En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur evden eve nakliyat ile sizler de istediğiniz yerlere istediğiniz eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Antalyalı Nakliyat Burdur'da şehir içi taşımacılk yapmakla kalmayıp, Burdur Antalya arasında ev taşıma ve diğer tüm illerimize de şehirler arası nakliye hizmeti sunmaya devam etmektedir.

İnsanoğlu var olduğundan beri sürekli olarak bir yerden başka bir yere göçmüşlerdir. Bizler bile yerleşik hayata geçmemize rağmen hala bazen iş yeri bazen de evlerimizin yerlerini değiştiriyoruz. Bu  değişikliğin ve taşınmanın nedeni çoğu zaman çok çeşitli olabiliyor.

Bazen işimiz ile ilgili nedenlerden dolayı taşınmamız gerekiyor bazen özel yaşantımızla ilgili. Bazen ise sadece çok daha iyi hayatlar yaşayabilmek için taşınıyoruz. Kısacası hayatımızda taşınmak ve mekan değiştirmek hep var olan ve hep de var olacak olan bir kavramdır. Hal böyle iken nakliyat sektörü doğmuş ve taşınmak çok daha kolay hallere gelmiştir.

Burdur'da Geçmişten Bu Güne Evden Eve Nakliyat

Eskiden nakliyat işleri tutulan bir kamyon ya da kamyonet ile yapılmaktaydı. Çok değil yaklaşık 20 yıl önce nakliyat sektörü bu kadar gelişmemiş ve Burdur evden eve nakliyat diye bir kavram oluşmamıştı. İş bulamayan vasıfsız kişiler ya da vasfı zaten taşımak olan kişiler belli yerlerde gün boyu iş gelsin diye beklerlerdi.

Hamal da denilen bu işçileri, kamyon sahipleri iş aldıklarında bekledikleri yere gelerek elma, armut seçer gibi seçerlerdi. Seçilmeyen kişiler belki de o gün hiç çalışamazlardı. Üstelik taşınan eşyalara dikkat etmek ve özen göstermek kesinlikle yapılmayan bir şeydi. Pazardan toplanan güçlü kişiler eşyaları paldır küldür kamyona taşırlardı.

Aynı işlemler yeni mekanda da kamyondan eve şeklinde tam tersi olarak gerçekleşirdi. Eşyalarını taşıtan kişi kamyoncu ile anlaştığı taşıma ücretini kendisine verir e işini bitirirdi. Kamyoncu da pazardan aldığı kişilere bu parayı verir ve iş biterdi. Lakin günümüzde nakliye işi artık böyle değil.

Burdur Evden Eve Nakliyede Uzman Kişilerle Güvenli Taşınma

Evden eve nakliyat Burdur gibi ülkemizin tüm illerinde aynen yukarıda anlattığımız gibi yapılmaktaydı. Tabi ki bu taşıma işlemleri sırasında bazı eşyalar zarar görmekte, bazı eşyalar ise kaybolmaktaydı.

Kişiler sırf eşyaları zarar görecek diye taşınma işlerinden birle vazgeçiyorlardı. Lakin artık evden eve nakliyat sektörü çok gelişti. Artık işleri uzman kişiler yapıyor ve eşyalarınız güvenle taşınıyor. İster evinizi ister iş yerinizi, siz nereyi taşımak istiyorsanız firmalar sizlere çok güvenli hizmetler veriyor.

Siz taşınmak için firmamıza ulaştığınız andan itibaren sizinle tek müşteriymişsiniz gibi ilgileniyor ve isteklerinizi dinliyorlar.

Burdur Evden Eve Şirketimize Ulaşmanızla Profesyonel Süreç Başlıyor

Firmaya ulaştıktan sonra sizin mekanınıza firma bir eksper yolluyor. Bu eksper sizin eşyalarınızı değerlendiriyor. Ne kadar büyüklükte bir araç ile ve ne kadar kişi ile bu taşınma işleminin yapılmasını belirleyen eksper aynı zamanda iki nokta arasındaki mesafeyi de hesaplıyor.

Tüm bu hesaplamaların sonunda eksper size Burdur evden eve nakliyat fiyatlarını da içeren bir rapor sunuyor. Bu rapor ile sizin eşyalarınız en doğru şekilde taşınmaya başlıyor.

Burdur Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Burdur evden eve nakliyat firmaları yetkililerine  ulaşıp eksper ile anlaştıktan sonra sizinle bir eşya taşıma sigortası yapılır. Bu sigorta sonrası nakliyat aracı ve uzman taşıma ekibi eşyalarınızın taşınacağı mekana gelirler ve taşıma işlemleri başlar. İsterseniz asansörlü nakliyat ile çok daha hızlı ve kolay bir şekilde eşyalarınızı da taşıyabiliriz.

Taşıma işleminin en başında sökülmesi gereken eşyalarınız yerlerinde sökülür. Bu sökme işlemi en uygun şekilde yapılır ve eşyalarınıza kesinlikle zarar verilmez. Sökülen ve olduğu gibi duran eşyalar büyük baloncuklu koruyucular ile sarılır. Bu sarma işlemi taşınacak eşyanın hassaslığına göre değişmektedir.

