En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Kurumsal Şirket Taşıma

Kurumsal Şirket Taşıma

Kurumsal hizmet vermekte olan şirketlerin taşınma işlerini de firmamız olarak gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal şirket taşımacılığı işlemleri oldukça zor ve zahmetlidir. Deneyim ve teknik bilgi gerektirir. Bu şirketlerin hem çok fazla elektronik ve pahada ağır eşyaları bulunmaktadır. Hem de taşınması gereken eşyaların adedi çok olmaktadır.

Bu nedenlerle bütün eşyaların en doğru ve kaliteli şekilde taşınması gerekmektedir. Firmamız kurumsal şirket taşımacılığı konusunda her daim en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir. Kurumsal şirketlerin günden güne gelişerek bulundukları alanda daha da hızlı ilerledikleri bilinmektedir.

Bu ilerleme ve gelişme durumu da bazı zamanlarda şirketlerin bulundukları mekan içerisinden daha büyük bir mekana geçmelerini gerektirebilmektedir. İşte bu yüzden Antalya nakliyat kurumsal hizmet veren firmalara da en iyi ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamızın araç filosu kendine aittir ve araç filomuzun tamamı kapalı kasa mobilya kaplama nakliyat araçlarından oluşmaktadır.

Kurumsal Taşımacılık Nedir?

Kurumsal şirket taşımacılığı Antalya Nakliyat olarak bu konuda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktayız. Kurumsal çalışan şirketler örneğin hastane, iş yerleri, büyük fabrikalar, dershaneler ve tekstil firmaları gibi daha bir çok firma bazı durumlarda nakliye yaptırmaya ihtiyaç duymaktadırlar.

Her taşımacılık işinde olduğu gibi kurumsal şirket nakliyatında da büyük derecede önem gösterilmeli ve dikkat edilmelidir. Ayrıca nakliyat işinin yapılacağı kurumsal şirket ne kadar kısa sürede ve ne kadar doğru şekilde taşınırsa şirketin de göreceği zarar o kadar az olacaktır.

Antalya Kurumsal Şirket Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

 Antalya  kurumsal şirket taşımacılığı hizmetlerinin nasıl yapıldığından biraz bahsedelim. Öncelikle taşınması gereken şirkete tek bir telefonunuz ile eksperimizi göndermekteyiz. Nakliyat yapılacak kurumsal şirkete gelen ücretsiz ekspertiz elemanımız taşınacak eşyaların durumlarını, ağırlıklarını, adedini, hassasiyetlerini ve benzer durumları detaylı bir şekilde incelemektedir.

Aynı zamanda eksperimiz eşyaların yeni taşınacağı yeri ve o yere giderken kullanılacak güzergahı da detaylı olarak araştırmaktadır.

Bu detaylı çalışma sonucunda çıkartılan ekspertiz raporuna göre eşyaların hangi araçlar ile taşınacağı belirlenmektedir. Ayrıca yine bu rapordan yola çıkılarak kaç adet personelin bu iş için görevlendirileceği de ayarlanmaktadır. Bunun yanında eşyaları korumak için ne tür bir malzeme ile sarılması ve muhafaza edilmesinin gerektiği de yine bu ekspertiz raporu sayesinde bilinmektedir.

Kurumsal Taşımacılıkta Dikkatli ve Tam Zamanında

Taşıma sırasında taşınacak dolaplar, bilgisayarlar, kasalar kendi özelliklerine uygun olarak tek tek özel bir itina ile sarılmakta ve gelebilecek her türlü zarardan o değerli eşyaları korunmaktadır.

Antalya nakliye firması olarak kurumsal taşımacılıkta da tüm eşyalarınıza yüksek güvenlik önlemleri almaktayız. İşe başlarken çıkarttığımız ekspertiz raporu sayesinde eşyaların nasıl ve ne kadar süre içerisinde taşınacağını size bildiriyoruz. Bu sayede sizin yaşayacağınız zaman sıkıntısı ve her türlü zarardan korumayı amaçlıyoruz.

Kurumsal şirket taşıma fiyatları konusunda da oldukça makul fiyat politikasına sahibiz. Web sitemiz üzerinden tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilir ve iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

Banka taşımacılığı hizmetimizle ilgili bilgi edinmek için tıklayın.

Bu İçerik 3581 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.