En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Antalya Nakliyat

Antalya Nakliyat

Antalya nakliyat firmaları çok uzun yıllardan bu yana hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye hizmeti vermektedirler. Günümüzde bu hizmet bir yarış halini alarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yapabilmenin yolları aranır olmuştur. Bu sayede müşteri memnuniyeti de hiç olmadığı kadar ön plana çıkmıştır.

Antalya nakliyat firmaları fiyatları hakkında bilgi edinmek ve taşımacılıkla ilgili diğer konularda bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi yedi gün yirmi dört saat arayabilirsiniz.

İnsanoğlu var olduğu günden bugüne kadar her zaman taşımacılık sektörüyle iç içeydi. Mal kavramının oluştuğu zamandan bu yana taşımacılık sektörünün kullanılması çağdan çağa gelişen teknoloji ile son halini aldı. Özellikle Türkiye de büyük şehirlerde hızlıca yayılan nakliyat sektörü bugün ofislerde, evlerde, daha da ötesi fabrikalarda hızlı bir şekilde yapılarak insanların ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Antalya Nakliyat sektöründe de insan gücünün yerini artık araçlar almıştır. Katlarca yükseklikten aşağı eşya indiren insanların yerini asansörlü vinçler almıştır. Bu şekilde nakliyat sektörünün teknolojinin gelişiminden kaynaklanan ilerlemesini görebilirsiniz. Antalya nakliyat ile tek yapmanız gereken taşınacak eşyalarınızın adresini karşı tarafa bildirerek gerekli sözleşme ve sigortalarda yararlanmaktır.

Antalya Nakliyat Sektörünü Yakından Tanıyın

Geniş tedarik zinciri olan nakliyat sektörü, günümüzde her alanda oldukça kullanılan bir sektördür. Bugün Türkiye de ve Dünya da nakliyat sektöründen yararlanılmaktadır. Özellikle ülkemizde 1980’li yıllardan beri işlerliğini devam ettirmektedir. Evlerin, ofislerin, hastanelerin, okulların vb alanların taşımacılık işini bugün Antalya nakliyat üstlenmiştir.

Nakliyat deniz yolu, hava yolu ve kara yolu ile yapılmaktadır. Ele geçirilen malların belli alanlarında depolanması ve gerekli yerlere iletilmesini sağlayan bu sektörden yakın bir zaman içerisinde mutlaka siz de yararlanmışsınızdır. Antalyalı Nakliyat kişilerden aldığı ürünleri doğru zamanda doğru yere götürmeyi amaç edinmiştir.

Eğer sizin de nakliye ihtiyacınız varsa şirketimiz yoluyla eşyalarınızı güvenilir bir şekilde istediğiniz yere taşıtabilirsiniz.

Eşyalarınızı Antalya Nakliyat İle Evden Eve Taşıyabilirsiniz

Antalya evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Teknolojinin tüm gelişmiş imkânlarından yararlanan Antalya nakliyat eşyalarınızın hasar görmeden araçlara taşınmasına ve

hassas eşyaların özenle korunmasına dikkat etmektedir.

Eşyalarınız evlerinizden alındıktan sonra yeni evinize götürülerek kutularından çıkarılarak güvenli bir şekilde monte edilmektedir.

Eşyalarınızı evinizden yeni taşınacağınız eve götürmek sizin için maddi ve manevi külfet oluşturabilir. Bu nedenle Antalya nakliyat firmaları yardımıyla eşyalarınızın zarar görmeden, ilgili kişiler tarafından

evinize yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Ofis Taşımacılığında Antalya Nakliyat Firmasını Arayın

Ofisinizi taşımak istiyorsunuz ve çok eşyanız var. O kadar yoğunsunuz ki, eşyalarınızı taşıyacak vakte sahip değilsiniz. Ofis taşımacılığı alanında müşterilerini memnun eden Antalya nakliyat firması ile

ofisinizdeki tüm eşyalar özen ve itina ile toplanarak kutulara yerleştirilmektedir.

Önemli dosyalarınız ayrı bir tarafa ayrılarak dolaplarınızın diğer ofisinizde nerelere yerleştirileceği de nakliyat firması tarafından ayarlanmaktadır.

Size düşen tek görev nakliyat firmasına haber vermek olacaktır.

Antalya nakliyat, ofisler arası güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmeti vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ofisinizde yer alan değerli bilgisayar ve diğer teknolojik aletler Antalya nakliyat tarafından

uzman ellerce toparlanarak diğer ofisinize itina ile yerleştirilmektedir.

