En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Isparta Evden Eve Nakliyat

Isparta Evden Eve Nakliyat

Isparta evden eve nakliyat ile artık evinizden taşınmak düşünülecek bir işlem değil. Nakliyat sektörü son yıllarda çok hızlı bir gelişme kaydetmiştir. Bu gelişmenin en son görülen yansıması da asansörlü taşımacılıktır.

Çok önceleri evden eve nakliyat sırasında bütün eşyalar taşıma işlemlerini yapan kişilerin sırtlarında ya da kucaklarında birkaç kat yukarılardan araçlara taşınıyordu.

Bu taşıma sırasında da tabi ki eşyalar pek çok zarar görüyordu. Ayrıca eşyayı taşıyan kişi de bir hayli ağır yükün altında kalıyor ve genellikle çok kısa sürelerde geri dönüşü olmayan rahatsızlıklar yaşıyorlardı. Hal böyle iken taşıma işlemleri hem taşıyana hem de taşıttırana çok büyük eziyet ve külfet oluyordu.


Isparta Antalya nakliyat firmamız sadece Antalya' da değil Isparta ve çevre illerinde de şehirler arası taşımacılık hizmetleri vermektedir. Isparta'dan Antalya'ya nakliyat ve bütün şehirlerimize profesyonel evden eve taşımacılık yapıyoruz.

Uzman kadromuz, geniş araç filomuz ev üstün hizmet kalitemizle yedi yirmi dört hizmetinizdeyiz.

Isparta Evden Eve Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve asansörlü nakliyat Isparta ilinde de ülkemizin diğer illerinde olduğu gibi  yapılan bir işlemdir. Asansörlü evden eve taşımacılık  nakliye sektörünün neredeyse dönüm noktasıdır. Çok kıza zaman önce hizmete sunulmaya başlayan bu ayrıcalık hem taşıyanın hem de taşıtanın yüklerini üzerinden almaktadır.

Isparta'da asansörlü nakliye için anlaştığınız nakliyat firması sizin balkonunuza ya da uygun bir yere bir asansör kurar. Bu asansör özellikle yüksek katlardan taşınacak olan eşyaların taşımasını çok daha kolaylaştırmaktadır.

Asansör ile taşınan eşyalar çok da güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Asansörün üzerinde bulunan yük taşıma haznesi yanları kapalı bir kutu gibidir. Yük haznesine yüklenen eşyalarınız haznenin yanları kapatıldıktan sonra aşağıda asansörün ucunda bekleyen araca iner.

Aşağıya inen asansörün üzerindeki eşyalar taşıma ekibi tarafından boşaltılır ve arabanın içerisine uygun şekilde yerleştirilir. Bu sırada boşalan asansör yeniden yukarıya gönderilir. Yukarıda yeniden doldurulan asansör aynı şekilde eşyaları araca taşır. Eşyaların yeni yerine taşınması da bu işlemlerin tam tersi şeklinde gerçekleşmektedir.


Isparta Evden Eve Taşımacılık Sigortası Yaparak Taşıyoruz.


Evden eve nakliyat firmaları Isparta da taşımacılık sigortası yapmaktadır. Bu sigorta önemlidir ve yaptırılması gereklidir. Eşyalar nasıl taşınırsa taşınsın zarar görme ihtimalleri çok düşük de olsa vardır. Bu ihtimaller sonunda sorunlar yaşamamanız için taşıma sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

Taşıma sigortası sizin eşyalarınızın sigortasıdır. Ayrıca bu sigorta eşyalarınızı taşıyan firmanın da sigortasıdır. Sigorta kağıdına taşınacak eşyalarınız tek tek yazılır. Taşıma işlemi öncesinde yapılan bu işlem her iki taraf için de önemlidir. Isparta sigortalı nakliyat işi bittikten sonra her iki taraf tarafından da kontrol edilen bu liste sıkıntı yaşanmamasına neden olmaktadır.

Özellikle Isparta şehirlerarası nakliyat işlemlerinde taşıma sigortası çok daha önemlidir. Sizden ayrı olarak gelen eşyalarınız yolda kaybolursa ya da bir kazaya kurban giderse siz eşyalarınızın maddi ücretlerini sigorta yaptığınız firmadan teslim alabilirsiniz. Bu sayede eski eşyalarınıza zarar gelmiş olsa bile siz eşyasız kalmaz ve mağdur olmazsınız.

Isparta Nakliyat ile Eşyalarınız Taşınsın Siz Keyfinize Bakın

Isparta evden eve nakliye ile ev taşımak artık çok kolay. Evden eve nakliyat firmaları sizin için taşıma hizmetinin yanında bir de toplanma hizmeti vermektedirler. Bu hizmet de sizlerin çok daha kolay taşınmasına neden olmaktadır.

Siz sadece özel ve şahsi eşyalarınız ile kıyafetlerinizi toplayın yeter. Gerisi Isparta evden eve nakliye firmalarından alacağınız toparlanma hizmeti ile toplanacak. Eviniz hem toplanıp hem taşınırken siz de keyfinize bakabileceksiniz. Antalyalı Nakliyat ayrıcalığı taşınmalarınızın ve eşyalarınızın güvencesidir.

Taşınacak Eşyaların Demontaj ve Montajı

Isparta asansörlü nakliyat firmaları eşya taşıma sırasında bazı eşyalarınızı demonte hale getirir. Demontaj işleminin nedeni aslında hem daha kolay taşınmasının sağlanması için hem de eşyanızın zarar görmemesi içindir.

