EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Antalya Mardin Evden Eve Nakliyat

Antalya Mardin Evden Eve Nakliyat

Nakliyat anlayışının içerisine hizmet kavramını dahil eden işletmemiz, bu doğrultuda Antalya Mardin evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Hizmet kalitesinin içerisinde ise, güvenli taşımacılık, profesyonel ekipler, sigortalı taşımacılık, sözleşme, garanti kapsamı ve kaliteli malzeme kullanımı bulunmaktadır. Sizlerde işletmemizin kalite anlayışı ile tanışmak ve eşyalarınızı bahsedilen esaslar dahilinde bir nakliye şirketine emanet etmek isterseniz, sizlere sandığınız mesafeden daha yakınız. Yapmanız gereken tek işlem, iletişim hattımız aracılığı ile bizlere ulaşmak ve talebinizi bildirmektir. İrtibata geçtiğiniz andan itibaren, samimi yaklaşımımızı ve güler yüzlü hizmet anlayışımızı görmeye başlayacaksınız. Ayrıca, belirtmek isteriz ki, nakliye sektöründe kendi özvarlıkları ile hizmet sunan ve lisans sahibi olan nadir işletmelerden biriyiz. Her türlü taşımacılık işlemi için ilgili makamlardan alınmış şehir içi ve şehirlerarası yetki belgemiz bulunmaktadır.

Antalya Mardin Nakliyat Hizmetleri Sunumları

Gerçekleştirmekte olduğumuz Antalya Mardin evden eve nakliyat hizmetleri sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için belirli kurallar çerçevesinde yerine getirilmektedir. Öncelik her zaman sizin beklentileriniz ve taleplerinizdir. Sorunlarınıza ya da sorularınıza cevap vermek, işletmemizin değişmez kuralıdır. Sizleri dinlemek, anlamak, ortak hareket tarzlarını belirlemek ve neticesinde uzmanlık alanımız olan nakliye hizmetini yerine getirmek, temel hedefimiz ve uygulamalarımızın dayanak notasıdır. Profesyonel ekiplerimizin eşyalarınızı incelemesi ile başlayan hizmetlerimiz, söküm işlemleri ile devam etmektedir. Eğer evinizde ya da işyerinizde Antalya Mardin nakliye hizmetine tabi tutulacak eşyalar arasında demonte eşyalar mevcut ise, önceliğimiz deneyimli ve uzman personelimiz tarafından söküm işlemlerinin yapılmasıdır. Sökümü bitirilen tüm parçalar, itina ile ve birinci sınıf kaliteli malzemelerimizin kullanıldığı halde, ambalajlama veya kutulama işlemine tabi tutulacaktır. Tüm eşyalarınızın teker teker ambalajlanması ve koruma altına alınmasından sonra, eşyalarınız personelimiz ya da asansörlerimiz ile nakliye aracına yüklenecektir. İşletmemize ait olan asansörler, ihtiyaç duyulması ya da yükleme şartlarının gerektirmesi halinde kullanılacak ve sizlere hizmetimiz içerisine asansörlü taşımacılık hizmeti de verilecektir. İtina ile araca yüklenen malzemeler, sevkiyat işleminin başlayacağı anlamına gelecektir. Sevkiyat esnasında eşyalarınızda her hangi bir hasar ya da kaybolma gibi olumsuzlukların meydana gelmesi, alınan üst düzey güvenlik tedbirleri sayesinde imkansız hale getirilecektir. Ayrıca, taşımacılık işlemine ait tüm olumsuzluklar ya da zararlar, işletmemizin sorumluluğunda bulunmaktadır. Sevkiyat işleminin sona ermesi ve eşyalarınızın kurulumlarının yapılarak sizlere teslim edilmesi ve kullanıma hazır halde bulundurulması, Antalya Mardin nakliyat işlemimizin tamamlandığı anlamına gelecektir.

Antalya Mardin Nakliyat Farkımız

Nakliye anlayışımızın içerisinde bahsettiğimiz gibi, sizin ve eşyalarınızın güvenliği en önemli farkımızdır. Sigortalı taşımacılık yapmamız, sözleşme tanzim ederek nakliye şartlarını ve sorumluluklarını belirlememiz, en uygun bedel ile size hizmet sunmamız, profesyonel ekiplerimiz ile özverili çalışmalar içerisinde yer almamız, kendimize ait araç, asansör ve yardımcı malzemeler ile var olmamız kalitemizi ortaya çıkaran farkımızdır.

Antalya Demre Evden Eve Nakliyat için tıklayın.

Bu İçerik 2402 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.