Antalya Nakliyatta Sigortalı Taşımacılık Devri

Nakliyat alanında uzun yıllardır Türkiye de uygulanan sigortalı taşımacılık devri ile artık eşyalarınızın tümüyle güvende olduğundan emin olacaksınız. Eğer eşyalarınız taşıma esnasında herhangi bir hasar görürse bu hasarın sigorta tarafından karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Nakliyat firmalarının kendi imajlarını korumak için başlattığı bu sistem ile artık taşımacılık sektöründe zarara uğrayan müşteriler, zararlarının karşılığını alabilecektir. Antalya nakliyat ile artık eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Geniş teminat sigortası nakliyat sektöründe en çok tercih edilen sigorta çeşitlerindendir. Antalya nakliyat taşımacılık sektöründe eşyaların gerekli yerlerden alınarak, gideceği yere kadar tüm olası zararlarını sigorta karşılamaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken ve altını çizilmesi gereken bir nokta vardır ki bu noktada pek çok müşteri yanılgıya düşmektedir.

Nakliyat esnasında çizilen ve kırılan eşyalar sigorta kapsamında değildir fakat firmamız tarafından güvence altındadır. Oluşan hasarlar şirketimiz tarafından giderilir.

Dar teminat sigortası ise müşterilerin eşyalarının taşındığı sırada hem eşyayı taşıyan araca hem de eşyalara zarar gelmesi durumunda karşılanan zarar sigortasıdır. Tam zayi sigortası ile eşyaların ve aracın tamamen hasar görmesi durumunda işlerliğini görebileceğiniz sigorta çeşididir.

Sizlerin çalıştığı nakliyat firmalarının bu sigorta çeşitlerinden hangisini kullandığını öğrenirseniz mutlaka aklınız eşyalarınızın güvende olduğu konusunda geride kalmayacaktır.

Antalya Nakliyat Fabrika Taşımacılığı İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Fabrika taşımacılığı nakliyat sektörü içerisinde en çok tercih edilen taşımacılık türüdür. Fabrikalarının yer değiştirmesi sonucunda ortaya çıkan iş yükünü artık nakliyat firmalarıyla paylaşacaksınız. Nakliyat firmaları fabrikalarınızda başka bir alana taşınması gereken eşyalarınızı alarak güvenli bir şekilde yerine teslim etmektedir.

Fabrika taşımacılığı sırasında uygulanan yöntemlerden bir tanesi ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti ile anlaştığınız nakliyat firmasının yetkililerinin gelerek yaptığı ön çalışmadır.

Eşyaların kontrol edilmesinden sonra nakliyat firmasına rapor verilmektedir. Bu aşamadan sonra işlemler kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Ekspertiz hizmetinde fabrika da ne kadar malzeme varsa hepsinin güvenli bir şekilde paketlenmesine özen gösterilmektedir.

Fabrikaların içerisinde yer alan ofislerdeki eşyalara da aynı öze gösterilerek eşyalar gerekli yerlere gönderilir. Antalyalı nakliyat ile eşyalarınızı ekspertiz sistemi ile güvenli bir şekilde göndereceğiniz alana iletebilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz talebi için www.antalyalinakliyat.com.tr web adresimizden iletişim formu doldurup gönderebilir veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

 

antalya asansörlü tasimacilik

 

Antalya Asansörlü Taşımacılık İle Yüksek Katlar Sorun Değil

Türkiye’nin dört bir yanında nakliyat firmaları tarafından kullanılan asansörlü nakliyat sayesinde, artık yüksek binalarda oturmak bir sorun olmaktan çıkacaktır. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde kullanılan asansörler ile beşinci kattan onuncu kata kadar tüm eşyalar güvenilir bir şekilde indirilmektedir.

Antalya asansörlü nakliyat firmaları da gün geçtikçe gelişen teknolojiden nasibini almaktadır. Firma çalışanları üst katlardan inen eşyaların zarar görmemesi açısından bu yöntemle çalışmaktadır.

Antalya'da asansörlü nakliyatta ev taşıma işlemleri özel ve son teknoloji vinçlerle gerçekleştirilmektedir. Özel vinçlerle binanın penceresinden eşyalar vinçlere yüklenmektedir. Yüklenen eşyalar güvenilir bir şekilde aşağı indirilmektedir. Uygun fiyata yapılan Antalya asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız sadece beş dakika içerisinde hızlı bir şekilde araçlara aktarılabilecektir. Antalya nakliyat sayesinde artık asansörlü taşımacılık hizmeti lüks bir hizmet olmaktan çıkmıştır.

