli geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunabilmek için müşteri beklentileri dikkate alınmaktadır. Ekspertiz hizmeti tam da bu nokta da meydana gelmiştir.

Sizlerin beklentileri değerlendirilerek ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde hem taşıma günü herhangi bir problemle karşılaşmazsınız hem de maliyet bedeli önceden belirlendiği için kendinize uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenerek işlem sonlanmış olur.

Taşınırken Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili olası bir aksaklığın önüne geçilebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız sizlere eksper hizmeti sunacak bir kişiyi yönlendirir. Nakliye öncesi ve sonrasında gerçekleşecek bütün süreç bu kişinin sorumluluğundadır. Ayrıca birkaç araçla hizmet sunulacak ise ekspertiz hizmeti sayesinde araçlar aynı anda adrese ulaşarak nakliye sürecinin aksaması önlenir.

Antalya ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyalarınız güvenilir ve planlı bir taşıma süreci ile taşınmaktadır. Taşıma sürecinde kullanılan nakliye araçları firmamıza aittir. Araçlarımızın içi mobilya kaplı ve araçlarımız da kapalı kasa araçlar olduğundan, eşyalarınız hava koşullarından ve çeşitli faktörlerden etkilenmeden taşınır.

Antalya Ev Taşımada Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ekspertiz hizmeti sunan taşıma firmalarının amacı ekspertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaçlanılmıştır. Ücretsiz ekspertiz fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.


*Eşyaların miktarı ve ağırlığı,
*Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı,
*Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,
*Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği,
*Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı,
*Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe,
*Taşıma sigortası bedeli,
*Kullanılacak nakliye aracı ekspertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Satın Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Birçok nakliye firması bulunmakla birlikte kaliteli nakliye firmasının tercih edilmesi çok önem arz etmektedir. Bazı firmalar ekspertiz hizmeti için ek ücretler talep etmektedir. Ücretsiz ekspertiz Antalya nakliyat olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde lider haline gelen firmamız nakliye hizmeti sunarken sizlerin mutluluğunu ön planda tutar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Sizlerde kaliteli nakliye ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Montaj - demontaj ile ilgili yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Fuar ve Stand Taşımacılığı hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz.

 
Bu İçerik 3823 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.