EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat kurulduğu günden bu yana değerli izmir halkının tavsiye ve desteğini alarak, en iyi taşımacılık şirketi ünvanını korumuştur.

Nakliye firmaları 1950'li yıllardan sonra şehir içi ve şehirlerarası taşıma olarak hizmet vermeye başlamışlardır. Zaman içinde kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı gibi her ihtiyaca göre cevap vermeye yönelik olarak gelişmiştir. İnsanların öncelikle evlerini taşıma konusunda yardımcısı olmuşlar, geçen zaman içinde İzmir ev ve ofis taşımacılığı, okul, fabrika, kurumsal işyerleri gibi daha büyük taşımalar içinde hizmet eder duruma gelmiştir. Taşımacılık denilince akla gelebilecek her dalda hizmet verilebilir profesyonelliğe ulaşılmıştır. Tüm büyük çaplı nakliyeler artık referanslar arasında yer alabilmektedir.

Gelişen teknoloji ve bilgi birikimleriyle nakliye firmaları kendilerini yenileyerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedirler.Taşınmanın şekline göre firma yetkilileriyle görüşülüp fiyat almak mümkündür. Sigortalı olarak taşıma yapan şirketler arasında yer almakla taşımacılık işinde güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibiyle hizmet veren firma internet üzerinden ve telefondan hizmet vermektedirler.

İzmir Evden Eve Taşımacılıkta Sigorta Güvencesi

İzmir evden eve nakliye tek başına bir sektör benimseyerek bu yönde ekipleriyle çalışan firma, taşınmanın sancılı sürecini yok etmektedir. Eşyaları olabilecek tüm risklere karşı sigortalanması en büyükten en küçüğe aksilik, kaza gibi durumlarda zararınızın karşılanması sağlamaktadır. Paketlerin araç ayrılıncaya kadar geçen sürede açılmasında kırılan bir bardağın, bir aynanın, camın kırılması sigorta kapsamında zararınız karşılanmaktadır. İnsanların beklentilerini karşılamayı amaç ve ilke edinerek hareket etmektedir. Taşımalarında sigorta güvencesine güvenir ve bu konuda hizmet vermektedir. İnsanlar için güvence çok önemlidir ve bu güvenceyi firma kalitesiyle sunmaktadır.

İzmir evden eve taşımacılık konusunda en büyük güvence olan sigortalı nakliyat hizmetini sunmakta ve eşyalarının zararsız taşınmasını sağlamaktadır. Firma olarak birçok hizmeti müşterinin istekleri doğrultusunda hareket ederek hazırlanmaktadır. Müşteriyle yapılacak ön sözleşme kapsamında müşterinin istekleri belirtilir ve tatmin olacakları şekilde taşınma işleminin yapılmasına özen ve itina gösterilmektedir. Firma çalışanların potansiyelinin yanı sıra kullanılan ekipmanlara kadar her şey şartlara uygun olarak geliştirilmek durumundadır. 

İzmir'de şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat  sektöründe güvenilir hizmet veren nakliye firmaları arasında yerini alarak birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Firmamızda K1, K2, K3 gibi standart ve zorunlu belgeleri mevcut olması nedeniyle birçok hizmeti barındırarak kaliteli bir taşıma işlemi sunmaktadır. Firma taşıma işlemi yapılacak müşterilerin evlerine ve bürolarına giderek ön hazırlıkların yapılmasını sağlamaktadırlar. Eşyaların tespitini yaparak ön hazırlarını tamamlayan personel sayesinde taşınma işleminin kolay ve pratik yapılması sağlanmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyede Profesyonel Ekip Çalışması

İzmir Profesyonel taşımacılık firmalarının başında yer alan firma, profesyonel kadrosuyla hızlı ve sağlam taşıma, hatta eşyaları yerleştirilmesi konusunda yardımcı olmaktadırlar. Müşterilerin isteklerine ve yetkililerin olması gerekenler hakkında bilgi paylaşımında bulunarak sorunsuz nihayete varılması hedeflenmektedir. İzmir evden eve asansörlü taşımacılık uygulanması gereken durumlarda yetkin kişilerce uygulanmaktadır. Taşınacak eşyaların kolilere yerleştirilmesi ve paketleme işlemlerinde gerekli özeni göstererek eşyaların sağlam bir şekilde yerleştirilmesini ve taşınması sağlanmaktadır. Firma çalışanlarının koli ve ambalaj malzemelerinde kendilerince tedarik edilmesiyle paketlenmektedir.

Mobilyaların başta olmak üzere tüm eşyaların koşulların uygun olması durumunda izmir evden eve taşımacılık sayesinde çok daha pratik, sorunsuz taşınmaya imkan vermektedir. Nakliye işleri komple ev eşyalarını toplayıp yaymak, işyerini bir yerden başka bir yere taşımak olabileceği gibi depoya sezonluk, kiralama giderlerinin azaltılması gibi istenilen durumlarda da dahil hizmet verebilmektedir. Taşınma sebebinin konuşulması durumunda firmalar seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Ekibin profesyonel olması eşyaların istifi hususunda da çok önemlidir. Aracın eşyanızla orantılı olması da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Firma bu konuda titiz bir çalışma yaparak profasyonel ekibi sayesinde tüm detayları göz önünde bulundurarak işlem yapmaktadır.