Antalya nakliyat sektörü evlerinizin, ofislerinizin ve eşyalarınızın taşınacağı herhangi bir alanının kaçıncı katta olduğunu önemsemeden asansörlü taşımacılığı faaliyete sokmuştur. Eğer binanınız da yaşadığınız ev yüksekteyse ya da apartman boşluğunuz darsa siz de eşyalarınız için bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık işlemi yapılmadan önce makinanın her türlü arızası giderilmelidir. Eğer Antalya gibi bir yerde trafikten ve hayat şartlarının zorluğundan yakınıyorsanız sizde Antalya nakliyat ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Antalya Nakliyat Antalya’nın En Yoğun Trafiğinde Bile Eşyalarınızı Güvenle Gönderiyor

Antalya nakliyat trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile eşyalarınızın güvenle iletilmesine yardımcı oluyor. Antalya evden eve taşımacılk işlemleri için oldukça ince detaylarla çalışmaktadır. Öncelikle taşınan eşyaların nerede olduğunu tespit ederek, eşyaların olduğu alana bir uzman ekip göndermektedir.

Gönderilen uzman ekip bölgede ne kadar eşya olduğuna ve bu eşyaların hangi kolilere nasıl doldurulması gerektiğini tespit etmektedir. İşte tam da bu durumda taşımacılık işinin inceliği devreye girmektedir.

Antalya nakliyat ekipleri eşyalarınızın taşınacağı alana gelerek eşyaların paketlenmesine, paketlerin üzerine notlar alınmasına, gerekli bölgelere eşyaların götürülerek yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Sizin yapacağınız tek şey nakliye firmasını arayarak eşyalarınızın geleceği yeri bildirmektir.

 

 

Antalya Nakliyat İle Eşyaların Paketleme İşlemleri

Evden eve nakliyat firmalarının en önemli özelliği eşyaların paketlenmesi konusuna özen gösterip göstermediğidir. Bu durumda bazı nakliyat firmaları eşyaları biz paketleriz derken bazı firmalar ise bu işin tam tersini ileri sürmektedir. Bu nedenle sizin için en kolayı eşyalarınızı paketleyecek ve yerine götürüp yerleştirecek bir nakliyat firmasıyla anlaşmaktır. Bu durumda eğer çalışan biriyseniz bu durumun sizin için artısı büyük olacaktır.

Bir nakliyat firmasıyla anlaştıysanız mutlaka beyaz eşyaları paketleme işlemini karşı tarafa bırakarak ufak eşyaları aradan çıkarmalısınız. Aynı zamanda anlaşma esnasında eşyalar için karşı tarafla sözleşme imzalamalısınız. Bu durumda eşyalarınızın maddi ve manevi olarak güvenliğini sağlamış olacaksınız.

Antalya Nakliyat Firmalarının Sözleşme İmzalaması

Nakliyat firmalarının karşılıklı olarak sözleşme imzalaması hizmeti alan kişiler içinde hizmeti veren kişiler için de oldukça önemli bir ayrıntıdır. Eğer evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın özel bir durumu varsa, aynı şekilde kişisel bir sıkıntı varsa bu hususun sözleşmeye mutlaka eklenmesi gerekmektedir. Bugün pek çok firmanın uyguladığı eşyaların tesliminden sonra hiçbir şeyden sorumlu olmama kuralı sizi tedirgin ediyor olabilir.

Anlaştığınız evden eve nakliyat firması eşyalarınızı evinize getirdikten sonra, sizin tarafınızdan mutlaka kontrol işlemleri gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde yetkililer gittikten sonra eşyalarınızın başına gelen hiçbir şeyden karşı tarafı sorumlu tutamazsınız.

Tüm bunların haricinde, eğer eşyalarınızın garanti altında olmasını kesin hükümlerle istiyorsanız mutlaka nakliyat firmalarıyla sigorta anlaşması yapmalısınız. Antalya nakliyattan alacağınız hizmet sonrasında eşyalarınıza gelecek olan hasar nakliyat sigortası kapsamına girecektir.

Taşımacılık Yapan Aracın Plakası Sözleşmeye Eklenmelidir

Anlaştığınız taşımacılık firmasının kullanacağı aracın plakasını mutlaka sözleşme kurallarına dahil etmelisiniz. Aksi taktirde hasara uğrayan eşyalarınızın hangi araçlarla taşındığını kanıtlayamazsınız. Antalya taşımacılık firmaları  arasında, müşteri dostu uygulamalarıyla, diğer nakliye şirketlerinden ayrılan şirketimiz, sizlere bu güveni siz sormadan vermektedir.

