EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Antalya Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Antalya Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın güven içerisinde taşınması, sizlere kaliteli hizmet sunulması, sözleşme imzalanması ve sigortalı taşımacılık işleminin gerçekleştirilmesi, sunduğumuz Antalya Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetlerinin değişmez ilkeleridir. Taşınmasını talep ettiğiniz eşyaların cinsi, miktarı ve hacmi ne olur ise olsun, aynı standartlar dahilinde sizlere hizmet sunmaktayız.

Antalya’dan Tekirdağ’a nakliyat sırasında gerçekleşen nakliye hizmetlerine yönelik, parça eşya taşımacılığı ve komple olmak üzere iki yöntem kullanmaktayız. Dileyen tüm ihtiyaç sahipleri bizim ile irtibata geçerek bu yöntemlerden her hangi bir tanesini tercih edebilirler. Ayrıca, işletmemiz taşımacılık hizmetinin haricinde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmetini de sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz nakliye türüne göre en uygun şartlarda bir teklif hazırlanmakta ve takdirinize bırakılmak üzere sizlere sunulmaktadır. Nakliyecilik sektörünün eşya taşımacılığı konusunda yeni bir anlayış kazandıran işletmemiz Tekirdağ Antalya sigortalı nakliye işlemleri gibi şehirlerarası taşımacılık sisteminde de da evden eve nakliyat hizmetleri prensiplerini uygulamaktadır.

Antalya Tekirdağ Nakliyat Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Bir nakliye talebi ile karşılaşan işletmemiz öncelik ile nakliye işlemine yönelik keşif yapılması maksadı ile talep sahiplerinin adresine profesyonel ekspertiz personeli görevlendirmesi yapmaktadır. Personelimiz tarafından Antalya Tekirdağ nakliyat hizmetine tabi tutulacak tüm eşyalar, ihtiyaç sahipleri ile birlikte incelenmektedir.

Bu incelemenin amacı hizmette uygulanacak esasların belirlenmesidir. Bu esaslar içerisinde görevlendirilecek personel sayısı, kullanılacak koliler ve ambalaj malzemeleri gibi yardımcı malzeme cinsleri, uygun kapasitedeki nakliye aracının tespit edilmesi, demontaj ve montaj işlemlerinin yapılıp yapılmayacağı ve asansörlü taşımacılık yönteminin uygulanıp uygulanmayacağı hususları yer almaktadır. Yapılan belirlemenin ardından Antalya Tekirdağ evden eve nakliyat hizmet süresi de belirlenmekte ve tüm hususların yer aldığı bir sözleşme de tanzim edilmektedir. Sözleşme kapsamında nakliye süreci, nakliye aracının cinsi, nakliyenin başlangıç ve bitiş tarihi, nakliyenin bedeli ve sigorta kapsamı gibi hususlar yer almaktadır. Firmamız ve sizin tarafınızdan hazırlanan sözleşmenin karşılıklı olarak imzalanması, sizlerin kaliteli nakliyat ve güvenli nakliyat hizmetleri ile karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Bahsedilen ilkeler dahilinde sözleşmede belirtilen tarih ve saatte personelimiz ve araçlarımız adresinize gelerek hizmet sunumuna başlayacaktır. Sunulacak hizmetlerde tüm işlemler sıra ile ve büyük bir titizlik içerisinde yürütülecektir. Deneyimli personelimiz tarafından eşyalarınızın sökülmesi, tek tek ambalajlanması ya da kolilere konulması gibi işlemler tamamlanarak, ihtiyaç duyulması halinde kendimize ait olan asansörler ile Tekirdağ Antalya asansörlü taşımacılık işleminin uygulanarak, eşyaların araç içerisine yüklenmesi, işlemlerde uygulanan sıralamayı göstermektedir. Düzgün bir şekilde araç içerisine istiflenen eşyalar Antalya’dan Tekirdağ’a doğru yola çıkacak ve sevkiyat işlemi başlamış olacaktır. İlgili adrese gelinmesi halinde, bahsedilen sıralı hizmetler tam tersi uygulama ile gerçekleştirilecek ve Antalya'dan Tekirdağ'a evden eve nakliyat işlemi tamamlanacaktır.

Antalya Tekirdağ Nakliyat Kalitesi

Profesyonel ekiplerimizin uzman dokunuşları, malzemelerimizin kalitesi Antalya Tekirdağ nakliye fiyatları uygunluğu ve hizmetimizin üstün özellikleri, sizlere sunmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin değişmez nitelikleri arasında yer almaktadır.

 

Antalya Şehirlerarası Nakliyat hizmetlerimiz için tıklayın.

Bu İçerik 2727 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.