Örneğin bir gardırop kesinlikle sökülmeden taşınamamaktadır. Demontajı yapılmayan  gardırop ne asansöre ne de araca sığar. Hal böyle iken bunun gibi eşyalar sökülür. Bu eşya sökme işlemlerine beyaz eşyalarınız da dahildir. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar binanın tesisatına bağlanmıştır ve bunların sökülmesi gereklidir.

Bağlantı yerlerinden sökülen bu eşyalar taşımaya hazır konuma gelmektedirler. Lakin merak etmemelisiniz. Nakliyat firmaları söktükleri eşyaları yeni mekanlarında da birleştirirler. Uzman mobilyacı elemanlarımız tarafından eşyalarınızın demontaj ve montaj uygulamaları kusursuz şekilde yerine getirilir.

Yeni evinizde göstereceğiniz odalara kurulumları yapılarak sizlere teslim tedilir. Teslimat sonrasında, müşteri memnuniyetini izleyebilmemiz açısından montaj teslim evrağını imzalamayı unutmamanızı öneririz.

Isparta Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Isparta evden eve nakliyat için öncelikle Antalyalı Nakliyat firmamızla ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu iletişim sonrası hizmet almak istediğiniz firma sizin evinize bir eksper yollayacaktır.Eksper evdeki eşyaların adedini, yeni taşınacak yerin uzaklığını, eşyaların durumunu ve taşıma için kaç tane eleman gerektiğini belirten bir ekspertiz raporu sunar.

Bu rapor ile size taşıma ücreti çıkartılır. Size çıkartılan Isparta evden eve nakliyat fiyatları teklifimizi kabul ederseniz taşıma işlemleri istediğiniz gün ve saatte başlar.

Nakliyenin gerçekleşeceği gün araç ve taşıma ekibi evinize gelerek işlemlere başlarlar. İsterseniz asansörlü nakliyat ile çok daha hızlı ve kolay bir şekilde eşyalarınızı da taşıyabiliriz.

Taşıma işleminin en başında sökülmesi gereken eşyalarınız yerlerinde sökülür. Bu sökme işlemi en uygun şekilde yapılır ve eşyalarınıza kesinlikle zarar verilmez. Sökülen ve olduğu gibi duran eşyalar büyük baloncuklu naylon koruyucular ile sarılır. Bu uygulamada ambalaj ve eşya paketleme işleminde kullaılacak malzemeler taşınacak eşyanın hassaslığına göre değişmektedir.

Örneğin televizyon gibi çok hassas bir cihaz hem battaniye gibi kalın bezler ile hem de pat pat denilen büyük baloncuklu naylonlar ile sarılır. Normal bir koltuk takımı ise sadece pat patlar ile sarılabilmektedir. Sarılan tüm eşyalarınız teker teker kapalı kasa araçlara taşınır.

Araçlarda sadece sizin eşyalarınız vardır ve araçlar ona göre ayarlanmaktadır. Evleriniz yüksek katlarda ise asansörlü taşımacılık tercih edebilirsiniz.

Isparta Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliyat yapılacağı zaman fiyatların her eve göre değişiklik göstermesi normaldir. Çünkü evden eve asansörlü nakliyat fiyatları taşınacak eşyaların çoklukları ile belirlemektedir. Tabi ki bu fiyata bazı hizmetlerin de ücretleri eklenebilir. Örneğin asansörlü taşımanın fiyatı ile normal taşıma fiyatı arasında fark vardır.

Asansörlü taşımada asansörün kurulması kaldırılması ve çalışması belli ücretler ile yapılır. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise eşyaların taşınacağı iki noktanın birbirlerine olan uzaklıklarıdır. Yakın mesafeler arasında taşınan evlerin nakliye ücretleri ile şehirler arası taşımacılık yapılan evlerin nakliye ücretleri tabi ki aynı değildir.

Bazı yan hizmetler de fiyatlara dahil edilir. Örneğin evi siz toplarsanız çok daha az ücret ödersiniz. Lakin evin eşyalarının toparlanmasını da nakliye firması yapacaksa fiyatta bir miktar artma olacaktır.

Isparta'da Evden Eve Taşımacılık Hızla Gelişiyor

Eskiden nakliyat işleri tutulan bir kamyon ya da kamyonet ile yapılmaktaydı. Hamal da denilen işçileri, kamyon sahipleri iş aldıklarında bekledikleri yere gelerek elma, armut seçer gibi seçerlerdi. Üstelik taşınan eşyalara dikkat etmek ve özen göstermek kesinlikle yapılmayan bir şeydi.

Pazardan toplanan güçlü kişiler eşyaları paldır küldür kamyona taşırlardı. Aynı işlemler yeni mekanda da kamyondan eve şeklinde tam tersi olarak gerçekleşirdi.

Ama artık günümüzde nakliye işi böyle değil. Günümüzde işleri uzman kişiler yapıyor ve eşyalarınız güvenle taşınıyor. İster evinizi ister iş yerinizi, siz nereyi taşımak istiyorsanız firmalar sizlere çok güvenli hizmetler veriyor.

Siz taşınmak için firmaya ulaştığınız andan itibaren sizinle tek müşteriymişsiniz gibi ilgileniyor ve isteklerinizi dinliyorlar. Tüm bunların yanında Isparta evden eve nakliyat sektörünün gelişmesinin en güzel yanı artık eşyalarınız kesinlikle zarar görmemektedir. Pahalı ya da ucuz olması fark etmeyen eşyalarının sizin için önemli olduğunu artık nakliyat firmaları biliyor ve buna göre hizmet veriyorlar. 

 

Diğer hizmet alanlarımızdan biri olan İzmir Bornova Evden Eve Nakliyat ile ilgili makalemizi okumanızı öneriyoruz.

Bu İçerik 3182 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.