En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Ev Taşıma İçin Pratik Öneriler

Ev Taşımada Nelere Dikkat Edilir

Ev Taşıma İçin Pratik Öneriler

Taşınmak, ev eşyalarını tek tek toplayıp paketlemek, ağır ya da hafif olan eşyaları tek tek taşıyıp araçlara yüklemek daha sonra tekrar taşımaktır. Tüm bunları düşünmek bile insanı korkutan ve altından nasıl kalkacağım diye düşündüren işlerdir. Son derece zor ve yorucu bu işler için size mutlaka profesyonel evden eve nakliyat firmasını tavsiye ederiz. 

Uzun zamandır yerleşim alanınız olan bir yerden ayrılmak, yeni bir eve taşınmak ve düzeni değiştirmek hem heyecan verici hem de zor bir süreçtir. Bu duruma bir ev kurma zorunluluğu da eklendiğinde ağırlık katsayısı birkaç kat artmakta ve yeni bir eve taşınmanın psikolojisi farklı duyguların daha yoğun bir şekilde karıştığı bir duruma dönüşmektedir. Bu konuda firmamız her zaman üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sizlere sorunsuz hizmet etmenin mutluluğunu yaşar.

Ev Taşımanın Önemi

İnsanı bu kadar düşündüren ve zorlayan evden eve nakliyat için alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca size sunacağımız taşınmak için pratik öneriler sayesinde bu süreci daha kolay ve dolayısıyla stres yaşamadan geçirebilirsiniz. Çünkü ev taşımak son derece önemli ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. Eşyalarınızın zarar görmemesi, kaybolmaması, kırılmaması gibi pek çok konuya dikkat edilmelidir.

Ayrıca hangi eşyanın hangi kolide olduğunu da bilmek önemlidir. Bu hem taşırken hem de yeni evinize yerleşirken çok daha önemli olacak. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak için mutlaka alanında uzman ve tecrübeli bir firmaya ihtiyacınız olacaktır. Firmamız yılların tecrübesi ile sizlere en doğru hizmeti veriyor.

Ev Taşımada Nelere Dikkat Edilir?

Hem taşınma sırasında hem de yeni bir ev kurarken işinizi halletmenize yardımcı olabilecek bir evi taşımak için öneriler nelerdir? Firma olarak kesinlikle size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikle taşınmak için ön hazırlıklara taşınma gününden haftalar önce başlayın, işlerinizin sıkışmaması ve eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi için zaman ihtiyacınız olacak. Ancak, evden eve nakliye işlerini kendiniz yapmaya kalkarsanız büyük oranda sağlıklı bir şekilde işi tamamlayamazsınız. Bunun için profesyonel bir firma olan kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

Öte yandan, taşınmadan hemen önce yapılan hazırlıklar, aceleci davrandığınız için bazı rahatsızlıklara ve kafa karışıklığına neden olabilir. Ayrıca tüm taşınma süreci boyunca ne kadar çok yorulursanız, yeni evde o kadar çok gün geçirmiş olursunuz. Bu nedenle, ihtiyacınız olmayan eşyaları yavaş yavaş toplamaya başlamanız önemlidir. Bu işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Eğer yaz ise kışlık kıyafetlerinizi taşınmadan birkaç hafta önce çıkarmak taşınma sırasında sağlayabileceğimiz tekniklerden biridir. Kullandığınız veya ihtiyacınız olan her şeyin elinizin altında olmasında fayda var! Bunun tam tersi de söylenebilir. Mevsime göre hareket etmeli ve taşınmadan önce en az ihtiyacınız olan eşyalarınızı en önce paketleyerek taşınmaya hazırlanmalısınız. Son ana kadar kullanmanız gereken eşyalar mutlaka olacaktır. Bunları en sona bırakın.

Evden Eve Nakliye Firmalarının Önemi

 

Taşınmadan önce yapmanız gereken şeylerden biri de tabii ki ev taşıma konusunda yardım alacağınız bir nakliyat firmasından randevu almaktır. Söz konusu evden eve nakliyat fiyatları da muhakkak önemli olacaktır. Nakliyat şirketinizi en az birkaç hafta önceden bulduğunuzdan emin olun, bu size zihinsel bir rahatlama sağlayacaktır! Ayrıca taşınmaya hazırlanmak aslında nakliye şirketinden ne tür bir hizmet aldığınızla alakalıdır.

Bazı taşıma şirketleri eşyalarınızı toplar ve taşındıktan sonra yeni evinize yerleştirir. Diğerleri sadece göç eder. Bu arada güvenilir bir firma ile çalışmak maddi ve manevi zarar görmemek için oldukça önemli olan ve taşınırken dikkat edilmesi gerekenler listesinde yer alan bir sorundur. Süreci kolaylaştırmak ve taşınma esnasında herhangi bir sorun yaşamamak için anlaştığınız firma ile sözleşme yapmayı da sakın unutmayın. Firmamız müşterileri ile en doğru şekilde sözleşme imzalayarak tüm sözleşme şartlarına uymayı garanti ediyor.