İzmir Evden Eve Taşınma İşlemi ve Fiyatlandırma

Firma yıllardan beri insanlara kaliteli hizmet verme konusunda kendini geliştirmiştir. Bu gelişim sayesinde öncelik müşteri memnuniyeti ve verilen hizmetteki kalitedir. İnsanların memnun kalması ve sorunsuz bir taşınmayla karşılanması en büyük gurur ve imkanlarıdır. Firmamızla çalışmak çok kolay ve pratiktir. Fiyatlandırma konusunda oldukça ölçülü davranan firmamız insanların bütçelerine ağır bir yük vermeden taşınmalarına imkan vermektedirler. Taşınacak eşyalar firma çalışanları sayesinde öncelikle tespit edilerek taşınacak eşyanın özelliği ve miktarını tespit etmektedirler. Firma taşıma işlemindeki zaman, mesafe, taşıma dışındaki toplanma, montaj, söküm gibi birçok hizmet vermektedirler. Bu hizmetler doğrultusunda müşterinin istemiş olduğu konulara göre standart fiyat uygulamaktadırlar. Esnek fiyat uygulamasıyla insanların taşınırken ceplerine büyük bir yük vermemektedirler. İzmir evden eve nakliyat fiyatları bütçeye uygun ve insanlara belirtilecek ücretler kapsamında hizmet vermektedir.


İzmir'de Evden Eve Taşınma Rahatlığının Sağlanması

Firma olarak birçok taşıma işleminde rahatlık sağlamaktadır. İzmir Antalya şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan ve sorunsuz taşınma işlemleri konusunda insanlara ve müşteriye rahatlık sağlamaktadır. Eşyaların kısa sürede montaj edilmesi, kolilerin açılıp yerleşmesi ve düzenin tekrar kurulması müşterilerin mutluluğu açısından ne kadar önemliyse firma çalışanları içinde iyi bir referans, güzel bir iş ve  geride gülen yüzler bırakabilmektir.


Taşınma işinin her aşamasında karşılanacak sorunları aza indirilmektedir. Araç düzeni, eşyaların doğru yerleştirilmesi, kolilerin sağlamlığı, ambalajların niteliği ve sonucun hedeflenen memnuniyet olması amaçlanmaktadır. İzmir evden eve taşımacılık yapan firma farklı şehirler içinde ekip bulundurabilmektedir. Eşyaların yüklenmesi ve nakilin yapılmasından sonra varılan şehirde ekip arkadaşları beklemekte olup, eşyaların montaj dahil taşınması gerçekleştirilmektedir. Genel olarak büyük eşyalar müşterinin isteğine göre odalara konulup gruplara ayrılmaktadır. Ana hatlarıyla eşyalar araçtan indikçe ev şekillenmeye başlamaktadır. Pratiklik ve tecrübeyle işlerin seri şekilde yapılması her iki taraf içinde avantajlı olmaktadır. Evine yerleşmenin hızı ne kadar önemliyse İzmir taşımacılık sayesinde taşınan işyerini kısa sürede açmak isteyen içinde çok önemlidir.

21.yüzyılda artık zamanın ne kadar önemli olduğunu düşünürsek herkesin bir yerlere yetişmesi, yapması gereken birçok işi vardır. İşi bilen ekiplerle yapılırsa zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Bitti denilen noktada arkadan kimse sorunlarla uğraşmak istemez o yüzden sorun oluşturmayacak güvenilir firma özelliğiyle, işinde tecrübeli ekiplerle insanlara güven duygusunu aşılamaktadır. Fiyat değerlendirmesi yapılırken tüm kriterler göz önüne alınarak çalışma şartları oluşturulmakta ve insanların bütün düşüncelerine saygı duyularak çalışma işlemi gerçekleştirilmektedir. Amaç sadece bir yerden bir yere eşyaları öle ya da böle taşımak olmamaktadır. Arz-talep doğrultusunda deneyimleriyle yardımcı bir ekip sorusuz taşınmanın rahatlığını yaşamaya yardımcı olmaktadır.

 

İzmir Şehirlerarası Taşımacılıkta Sunulan Hizmetler

Taşınma zamanları insanların arz ve talep oranlarına göre artış göstermektedir. Her konuda insanlara yardımcı olmayı amaçlayan firmamız yoğun çalışma temposuyla insanların kolay bir şekilde taşınmalarına öncülük etmektedirler. Taşınma işlemini zorlaştıran tecrübesizlik ve bilinçsizliktir. Firmamız filolarına ve taşıma işlemini yapan bütün personeline olan güveni sayesinde imkansız taşınmaların kolaylıkla yapılmaktadır. Firma 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu standartlar doğrultusunda insanların büyük çoğuna kaliteli hizmet verebilmektedirler.

Evden eve nakliyat konusunda kaliteli hizmet vermekte ve taşınması istenilen eşyanın  niteliğine göre  taşıma hizmeti aranmaktadır. Askılı taşımacılık, depo taşımacılığı, fuar organizasyon taşımacılığı, soğuk havalandırmayla taşıma bunlar arasında yer almaktadır. Araçların kasa yapıları brandalı, açık, çelik kasa oluşu içeriğe göre değerlendirilmelidir. Firma bunlara dikkat ederek bütün özellikleri göz önünde bulundurarak işlem yapmaktadır. Taşınmada karşılaşılacak sorunları aza indirerek müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Araç sürücülerinin yetki belgeleri ve firmanın iş kapsamına göre seçenekler mevcut bulunmaktadır. İşverenler için müşteri memnuniyetinin önemi kadar çalışan personellerinde yeterliliği ve beden işçisi olarak çalışan personelin sağlıda önemlidir. Bu konuda hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimler vererek uzman kadrosuyla taşıma alanında birçok hizmet vermektedir.

Bir diğer hizmet alanımız olan Antalya Nakliyat yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçerik 2655 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.