EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Ayaş Antalya Evden Eve Nakliyat

Ayaş Antalya Evden Eve Nakliyat

Ankara Ayaş Antalya evden eve nakliyat firmamız 2008 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin referans ve tavsiyeleriyle Antalya Ayaş arası taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Türkiye genelinde büyük şehirlerdeki yoğun iş hayatı ve eğitiminde yeni büyük şehirlerde toplanması sonucunda, insanlar yurt dışından ve yurt içinden metropollere akın etmektedirler. Kimileri kalıcı olarak yerleştikleri büyük şehirlerde yaşamaya devam ederken kimileri iş ve eğitim süresi boyunca Ankara başkentte kalmaktadırlar. Bu nedenle şehirde ev sahibi nüfusu daha azken, nüfus daha çok kiracı konumundadır.

İnsanlar taşınırken eşyaların paketlenmesi, araca taşınması ve yeni adresinde yerleştirilmesi konusunu yeterince vakit ayıramamaktan ve bu işin yorucu olmasından şikâyet ederler. Ankara Ayaş Antalya evden eve nakliye işlemi için nakliyat firmaları ile görüşerek işi firmalara teslim ederler. Ayaş nakliyat konusunda firmalar ile görüşerek istediğiniz hizmeti ve kendi bütçenize uygun fiyatı bulabilmeniz mümkündür.


Ayaş Antalya Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Bulunduğunuz evden taşınma kararı aldığınız andan itibaren, birden fazla evden eve nakliyat firması ile görüşüp fiyat karşılaştırması yapmanız daha uygun fiyatı bulabilmeniz açısından faydalı olacaktır. Daha sonra fiyat konusunda anlaşmış olduğunu evden eve nakliyat firmasının ekspertiz hizmetini evinize çağırmalısınız.

Ekspertiz Evinizdeki eşyaları inceleyerek hangi araçla taşınacağını, hangi paketler ile eşyalarınızın paketleneceğine ve kaç kişilik bir ekibin eşyalarınızı taşımanız konusunda yeterli olacağına karar vererek size taşınma işleminin fiyat teklifini gerçekleştirir.

Fiyat konusunda anlaştığınız evden eve nakliyat firması karşılıklı olarak belirlediğiniz saatlerde evinize gelerek öncelikle sökülmesi gereken ve de montaj işlemi yapılması gereken eşyalarınıza müdahale ederler. Daha sonra benzer eşyalarınızı uygun büyüklükteki kutulara sararak ya da paketleyerek kırılmasını önlemek amacıyla düzgünce yerleştirilir. Eşyalarınız evden eve nakliyat elemanları tarafından araca yüklenir ve düzgün bir şekilde istiflenir. Bu sayede eşyalarınızın araç hareket halindeyken darbe alması ve sarsıntılardan etkilenmemesi göz önünde bulundurulur.

Ayaş Antalya Evden eve nakliyat kamyonu yeni adresi ulaştıktan sonra uzman ekip tarafından eşyalarını yeni adresine sizin belirlediğiniz şekilde yerleştirilir daha sonra eşyalarını yeni adreslerinde kurulur ve varsa montaj işlemi yapılır. Son olarak evi gezmeniz ve kontrol etmeniz istenir yüzde yüz müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.


Evden Eve Nakliyat Firması Gelmeden Önce Yapmanız Gerekenler

Öncelikle evden eve nakliyat firmasının aracı için daha önceden apartman ve site sakinleri ile görüşmeniz ve kamyonun nereye park edileceğini belirlemeniz vakit kaybını önleyecektir. Daha sonra varsa evcil hayvanınızı taşınma gününüzde bir yakınınıza ya da günlük pansiyonlara emanet ederek taşıma sırasında zarar görmesini ya da kaybolmasını önleyebilirsiniz.

Evde küçük çocuğunuz varsa onu daha sakin bir ortama götürerek taşınma işlemi sırasında eşyalarınızı ve taşıma işlemi ile daha rahat ilgilenmenizi sağlayabilirsiniz. Küçük özel eşyalarınızı ve değerli eşyalarınızı taşıma ekibi gelmeden önce ayırarak yanınıza almanızda fayda vardır. Evden eve nakliyat firması gelmeden önce buzdolabı çamaşır makinası gibi elektronik aletlerin fişlerini çekerek dinlenmelerini sağlayabilirsiniz. Buzluğunuzda bulunan taşınamayacak buzlu yiyeceklerinizi muhafaza etmek için önceden termos olabilir ya da yiyeceklerinizi tüketebilirsiniz.


Ayaş Antalya Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Ayaş Antalya evden eve nakliyat firmaları fiyatları taşınacak eşyanın yoğunluğuna göre, şehirlerarası ya da şehir içi yol mesafesi ne göre ve taşıma esnasında beklediğiniz hizmetlere göre kişi sayısını belirleyerek size evden eve nakliyat fiyatını sunarlar. Ayrıca Eğer paketleme işlemi ya da asansörlü nakliyat tercih ediliyorsa bu en başından konuşularak fiyata dâhil edilebilir ya da fiyatın içinde düşebilir.


Antalya Ayaş Asansörlü Nakliyat

Antalya Ayaş asansörlü nakliyat taşıma işlemini hızlandırması ve taşıma işleminde eşyaların alabileceği zararı en aza indirgediği için hem taşıma şirketleri tarafından hem de müşteriler tarafından tercih edilen bir taşıma şeklidir.


Taşıma Sigortası

Evden eve nakliyat sigortası kimi firmalar tarafından müşteri isteği doğrultusunda gerçekleştirilirken, kimi firmalar tüm taşıma işlemlerini sigorta verirler. Zorunlu bir sigorta olmadığı için müşteriler tarafından talep edilmediği sürece yapılmayabilir. Evden eve nakliyat sigortası poliçesi hazırlanırken şirket tarafından müşteriye eşyalarına zarar görmesi durumunda zararı karşılama sözlü olarak belirlenir.


Polatlı Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetimizle ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.

Bu İçerik 2556 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.