En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Montaj Hizmeti

Montaj Hizmeti

Antalyalı Nakliyat personelleri, üst düzey kaliteli hizmet sunabilmek için paketleme, montaj ve eşya taşıma konusunda özel eğitim almışlardır.

Mutfak

Mutfak

Mutfak dolapları, çekmece ve raflarda bulunan hassas ev gereçleri ( bardak, tabak vs.) tek kullanımlık ambalaj malzemeleriyle sarılarak kolilere yerleştirilir. Mutfak masası, sandalye, koltuklar ve beyaz eşyalar demonte edilip balonlu naylonlarla paketlenerek taşıma sırasında zarar görmesi engellenir. Perde ve avizelerin sökülüp paketlenmesiyle mutfak kısmı taşınacak duruma getirilir.

Yatak Odası

Yatak odasında öncelikle, elbise dolaplarının içindeki asılı olan elbiseler, askılı elbise kolilerine konulup taşıma sırasında kırışmaları önlenir. Yataklar strechlere sarılarak tozdan korunur. Elbise dolaplarının demontajı yapılır. Mobilya parçaları ve yatak bazası balonlu naylonlarla sarılarak taşınacak duruma getirilir. Gidilecek adreste tüm ürünlerin kurulumları yapılarak, gösterilen odalara yerleştirilir ve müşteriye teslimi sağlanır.

Oturma Odası

Oturma odasındaki koltuk takımları, tv ünitesi, orta sehpa vb. ürünler uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenerek zarar görmelerinin önüne geçilir. Son olarak perde ve avizeler kolilere konularak taşımaya hazır edilir.

Yemek Odası

Yemek odasında bulunan vitrin, konsol, büfe gibi raflı ve çekmeceli mobilyaların içlerindeki yemek takımları ve süs eşyaları tek kullanımlık ambalaj malzemeleriyle sarılıp kolilere konulur. Bu gruptaki mobilyalar ve camlar dayanıklılığı arttırılmış balonlu naylonlar, köşe koruyucularla taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde özel tekniklerle sarılır ve yemek odası taşınacak hale getirilir.

Bahçe

Bahçe

Bahçede bulunan çiçeklerle süs saksılarının yaprak ve dal kısımları strechle sarılarak korunur. Masa, sandalye, salıncak, şemsiye vb. bahçe mobilyaları paketlenip taşınacak duruma getirilerek bahçe bölümü tamamlanmış olur.

Nasıl Yardımcı Olabilirim.?

Telefon
Email

Taşınma İpuçları

Hazırlık
  • Çalışır vaziyetteki elektronik eşyalarını bir gün önceden fişten çekin.
  • Unutmamak için taşınma planı yaparken not tutun.
  • Doğru taşınmak için profosyonel ekip bulun.
 Paketleme Önerileri
  • Kırılacak eşyalarınızı işaretletin ve taşıma ekibine belirtin.
  • Eşyalarınızı oda,oda paketleyin.
  • Günlük ihtiyacınız olana eşyalarınızı ayırın.Tatile çıktığınızı varsayarak eşyalarını bir bavul'a koyun.
© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.