 

Ev Nasıl Taşınır?

 

Uzun yıllardır yaşadığınız evinizde tüm eşyalarınızın tek tek toplanarak paketlenmesi ve zarar görmeden başka bir adrese taşınması büyük bir iştir. Evde ne kadar eşyanız var? Bu eşyaların hafileri büyük ve ağır eşyalar? Tüm bunların hesabı da yapılmalıdır. Burada, bunun gibi soruları eksiksiz olarak cevaplandırmalı ve eşyaların listesi doğru olarak yapılmalıdır. İhtiyaçlarınıza göre doğru miktarda kutu ve koli bulabilir. Son zamanlarda taşıma kolisi de bulmak öyle çok kolay bir iş değildir.

Bunun için de hizmet veren firmamızla görüşebilirsiniz. Eğer ki firmamızla anlaşmışsanız evden eve nakliyat ücretleri sizin için büyük sorun olmayacaktır. Bu konuda tecrübeli olan firmamız sizlere en uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri sunuyor. Bu arada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise baloncuklu naylon ve poşetler gibi taşıma için ihtiyacınız olan malzemeleri önceden almak ve son dakikaya bırakmamak eve taşınmanın püf noktalarından biridir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

 

Taşınırken, sizi en çok düşündürecek olan konu evden eve nakliyat fiyat listesi olabilir. Aslında bu konu firmamız gibi işinin uzmanı firmalar tarafından büyük sorun teşkil etmez. Çünkü firmamız işini son derece profesyonel olarak yapıyor ve bu sayede daha hızlı ve kolay bir hizmet veriyor. Ayrıca en iyi fiyat kalitesini de garanti ediyoruz. Firmamız, taşınma sırasında size zaman kazandıracak ve sizi yeni evinize yerleştirecektir. En doğru ve kaliteli hizmet için hemen arayın.

Ev Taşıma İşine Nereden Başlamalıyım

 

Öncelikle yeni adresinize ne zaman taşınmanız gerekiyor buna karar vermelisiniz. Bunun haricinde yeni adresinizle eski adresiniz arasındaki mesafe de çok önemlidir.  Taşınmak için eşyalarınızı toplamak için ihtiyaçlarınıza göre hareket edin. Bir taraftan eşyaları toplama işine girişmişseniz diğer taraftan hayatın devam ettiğini de unutmayın.

Yani yemek yiyecek, çay içecek, televizyon izleyecek ve çeşitli temizlik işlerine ihtiyaç duyacaksınız. Dolayısı ile önce toplanmaya mutfaktan başlamak büyük hata olacaktır. Taşınmadan önce hazırlıklara nereden başlanması gerektiği elbette önemlidir. Bunun için öncelikle firmamızla irtibata geçerek evden eve nakliyat fiyat al seçeneklerini değerlendirin. Bu konuda sizlere en uygun teklifleri vereceğiz. Firmamızla yapacağınız sözleşmeyi de lütfen iyi inceleyin. Hangi eşyaların ne zaman taşınacağı, hangi adrese hangi yollardan gidileceğidir. Eşyaların ne zaman eski adresinizden teslim alınacağı, yeni adresinize hangi tarihte teslim edileceği gibi tüm ayrıntıları dikkatle belirleyin. Ayrıca, taşınma esnasında eşyalarınızın sigortalanması da çok önemli. Firmamız sigortalı ve garantili şekilde en iyi ve kaliteli hizmetleri sunuyor.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Önemi

Evinizi taşımaya karar vermişseniz en önemli konu nakliyat evden eve firmaları olacaktır. Çünkü bu alanda sayısız firma var ve her birinin hizmet kalitesi birbirinden farklı. Paketleme sırasında ağır eşyaları küçük kutulara, hafif eşyaları büyük kutulara yerleştirmek pratik taşıma yöntemleri arasındadır. Bu sayede evde taşıma kutuları çok ağır ve taşıması kolay olmaz. Koli bandına ek olarak, ışıklı kutuları bir paketleme kablosuyla sararak daha taşınabilir hale getirebilirsiniz.

Dilerseniz hareket halindeyken saklama poşetleri veya paketli vakum poşetleri de kullanabilir, bu ürünlerin içine yastık, yorgan gibi tekstil ürünlerini koyarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Yeni evinizin farklı alanlarında olacak nesneleri aynı arsa üzerine yerleştirmeyin. Evi taşırken paketleme sırasında odada olacak ürünleri yerleştirip olacak olan odaya yazarsanız ev kurmanın kolaylığını yaşarsınız.

