EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Arnavutköy Antalya Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya ile İstanbul Arnavutköy arasındaki mesafe 751 km olup evden eve nakliyat araçlarımızla ortalama 12 - 13 saat sürmektedir.

İstanbul Arnavutköy Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetlerini yılların tecrübesi, uzman kadrosu, geniş  araç filosuyla yürüten şirketimiz referansları ve müşterilerinin tavsiyeleriyle en iyi nakliyat firmaları arasındaki konumunu başarıyla sürdürmektedir.

Son zamanlarda özellikle sık sık ataması çıkan memurların ve daha başka birçok insanın taşınma ihtiyacını gören nakliyat şirketleri yaptıkları işte başarılı ve prosedüre uygun olarak çalışmak için birbirleri ile yarışır duruma geldiler.


Arnavutköy Antalya Evden Eve Nakliyatta Sigorta Güvencesi

Arnavutköy Antalya evden eve nakliyat firmaları taşıdıkları her eşyayı kendi sigorta güvenceleri ile taşıyorlar. Bazı durumlarda bir ya da iki gün kendi garajlarında bekletmek zorunda oldukları eşyalar konusunda da böylece müşteriye garanti vermiş oluyorlar. Bu şu demek oluyor ki eşyaların başına gelebilecek her hangi bir olaydan, bu çalınma, hasar vb. olmak üzere, firma kendisi sorumludur. Böylece bireyler Arnavutköy nakliye şirketleri ile gönül rahatlığı ile anlaşabilirler.

Ayrıca evden eve nakliyat sırasındaki sigorta bedelini şirketlerin kendi expertizleri belirleyip poliçede belirtiyorlar. Bu şekilde hazırlanan poliçeler sözleşmede de vurgulanıyor.


Arnavutköy Antalya Nakliyat Şirketlerinin Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Her şeyi ayrıntılı bir şekilde düşünmek zorunda oldukları için Arnavutköy Antalya evden eve nakliyat ücretsiz  expertiz hizmeti sunmaktadır. Zira kişilerin evlerini nereye taşıdıkları, eşyalarının tür ve boyutları, ne kadar eşya sahibi oldukları gibi bilgiler gerekli bilgilerdir.

Ayrıca yol konusunda bilgi sahibi olabilmek için taşınılacak evin adresi de önemlidir. Bu sebepten ötürü expertizler evlere kadar gelip kişilerle birebir görüşme sağlarlar.


Arnavutköy Antalya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini kendilerine ilke edinen Antalya nakliyat şehir içinde olduğu gibi şehirlerarasında da yıllardır aynı özen ile çalışarak kendilerini her türlü ispatlamışlardır.

Yine eşyaları sigorta güvencesinde taşıyan nakliyat şirketleri sunulan expertiz hizmeti ile kişilerden gerekli bilgileri en ince ayrıntısı ile alarak çalışmalarını ona göre yapmaktadırlar. Ayrıca paketleme konusunda da son derece özenle çalışmaktalar.

Arnavutkoy Antalya Evden Eve Nakliyat Esya Paketleme

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme İşlemleri

Taşımacılık şirketleri paketleme işlemlerini büyük itina ile gerçekleştiriyorlar. Kullandıkları baloncuklu kalın naylonlar sayesinde sarılan ve paketlenen hiç bir eşya zarar görmeyecektir. Ayrıca paketlenen eşyalar araçlara son derece düzgün ve boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilerek yollarda sallanmasının da önüne geçilmiş oluyor. Zaten eşyalar sigortalı olarak taşındığından müşteriye de her türlü güvence verilmiş oluyor. Ayrıca şirketler her türlü dilek ve şikayetleri kabul ederek eleştiriye ve yeniliklere de açık olarak çalışıyorlar.


Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Montaj ve Demontaj İşlemleri

Ev taşımada Montaj ve demontaj işlemleri her türlü eşya prosedürlerinde olduğu gibi firmaların kendilerine ait olup müşteriye hiç bir şekilde zorluk çıkarılmamaktadır. Eşyaların demonte işlemleri, eşyaların taşınacağı evden firmaların kendi ustaları ile yapılır ve nakliyesi sağlandıktan sonra yine kendi ustaları ile montesi yapılır.

Oluşabilecek her türlü sorundan yine firmalar kendileri sorumlu oluyor. Bu şekilde özenle ve ayrıntılı olarak çalışan her firmada olduğu gibi taşıma işlemleri gerçekleştirilmeden önce sözleşme yapılıyor.

 

Evden Eve Nakliyatta Sözleşmenin Önemi

Sözleşme yapmak oldukça önemli bir ayrıntıdır. Kesinlikle göz ardı edilmemesi gerekir.

Evden eve nakliyat söz konusu olduğu zaman korsan firmalarla çalışmak istemeyenler çalıştıkları firmalar ile mutlaka sözleşme yapmalılar.
Arnavutköy Antalya evden eve taşımacılık firmalarında da bu tür olayların önüne geçmek adına her firmada taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce müşteri ile sözleşme yapılır. Yapılan sözleşme içerisinde, sigorta şartları, ödenecek para, eşyaların türü, boyutu ve kaç adet oldukları yazılı olur ve sözleşmenin bir nüshası da müşteriye verilir. Sözleşmeyle belirlenen şartlar dahilinde de nakliye işi gerçekleştirilir.

Hizmet alanlarımızdan Bakırköy Antalya Evden Eve Nakliyat ile buradan bilgi alabilirsiniz.

 


 

Bu İçerik 2629 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.