Örneğin televizyon gibi çok hassas bir cihaz hem battaniye gibi kalın bezler ile hem de pat pat denilen büyük baloncuklu naylonlar ile sarılır. Normal bir koltuk takımı ise sadece pat patlar ile sarılabilmektedir. Sarılan tüm eşyalarınız teker teker kapalı kasa araçlara taşınır. Araçlarda sadece sizin eşyalarınız vardır ve araçlar ona göre ayarlanmaktadır. Evleriniz yüksek katlarda ise asansörlü taşımacılık yapılır

Burdur Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Burdur evden eve asansörlü nakliyat son yıllarda en çok tercih edilen nakliye şekillerinden biridir. Özellikle yüksek katlı binalardan yapılan taşıma işlemleri asansör ile hem çok daha hızlı hem de çok daha kolay olmaktadır. Taşıma işlemi öncesinde kısa bir sürede balkonunuza ya da uygun bir yere kurulan taşıma asansörü sonrası eşyalar taşınmaya başlar.

Aynı şekilde sarılıp paketlenen eşyalarınız asansörün yük taşıma haznesine konulur. Bu haznenin etrafı kapabildiğinden dolayı eşyalarınızın düşme gibi bir ihtimali yoktur. Eşyalarınız yukarıdan direk aracın içine asansör ile taşınır. Bu işlem sırasında yukarıda ve aşağıda birkaç kişi bulunur.

Eşyalar hızlıca araç içine taşındıktan sonra aynı işlemler yeni mekanda da tam tersi şekilde devam eder. Eşyalar uygun ve doğru şekilde araçtan asansörün taşıma haznesine yüklenir ve taşınması gereken mekana eşyalar taşınır.

Evden Eve Taşıma Sigortası Nedir, Neden Yapılmalıdır?

Asansörlü nakliyat Burdur gibi ülkemizin tüm illerinde yapılan bir hizmettir. Genellikle yüksek katlarda oturan kişiler bu taşıma hizmetinden daha çok yararlanmak istemektedirler. Lakin eşyalar nasıl taşınırsa taşınsın zarar görme ihtimalleri çok düşük de olsa vardır.

Bu ihtimaller sonunda sorunlar yaşamamanız için taşıma sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Bu sigorta her iki tarafı da yani hem nakliye şirketini hem de sizi koruyacak bir sigortadır. Bu sigorta kağıdının üzerine taşınacak eşyalarınız tek tek yazılır.

Nakliyat işi bittikten sonra her iki taraf tarafından da kontrol edilen bu listede sıkıntı yaşanırsa hemen belirlenen ücret karşılığında sigortanız ödenir. Özellikle şehirlerarası nakliyat yapılırken bu sigorta çok daha önemli bir hal almaktadır. Bunun nedeni aracın kaybolması ya da başka büyük sıkıntılar yaşayabilmesidir.

Eşyalarınızın başına herhangi bir şey geldiğinde kurumsal bir şirket olan Burdur nakliyat firmaları sizlerin kaybını geri ödeyeceklerdir. Bu sayede eşyalarınız her daim güvende olacaktır.

Evden Eve Taşınacak Eşyalar Neden Demontaj Edilir?

Burdur evden eve asansörlü nakliyat firmaları eşya taşıma sırasında bazı eşyalarınızı söker. Bu sökme işlemi aslında hem daha kolay taşınmasının sağlanması için hem de eşyanızın zarar görmemesi için önemlidir. Örneğin büyük bir gardırop kesinlikle sökülmeden taşınamamaktadır.

Bu şekilde ne asansöre sığar ne de araca. Hal böyle iken bunun gibi eşyalar sökülür. Bu eşya sökme işlemlerine beyaz eşyalarınız da dahildir. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar binanın tesisatına bağlanmıştır ve bunların sökülmesi gereklidir.

Bağlantı yerlerinden sökülen bu eşyalar taşımaya hazır konuma gelmektedirler. Lakin merak etmemelisiniz. Nakliyat firmaları söktükleri eşyaları yeni mekanlarında da birleştirirler. De monte şekline getirilen eşyalarınız tekrar monte edilerek oldukları yere yerleştirilirler. Ayrıca beyaz eşyalarınız da aynen diğer mekanda söküldüğü gibi yeni mekanda da bina tesisatına bağlanarak çalışır duruma getirilirler.

Burdur'da Evden Eve Nakliyat Rahatlıktır

Sizler de tüm taşınma işleriniz için evden eve asansörlü nakliyat Burdur firmalarından hizmet alın ve evden eve nakliyatın aslında rahatlık olduğunu anlayın. İsterseniz pek çok nakliyat firması sizlere evlerinizi toplama hizmeti de vermektedir.

Bu hizmet size sadece kendi elbiselerinizi ve kişisel eşyalarınızı toplamanız karşılığında evde kalan diğer her şey için verilmektedir. Bu sayede suya sabuna dokunmadan rahat ve konforlu taşınmayı gerçekleştirmiş olursunuz. 

 

Hizmet verdiğimiz bir diğer bölge olan Isparta Evden Eve Nakliyat yazımızı okuyabilir, teklif al sayfamızdan fiyat teklifi alıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu İçerik 3021 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.