En İyi Evden Eve Nakliyat ve Depolama Firması

Antalya Kaş Evden Eve Nakliyat

Antalya Kaş Evden Eve Nakliyat

Evden eve eşya taşımacılığı konusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren işletmemizin çalışma alanları içerisinde Antalya Kaş evden eve nakliyat hizmetleri de bulunmaktadır.

Antalya’dan Kaş ilçesine evini taşımak isteyen ve kaliteli hizmet sunan güvenilir bir firma bulmak konusunda arayış içerisine giren tüm ihtiyaç sahipleri, firmamız ile irtibata geçebilir ve evden eve nakliyat hizmetlerinin ayrıcalıklarına sahip olabilir.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerde yılların birikimi olan maddi varlıklarınız, firmamız güvencesi altına alınmakta ve hiçbir hasara uğramadan aynı durum ve şekilleri ile yeni adreslerine taşınmaktadır. Sunulan tüm hizmetlerde işletmemiz kendi öz kaynaklarını ve kendi personelini kullanmaktadır.

Her şeyin ve her hizmetin kendimize ait olması, dışarıdan bir araç ya da personelin hizmetlerimize karıştırılmaması, kalite hizmet anlayışımızın gerçeğe dönüşmesinde etkili olmaktadır.

Antalya Kaş Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Hizmet anlayışımız sizden talep geldiği anda başlamaktadır. Önceliğimiz, profesyonel ekip elemanlarımızı adresinize gönderilerek inceleme işleminin başlatılmasındadır. Deneyimli personelimiz sizler ile birlikte hızlı bir şekilde tüm eşyalarınızı inceleyecektir.

Bu incelemede söküm işlemleri, taşıma esasları, yükleme esasları, kullanılacak koliler ya da ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızın hacmine uygun nakliye aracı ve görevlendirilecek personel sayısı belirlenecektir.

Bu hızlı inceleme işleminin ardından, sizlere nakliye ücreti, nakliyenin ne kadar sürede gerçekleşeceği, sigorta kapsamı ve nakliye teknikleri hakkında bilgiler sunulacaktır.

Sunulan bu bilgilerin sizler tarafından da kabul edilmesi halinde bir sözleşme imzalanacak ve sözleşmede belirtilen tarih ile saatte, profesyonel ekiplerimiz kaliteli yardımcı malzemelerimiz, kendimize ait olan nakliye aracımız adresinize gelecektir.

Tamamen deneyimli olan personelimiz, hızlı ve itinalı bir şekilde söküm işlemlerine ve paketleme işlemlerine başlayacaktır. Kısa sürede tamamlanan bu sevkiyata hazırlık işlemleri sonrasında malzemelerin araç içerisine taşınması aşamasına geçilecektir. Bu aşamada işletmemiz iki farklı yöntem uygulamaktadır.

Birinci yöntem, tüm malzemelerin personel gücü ile itinalı bir şekilde araç içerisine taşınması ve istiflenmesidir. İkinci yöntem ise, nakliye hizmetine sürat kazandırmak, verimliliği arttırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek maksadı ile kullandığımız ve işletmemize ait olan asansörlerin devreye girmesidir.

Birçoğunuz nakliye işini gerçekleştiren firmaların kullandığı asansör sistemine tanıklık etmişsinizdir. İşletmemiz bu hizmetleri kendisine ait olan üstün nitelikli ve güvenliğin üst planda tutulduğu modern asansörler ile yerine getirmektedir.

Bu yöntem genelde dar alanlardan eşya çıkartılmasında kullanılmakta olup, işletmemiz bahsedildiği üzere güvenin, kalitenin verimin ve nakliye süresinin kısaltılmasının sağlanması maksadı ile asansörlü taşımacılık işlemine önem vermektedir.

Araç içerisine alınan tüm eşyalarınız güvenli ve sıfır hasarlı bir şekilde sevkiyat işlemine tabi tutulacak Antalya Kaş nakliyat hizmeti, taşıma kısmı tamamlanmış olacaktır. Yeni adreslerine gelen eşyalar, yine aynı sistem ile konutunuza taşınacak ve paketler açılarak kurulum işlemleri gerçekleşecektir.

Antalya Kaş Asansörlü Nakliyat Farkımız

Gerçekleşen Antalya Kaş evden eve nakliyat sizlere kalite anlayışını gösterecek, başarılı çalışmalar ve güvenli çalışmalar olarak sunulacaktır. 

Antalya İbradı Evden Eve Nakliyat makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçerik 3139 Kez Okundu.

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.