EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Ataşehir Antalya Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Antalya Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Antalya Evden eve nakliyat, kelimenin tam anlamı ile evin nakliye personeli tarafından olduğu gibi başka bir eve taşınmasıdır. Bu sayede müşteri eşyalarının taşınması esnasında eşya toplama ve kolileme de dahil olmak üzere hiçbir aşamaya katılmamakta böylece ödemiş olduğu nakliyat ücretinin tam karşılığını almaktadır.


Son dönemlerin en rağbet gören hizmetlerinden biri olan evden eve nakliyat, ev taşımacılığında hem müşterilere hem de firmanın kendisine sağlamış olduğu kolaylıklarla bilinen bir hizmettir.


İstanbul Antalya arasında sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmeti, aynı zamanda ilçe bazında sunulmuş olduğundan, İstanbul’un hangi ilçesinde ikamet ederseniz edin, tercih etmek istediğiniz nakliyat gününde ve tam saatinde, ilçenizde bulunan şubemiz nakliyat işleminizi en profesyonel şekilde gerçekleştirecektir.


Ataşehir’de ikamet eden müşterilerimizin Ataşehir Antalya evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmaları ve hizmet hakkında bilgi alabilmeleri iletişim adresimizden kuracakları bağlantı ile mümkün olacaktır.


Ataşehir Antalya Taşımacılık Ücretsiz Expertiz Hizmeti


Ataşehir Antalya profesyonel nakliyat hizmetleri  nin en önemli avantajlarından biri, ilkellikten uzak ve müşteri memnuniyeti tabanlı çalışan bir sisteme oturtulmuş olmasıdır. Bu durum nakliyatın tüm aşamaları için geçerli olsa da müşteriler için en yeni gelen ve onları en memnun eden hizmetlerden birinin ücretsiz expertiz hizmeti olduğunu söyleyebiliriz.


Bu hizmet kapsamında, firmamız ofis çalışanları ile bağlantı kurmanız durumunda, evinize bir uzman ekip gönderilir. Bu ekip, eşya miktarınızı, eşyalarınız için ihtiyaç duyulacak olan nakliyat aracının kapasitesini, asansörlü nakliyat için binanın uygunluk durumunu, sigortalanacak eşyaların bedellerini, eşyalarınız için ne tür ambalaj malzemeleri gerekeceğini ve bu malzemelerin miktarlarını hesaplanacaktır.
Bu ayrıntılı nakliyata ön hazırlık aşaması sayesinde, hiçbir nokta atlanmadan nakliyat gününün sorunsuz geçmesi sağlanmaktadır. Bu hizmet sırasında düzenlenen nakliyat sözleşmesinde elbette ödeyeceğiniz nakliyat bedelinin hesaplanması da yer alacaktır.


Ataşehir Antalya Asansörlü Nakliyat Hizmetimizin Avantajları


Nakliyat sözleşmesini onaylamanız durumunda, nakliyat gününde ve saatinde, üst katlarda ikamet eden müşterilerin asansör kurulumu gerçekleştirilir.
Asansör sistemi, cadde tarafında kurulacak ise günlük trafiğe zarar vermeyecek saatlerde kurulmalıdır. Aynı zamanda binaya, bina sakinlerine ve eşyalara zarar gelmeyecek şekilde sistemin kurulumu gerçekleştirilirken bir yandan da eşyaların ambalajlanması gerçekleştirilmektedir.


Ataşehir Antalya Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetinin en avantajlı yanlarından biri, gürültüsüz bir ev taşıma sağlıyor olmasıdır. Aynı zamanda hem dik merdivenlerden inen eşyaların sarsıntı, çarpma ve çizilmelerden hasar görmesi engellenmekte hem de eşyalar asansör sisteminden araca aktarılırken yer ile teması söz konusu olmamaktadır.


Ataşehir Evden Eve Ücretsiz Montaj Demontaj ve Eşya Paketleme


Ataşehir Antalya Evden eve nakliyede ambalajlama hizmetinde, firmamız tarafından eşyalarınıza gösterilen üstün özenin bir sonucu olarak, tek bir eşyanız ile hasar görmeden yeni evinize taşınacaktır. Ambalajlama işleminin öncesinde, eşyaların konumları tek tek fotoğraflanır. İğneden ipliğe kadar her eşyanızın konumları tespit edilir.


Özel eşyalarınız ile sahsınızın ilgilenmesine müsaade edilerek kişisel gizlilik ön planda tutulur. Eşyalarınızın konumları tespit edilip fotoğraflama işlemi de sonlandırıldıktan sonra, demontaj aşamasına geçilir.