En iyi Antalya nakliyat firması olan şirketimiz şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık esnasında eşya taşıma işleriyle bire bir ilgilenmektedir. Aynı zamanda taşıma esnasında kullanılan araçlarında güvence altında olduğuna ve her daim bakımının yapıldığına emin olabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi nakliyat firmalarının da eşya taşıma ve yerleştirme sırasında kolaylık yaşamasına yardımcı olmaktadır. Tüm araçlar gerekli donanımlara sahip olduğundan Antalya nakliyat ile hızlı ve güvenli taşımacılığın keyfine varacaksınız.

Nakliyede Taşınma Süresi Boyunca Yapılması Gerekenler

Eşyalarınızı nakliye firmasıyla anlaşarak bir yere taşıyacaksınız, ancak bu taşına süreci boyunca ne yapmanız gerektiğini mutlaka bilmelisiniz. Nakliye firması eşyalarınızı taşıdığı zamanda taşıdıktan sonra da mutlaka bir gözünüz eşyalarınızın üzerinde olmalıdır. Çalışanlar üzerinde psikolojik baskı yaratan ani müdahaleler kesinlikle olmamalıdır.

Antalya nakliyat firması ekiplerinin uzman çalışmaları sonucunda bu konuda hiçbir kuşkunuz kalmayacaktır. Antalya evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmadan önce eşyalarınızı taşıyacağınız tarihi daha erkene almanız işinizin hemen görülmesi açısından oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Nakliyat Sektöründe Hava Yolu Taşımacılığı

Nakliyat sadece kara yolu taşımacılığı yoluyla yapılmamaktadır. Aynı zamanda hava yolu taşımacılığı yardımıyla da yapılmaktadır. Ancak hava yolu nakliyatları küçük ve önemli eşyaların taşınması için kullanılmaktadır. Bu durumda hava yolu taşımacılığında kara yolu taşımacılığında olduğu gibi büyük eşyalar taşınmamaktadır.

Hava yolu taşımacılığı nakliyat sektöründe diğer taşımacılıklara göre yükte hafif paha da ise ağır bir yöntemdir. Eğer nakliyatta kara yolu hizmeti istiyorsanız Antalya nakliyat le işinizi kısa zamanda kaliteli bir şekilde halledebilirsiniz.

Deniz Yolu İle Yapılan Taşımacılık Sektörü

Deniz yolu nakliyatı hava yolu ve kara yolu nakliyatı arasında en yavaş ilerleyen nakliyat çeşididir. Deniz yolu nakliyat firmaları sizlerin bir kerede ulaştırmak istediğiniz çok ağır eşyaların taşınmasına yardımcı olmaktadır. Deniz yolu nakliyatında mal kaybı olmamakla beraber oldukça güvenilir ancak yavaş bir sistem üzerine kuruludur.

Antalya nakliyat ile Antalya ve diğer bölgelere yapacağınız taşımacılıklar için deniz yolunu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

nakliyat sözlesmesi türleri

 

Nakliyat Sözleşmesi Türleri Nelerdir?

Nakliyat firmalarıyla deniz yolundan, hava yolundan ve kara yolundan yapılan nakliyatlarda her iki taraf içinde alışverişin güvenli olması açısından sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşmeler belirli kuralları çerçevelemektedir. Peki, deniz, hava ve kara taşımacılığında kullanılan sözleşme türleri nelerdir?

Deniz taşımacılığında kullanılan sözleşme türü, deniz konşimentosudur. Demir yolu nakliyatında ise yapılan sözleşme türü Demir Yolu Taşıma Senedidir. Aynı şekilde karayolunda kullanılan taşıma sözleşmesinin adı Kara Yolu Taşıma Senedidir.

Son olarak Hava yolunda kullanılan taşıma senedi Hava Yolu Taşıma Senedidir. Antalyalı Nakliyat ile imzalayacağınız sözleşmeleri ise yetkililerden öğrenebilir, evden eve taşımacılık sözleşmesinin bir örneğini dilerseniz linki tıklayarak okuyabilir ya da indirip detaylı inceliyebilirsiniz. Antalya Evden Eve Nakliyat sözleşmesi örneği indir..

İmzalanan Nakliyat Sözleşmesinin Tarafları Kimlerdir?

