EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı sektörünün en gözde hizmetlerinden biri olmuş durumda. Bunun sebebi ise, bu tür bir uygulamanın, basit bir ev taşıma işlemi konusunda tüm açıkları kapatmış olması.
Artık ev taşırken, eşyaların kırılması, kaybolması gibi bir probleminiz bulunmuyor. Bunun yanı sıra, olası durumlarda eşyalarınız hasar görse bile, sigortalama özelliği sayesinde eşya bedeliniz anında geri ödeme gerçekleştirilerek mağduriyetiniz hızlı bir şekilde giderilmiş oluyor.
Peki, sadece bu kadar mı? Elbette değil. Yazımızda nakliyecilik kapsamında hangi hizmetleri tek tek açıklayacağız. Tüm İstanbul’da hizmet veren firmamız aracılığıyla, Avcılar evden eve nakliyat hizmeti kapsamında bu ilçede ikamet eden müşterilerimiz de hızlı ve sorunsuz bir eşya taşıma desteği alabilirler.


Evden Eve Nakliyatta Özel Ambalajlama
Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler ekspertiz çalışmamız sonucunda belirlendiğinden taşıma için kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri eşyalarınızın taşınması için bire bir uygun malzemelerdir.
Evden Eve Nakliyat Avcılar firmamızın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu nakliye hizmetlerinde personelimiz aldıkları eğitimler doğrultusunda tüm eşyalarınızı kuralına uygun olarak ambalajlarlar. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmemesi için birinci aşamamız tamamlanmış olur.
Uygun şekilde en kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenen, ayrıca usta personelimiz tarafından demontajı yapılan eşyalarınız balkonlarınızdan aşağıya hızlı ve güvenli bir şekilde indirilmektedir.


Avcılar Asansörlü Nakliyat Eşya Taşıma Hizmeti
Daha sonra eşyalarınız asansörümüz vasıtası ile bu iş için özel olarak tasarlanmış nakliye araçlarımıza yüklenir ve gideceğiniz yere ulaştırılır. Eşyalarınızın sorunsuz taşınması için Avcılar Asansörlü taşımacılık hizmetimizi dilerseniz 2. Kattaki bir daire için dilerseniz 15. Kattaki bir daire için tercih edebilirsiniz.
Bu hizmet sayesinde, eşyalarınızın yıpranıp zarar görmesi engellenmekte ve nakliyat çok daha kısa bir sürede tamamlanarak size ait olan bu zaman dilimi çok daha verimli bir şekilde kullanılmaktadır.
Sonrasında ise taşınacağınız evinizde sizin belirtmiş olduğunuz yerlere konulan eşyalarınızdan demontajı yapılanlarının yine aynı özen ve titizlikle usta personelimiz montaj işlemini gerçekleştirir.


Avcılar Sigortalı Taşımacılık Hizmeti
Tüm eşyalarınız her türlü riske karşı sigortalı olarak firmamız tarafından taşınmaktadır. Bu nedenle içleri rahat bir şekilde firmamıza güvenip evini taşıtan ve sonrasında bizlere teşekkürlerini sunan pek çok müşterimiz gibi siz de evinizi bize taşıtarak sorunsuz bir nakliye deneyimi yaşayabilirsiniz.
Avcılar Sigortalı taşımacılık kapsamında, sizin için maddi ya da manevi değeri bulunan eşyalarınızı tek tek güvence altına alabilirsiniz. Nakliyat sözleşmesinde bir liste halinde yer alacak bu eşyalarınıza gelecek bir zarar durumunda, eşya bedelinizi sigorta şirketinden karşılamanız söz konusu olacaktır.
Geri ödeme ise en geç 3 gün içerisinde peşin olarak yapılmaktadır. Eşya bedelleri, söz konusu eşyaları yeniden satın almanıza yetecek şekilde hesaplanmaktadır.
Tüm bu avantajlı nakliye hizmetlerimizi sizlerin bütçenizi zorlamayacak bir biçimde en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak ekonomik fiyat avantajımızdan sizler de yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Avcılar Evden Eve Ücretsiz Montaj ve Demontaj
Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızı yetiştirmiş olduğu deneyimli personeli ile en az sizin vermiş olduğunuz değeri vererek titizlikle taşıyacağından emin olabilirsiniz.
Firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımızın içinde demontaj ve montaj işlerinizin sizlerin ayrı bir para ödemeden yaptırmanızı sağlamak için usta personeller yer almaktadır.
Usta personelimiz demontajı yapılacak eşyalarınızın dikkatli bir şekilde demontaj işlemlerini yaptıktan sonra taşınacağınız evde yine aynı titizlikle montajını gerçekleştirmektedir.
Sizlerin memnuniyetini temel ilke edinmiş olan nakliye firmamız eşyalarınızın özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmesinden, sigortalı evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat hizmetleri ile sektördeki en kusursuz ve başarılı işlere imza atarak nakliye sektörünün aranılan firmaları arasında yerini almıştır.


Özel Avcılar Evden eve Nakliyat Araçlarımız
Firmamız asansörlü nakliyat konusunda da nakliye firmaları içerisinde en üst sıralarda bulunan firmalardan biridir.
Son model nakliye araçlarının üzerine monte edilen ileri teknoloji ürünü asansörler sayesinde eşyalarınızın apartman içerisinde zorlukla taşınmasına gerek kalmamakta ve eşyalarınız balkon veya camınıza yanaşan asansör vasıtası ile hızlı bir şekilde nakliye araçlarımıza yüklenmektedirler. Özel nakliyat araçlarımız, mobilya iç kaplama ve amortisörlü araçlar olduğundan eşyalarınızın sarsıntılardan etkilenmesi söz konusu olmamaktadır.
Hem nakliye günü öncesi hem de nakliye esnasında koordineli çalışmalarımız çalışmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini artırmakta bu da her geçen gün sizlerle birlikte firmamızın daha da büyümesine ve daha kusursuz işler yapmasına zemin hazırlamaktadır.


Avcılar Eşya Taşıma Hizmetinde Ev Yerleştirme Aşaması
Taşınacağınız yere vardığımızda eşyalarınız yine aynı şekilde asansör marifetiyle taşınılacak kata çıkartılır, özenli bir şekilde ambalajından çıkartılır, mobilya ve beyaz eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşınma işleminiz tamamlanır.
Firmamıza evinizi güvenle teslim ederek en ekonomik fiyatlarla en hızlı şekilde evden eve kolaylıkla taşınabilirsiniz.
Amacımız sizin için son derece değerli olan eşyalarınızın taşınacağınız eve hatasız ve hiçbir zarar görmeden taşınmasıdır. Bunu sağlamak adına elimizdeki tüm imkânları sizler için seferber ettiğimizi bilmenizi isteriz. Sitemizde yer alan adresimizden bizlere ulaşarak sorunsuz, hızlı ve güvenli bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetimizle ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçerik 2374 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.