Küvet, dolap, gömme dolap ve çeşitli mobilyalarınızın daha hasarsız taşınması için parçalarına ayrılması gerekecektir. Buna müsait eşyalarınız, hem araç hacmini daha verimli kullanmak hem de hasarsız bir taşıma sağlamak için özenli bir şekilde ücretsiz demonte edilmektedir.
Bu şekilde müşteriler, nakliyat sırasında montaj ustalarına ek bir ödeme yapmak zorunda bırakılmamaktadır.

 
Ataşehir Antalya Nakliye Eşya Ambalajlama Hizmetinin Avantajları


Evden eve nakliyecilikte özel ambalajlama işlemi, tüm eşyaların fiziksel durumlarına göre tasarlanmış son teknoloji ürünü ambalaj malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir.


Bunun sebebi, müşterilerin en çok eşya kolileme dahası yanlış eşya ambalajlama hizmetinden mustarip olmasıdır. Kırılgan eşyalar, hava baloncuklu çift katlı ambalajlar ile birbirileri ile temas etmeyecek şekilde tek tek ambalajlanır.


Vazolar, değerli çini ve porselen takımlar, avizeler ve çeşitli kırılgan takımlar bu şekilde ambalajlanmaktadır. Mobilyalarınız, çizilme tehlikesine karşı kalın battaniyeler ile sarılıp dayanıklı ipler ile battaniyelerin sabitlenmesi sağlanacaktır.


Elektronik ev aletleri boyutlarına göre battaniye ya da baloncuklu malzemeler ile ambalajlanabilmektedir. Kıyafetleriniz için askı poşetleri kullanılmaktadır. Kıyafetlerinizi nem ve kirden uzak tutan ve aynı zamanda buruşmalarını engelleyen bu poşetler, özel nakliyat araçlarımız içindeki yer alan bir bölmedeki askılık kısmına asılarak taşınmaktadır.


Ataşehir Antalya Ev Taşımada Eşya Sigortalama Hizmetinin Ayrıntıları


Eşya taşıma kısmından bahsederken, evden eve nakliyede eşya sigortalama işleminin ayrıntılarından da bahsetmek faydalı olacaktır. Sigortalama işleminde, sizin belirtmiş olduğunuz eşyalar maddi güvence altına alınır.


Bu işlem ücretsiz expertiz hizmeti sırasında yapılmaktadır. Eşya bedelleri, eşyaları yeniden satın almanıza yetecek kadar olacak şekilde belirlenmektedir. Bu hizmet özellikle kurumsal taşımacılıkta sıkça tercih edilmektedir. Bu sayede işyeri sahipleri çoğu zaman eşya hasarlarından meydana gelen işgünü kayıplarını da önlemiş olmaktadır. Ataşehir Antalya ev taşıma sırasında  eşya sigortalama işlemi özellikle elektronik eşyalar ve kırılgan değerli eşyalar için tavsiye edilmektedir. Piyano gibi eşyalar için de önemli bir yere sahiptir.


Ataşehir Taşımacılıkta Üstün Özelliklere Sahip Nakliyat Filosu


Nakliyat hizmetinde en önemli noktalardan bir tanesi, araç filosundaki nakliyat kamyonlarının eşya transferine uygun olmasıdır. Araçların amortisörlü olması, kapalı kasa olması, iç kaplamasının mobilya olması güvenli bir taşımacılık için en uygunudur. Aynı zamanda modern nakliyat araçlarının iç kısımlarında bulunan eşya askısı bölümleri de daha pratik ve daha düzenli bir nakliyat işlemi sağlamaktadır.


Firmamızın tüm araçları kendisine ait olup, bu araçlar ile şehir içi ve Ataşehir Antalya şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti kusursuz bir şekilde verilmektedir. Nakliyat şoförlerimiz ise, eğitimli usta şoförler arasından seçilmektedir.


Hizmet kapsamımız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim adresimizden bizimle bağlantı kurabilir aynı zamanda nakliyat ücretlerimiz ile ilgili genel bir fiyat bilgisi de alabilirsiniz.


Ancak nakliyat bedeli genellikle müşterilerin eşya miktarına ve alacakları ek hizmetlere göre belirlenmektedir. Bu yüzden tam bir fiyat öğrenebilmek için ücretsiz expertiz hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Bir önceki hizmet bölgemizle ilgili Burdur Evden Eve Nakliyat yazımızı okuyabilir veya ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Bu İçerik 2743 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.