Toplanan tüm eşyaların ve özellikle ağır ve hacimli eşyaların taşınması da bir o kadar düşündürücüdür. Bunun için anlaşma yapacağınız firmamız, sizlere asansörlü taşıma hizmeti de verecektir. Asansörlü taşıma hem eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlayacak hem de taşınmanın zamanını kısaltacaktır. Ayrıca hem yeni hem de eski komşularınızın da rahatsız edilmemesi önemlidir.

Bina merdivenlerinin çoğunlukla kullanılmaması ve bina asansörünün kullanılmayacak olması herkesi için önem arz ediyor. İşlerinizin en hızlı ve en güvenilir şekilde tamamlanması için en uygun ve kaliteli evden eve nakliyat ücreti için hemen zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Taşınmadan Önce Eşyaların Toplanması Neden Önemlidir?

 

Ev taşıma fikrini en düşündürücü yanı, eşyaların toplanmasında kıyafetlerin toplanmasıdır. Bu konuda en pratik çözüm, her aile üyesi için ayrı kutular yapmaktır. Ayrıca kıyafetleri yaz ve kış olmak üzere farklı kutulara bölmek pratik bir çözümdür. Kışlık kıyafetlerin olduğu kutularda vakumlu poşet kullanarak yerden tasarruf edebilir ve ekstra kutu kullanımını önleyebilirsiniz. Taşınma sırasında mutfağı toplamak da küçümsenecek bir şey değil.

 Mutfak gereçlerini ve mutfak eşyalarını toplarken, korumayı artırmak için her ürünü gazete kâğıdına sarın ve her kata baloncuklu poşetler yerleştirin. Tabak, bardak ve diğer yardımcı ürünler için ayrı kutular yapmanız işinizi kolaylaştırır. Ayrıca hazırlamış olduğunuz kutuların üzerine "Kırılgan" yazısını koyabilir ve kutudaki eşyaları korumak için bu alanı işaretleyici ile işaretleyebilirsiniz.

Hatta hangi kolinin içinde hangi malzemenin olduğuna dair bir liste bile yapabilirsiniz. Bu özellikle yerleşme konusunda size büyük kolaylık sağlayacak. Çünkü yerleştirmede de öncelik sırası önemlidir. Eşyaları yerleştirme esnasında bir çay yapmak fikri iyi gelebilir ancak çay malzemelerinin nerde olduğunu bilmeniz gerekir.

 

ev-tasima-önerileri

Evden Eve Taşımacılıkta Pratik Öneriler Nelerdir?

 

Ev taşımaya karar verildiğinde bir telaşa girilir.  Kıyafetlerinizi, mobilyalarınızı, küçük ev eşyalarını ve mutfak malzemelerini nasıl paketleyecek ve nasıl taşıyacaksınız. Bu konuda alanında uzaman personellerimizle yürüttüğümüz nakliye evden eve çalışmaları ile her zaman farklı ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı toplamak için belirli bir sıralamayı göz önünde tutmanız gerektiğini belirtmiştik.

Sıra geldi buzdolabı ve içindeki dondurulmuş malzemeleriniz. Peki, bunları ne zaman ve nasıl taşıyacaksınız? Bu da önemli bir konudur. Mümkünse tüm yiyecekleri dondurucuya alabilir veya hareket mesafesi kısaysa hareket gününde dondurulmuş gıdaları buz kutularına saklayabilir ve yeni evinizdeki buzdolabını hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Taşınmadan önce buzdolabının içini temizlemek yeni evinizde işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca kırılmaz yiyecekleri kavanozlara, torbalara koyup bozulabilir yiyecekler yiyebilir veya bunlarla sokak hayvanları için güzel bir ziyafet yapabilirsiniz! Taşınırken mobilya nasıl paketlenir? Sorusu en sık sorulan sorulardan biridir. Mobilya parçalarını bir halı ile kaplayıp şeffaf folyo veya ambalaj malzemesi ile sararak yeni evinize korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Alanında uzman ve kaliteli bir nakliyat firması ile çalışıyorsanız, mobilyalarınızı mutlaka paketleyeceklerdir. Elektronik ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde taşımak için koruma profillerinden yardım alabilirsiniz. Elektronik cihazlarınızın kendi kutuları varsa, bu onları taşımanıza da yardımcı olabilir. En doğru zamanda ve en doğru şekilde eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden evinizin taşınması için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla hiçbir eşyanıza zarar gelmeden taşınma işlemini yapmaktayız.

Taşınırken eşyalarınızı depolama ihtiyacınız için Antalya'da eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

 


Henüz Yorum Yapılmadı

Yorum Ekle

 
 
 
© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.