Antalya nakliyat hizmetinden yararlandığınız zaman olası durumlar için imzalayacağınız nakliyat sözleşmelerinde taraflar gönderen ve taşıyıcı olacaktır. Gönderen kişi üzerine aldığı hak ve beyanları bu sözleşmenin üzerine yazarak firmaya bildirmektedir. Firma ise bu kurallar çerçevesinde kendi dilek ve beyanlarını sözleşmesine aktarmaktadır.

Nakliyatta taşıyıcı taraf, araç sahibi olan ve bu işi her yönüyle üstlenen firmalardır. Bu firmalar nakliyat esnasında oluşan olumlu ya da olumsuz tüm durumları belge üzerine yazarak karşı tarafa bildirmektedir.

Taşıma Sözleşmesinden Sorumlu Olan Diğer Kişiler Kimlerdir?

Taşıma sözleşmesi ile malı alan ve gönderen kişilerin dışında bu işten sorumlu olan birkaç kişi daha mevcuttur. Eğer sizler de asansörlü Antalya nakliyat aracılığı ile hizmet görecekseniz bu sözleşmelere, sözleşme türlerinde belirtilen diğer kişileri de mutlaka eklemelisiniz.

Sözleşme üzerinde yer alan gönderilen kişi bölümü, eşyaların nakliye firmaları tarafından taşındıktan sonra kimlere emanet edileceğinin belirtilmesidir. Bu şekilde taşınan eşyalar yanlışlıkla başkalarına emanet edilirse bu durumdan nakliyat firmaları sorumlu olacaktır.

Taşınacak malın sahipleri sözleşmenin diğer bir ismidir. Nakliyat firmaları tarafından taşınan mallar her zaman bir kişi araçlığı ile gerçekleştirilmemektedir. Kimi zaman firma ile anlaşma yapan kişilerden farklı olarak eşyalar farklı kişilere gönderilebilmektedir. Bu durumda sözleşmelerde eşyaların sahibi başkaları olmaktadır.

Taşıma Esnasında Taşınacak Mallarla İlgili Yapılacak İşlemler

Taşıma sırasında taşınacak mallarla ilgili olarak Antalya nakliyat firmasının uygulaması gereken bazı prosedürler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi mal üzerinde yer alacak tanıtıcı işaretlerdir. Eşyaların müşterinin isteği doğrultusunda taşındığı sırada eşyaların üzerine işaretler konularak, malların daha sonrasında da taşınması amaçlanmaktadır.

Akredif numarası olarak adlandırılan bu numara sistemi sayesinde eşyaların olası bir karışıklığa uğraması da engellenmektedir.

Özellikle kara yolculuğunda eşyaların üzerine nakliye firmaları tarafından kap adeti denilen prosedür uygulanmaktadır. Bu şekilde nakliye firmalarına teslim edilen malın kaç adet olduğu ortaya çıkmaktadır. Mal ağırlığı ve mal hacmi daha önceden kişilerin eşyalarının alınacağı yere gelinerek ölçülmektedir. Nakliye firmalarının eşyaları almasından sonra gidiş noktası ve yerleştirilme işlemleri belgelenerek müşteriye bildirilmektedir.

Antalya Nakliyat Sektöründe Taşıma Süreleri Nelerdir?

Kara yolu, deniz yolu ve hava yolu nakliyatlarında taşıma süreleri firmaların işleyişine göre farklılıklar göstermektedir. Deniz yolu taşımacılığından faydalanırsanız firmaya vereceğiniz mal yaklaşık olarak bir hafta içerisinde karşı tarafa iletilmektedir. Bu durumun bu kadar yavaş ilerlemesinin nedeni ise deniz yolu taşımacılığının diğer nakliye sektörlerine göre daha ağır ilerliyor olmasıdır. Deniz yolu taşımacılığı mal varma süresi bu süreden daha da kısa olabilmektedir.

Kara yolu taşımacılığında nakliyat süresi bölgeden bölgeye göre farklılık göstermektedir. Antalya nakliyat şirketleri ile Antalya ve diğer illere olan taşımacılık işlemleri şehir içinde 1 gün, şehir dışında ise 3 gün arasında farklılık göstermektedir.

Antalya nakliyatı tercih ederek eşyalarınızın güvenilir bir şekilde ve beklediğinizden daha kısa bir süre içerisinde istediğiniz alana taşıtabilirsiniz. Demir yolu taşımacılığını tercih ederseniz, göndereceğiniz eşyalarınızın yaklaşık olarak üç gün içerisinde karşı tarafa iletilmesi olasıdır.

 

Antalya Evden Eve hizmetimizle ilgili buradan bilgi edinebilirsiniz.

 

     

Bu İçerik 8031 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.