En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı oldukça dikkat, özveri ve emek gerektiren bir nakliye sürecidir. Nakliye işlemlerinin çeşitlilik göstermesiyle birlikte birçok firma evden eve nakliyatın dışında başka kollarda da faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu kollardan bir tanesi de hastane taşımacılığıdır.

Sağlık sektörünün gelişmesiyle birlikte hastanelerin yer değiştirmesinde ve yeni açılan sağlık kuruluşlarında bir artış gözlemlenmiştir. Bu sebeple hastane taşımacılığı nakliye sektörünün önemli bir taşımacılık yöntemi haline gelmiştir.

Hastane, poliklinik, diş atölye ve klinikleri, tıp merkezi taşımacılığı yapan firmamız birçok hastanenin taşınmasına yardımcı olmuş deneyimli bir firmadır. Hastane taşımacılığı yapan firmamız hijyen kurallarının önemini gayet iyi bilmektedir. Hastane araç ve gereçleri paketlenirken oldukça dikkatli bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Firmamız aracılığıyla hastane taşımacılığı hizmetlerinden faydalanabilir ve hastaneye ait araç ve gereçleri hasar görmeden hijyen ortamında taşıttırabilirsiniz. Antalyalı Nakliyat kendisine ait olan mobilya kaplı kapalı kasa araçları kullandığından, kurumsal ya da kişisel eşyalarınızın zarar görme olasılığı bulunmaz.

Hastane Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Hastane taşımacılığının hassas bir şekilde yürütülmesi çok önemlidir. Bu sebeple öncelikle firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulan bir ekspertiz çalışması yapılması gerekmektedir. Hastane malzemelerini değerlendiren eksper tarafından ihtiyaç duyulan ambalaj miktarı, taşıma araçları ve personel sayısı belirlenir. Ardından taşıma günü belirlenerek hastane taşımacılığı süreci başlatılır.

Hastane taşıma hizmeti Antalyalı Nakliyat olarak öncelikle hastanede bulunan tıbbi cihazların nakliyesi sağlanır. Bu cihazlar doktorların yönlendirmesiyle özel ambalajlarla ambalajlanır ve ayrı bir nakliye aracıyla taşınır. Hastanede kullanılan sandalye, masa, yatak ve mobilyalar sökülerek paketlenir ve yeni adrese ulaştırılır.

Yeni adresinde bu araç ve gereçlerin paketleri açılarak firmamız tarafından görevlendirilen özel personeller sayesinde tekrar monte edilir. Hastane taşımacılığında önemli olan hijyenik bir şekilde taşıma hizmetinin gerçekleştirilmesidir.

Firmamız bu konuda işinde uzman personellerini yönlendirerek hızlı ve hasar vermeden bir taşıma hizmeti sunar. Nakliyede kullanılan araçlarımız kapalı çelik kasa nakliye araçları olduğundan dolayı eşyalar güvenilir bir şekilde taşınır.

Hastane Taşımacılığının Önemi

Hastane taşımacılığının günümüzde popülerleşmesinin ana nedeni hastane kuruluşlarında bulunan ekipmanların dikkatli ve güvenilir bir şekilde taşınma gerekliliğinden dolayı ortaya çıkmıştır. Hastaneler içerisinde bulunan araç ve gereçlerin yanı sıra tıbbi malzemelerin ne kadar önemli olduğu da herkes tarafından bilinmektedir.

Bu sebeple bu araç ve gereçlere zarar verilmemesi ve hastanenin işleyiş sürecinin engellenmemesi açısından doğru bir nakliye firmasıyla çalışma gerekliliği ortaya çıkmıştır. Antalya hastane taşımacılığı olarak sizlere etkin ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple kullanmış olduğumuz personeller ve taşıma araç ve gereçleri hastane taşımacılığı ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahiptir.

Antalya Hastane Taşımacılığı Fiyatları

Hastane taşıma fiyatları kullanılan nakliye aracı, personel, ambalaj gibi kriterlere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sebeple ön bir ekspertiz araştırmasıyla birlikte sizlere taşıma maliyetleri bildirilir. Firmamız hastane taşımacılığını kaliteli ve uygun fiyatlarla sürdürmektedir.

 

Kurumsal şirket taşımacılığı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

 
Bu İçerik 3240 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.