EVDEN EVE NAKLIYAT & DEPOLAMA

Antalya Finike Evden Eve Nakliyat

Antalya Finike Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektöründe uzun yıllardır var olan işletmemiz, taşımacılık konusunda sunduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır. Kullanılan araçlardan yardımcı malzemelere, personelden uygulanan tekniklere kadar tüm aşamalarda, profesyonel hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetlerini elde etmeyi prensip haline getirmiş bir işletmeyiz. Tüm sahalarda olduğu gibi Antalya Finike evden eve nakliyat hizmetlerinde de aynı kaliteyi ve aynı öz verili çalışmaları yerine getirmekteyiz. Hizmetlerimiz açısından ihtiyaç sahiplerine her hangi bir ayrım ya da kısıtlama gibi uygulama sunmamaktayız.

Antalya Finike Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat hizmetlerimizi belli prensipler dahilinde yerine getirmekteyiz. Bağlı olduğumuz prensipler, kaliteli hizmet anlayışımızın değişmez parçalarıdır. Personelimizin profesyonel elemanlar olması, kullanılan her türlü yardımcı malzemenin birinci sınıf kalite de yer alması, güler yüzlü ve hızlı nakliye hizmeti sunumu, değişmez prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. Ayrıca, işletmemiz bünyesinde bulunan asansörler aracılığı ile sunduğumuz asansörlü taşımacılık hizmeti ve hizmetlerimizde kullanılan araçların kendimize ait olması ile lisanslı taşıma yapma özelliğimiz, sektörde öne çıkmamıza neden olan etkenlerdir. Konutların taşınması konusunda Antalya Finike evden eve nakliyat hizmetleri talebi ile karşılaşan işletmemiz, ivedilik ile adrese gelmekte ve bir keşif çalışması yapmaktadır. Yapılan keşif çalışması eşya cinslerinin, miktarlarının ve hacimlerinin belirlenmesi, kullanılacak yardımcı malzemelerin tespit edilmesi, asansörlü taşımacılığa ihtiyaç duyulup duyulmadığının belirlenmesi, sözleşme hususları, nakliye süreci ve nakliye bedeli gibi tüm konuları kapsamaktadır. Eşyalara yönelik uygulanacak söküm ve yeniden kurulum işlemleri ile görevlendirilecek personel sayısı ve uygun nitelikli taşıma araçlarımızın tespit edilmesi gibi hususlarda, bu keşif çalışmaları içerisinde bulunmaktadır. Tüm detaylar hakkında ihtiyaç sahiplerine bilgi verilmekte ve onaylarının alınmasına müteakip belirlenen tarih ve saatte ekiplerimiz evden eve nakliyat işlemleri için adrese gelmektedir. Keşif çalışmaları esnasında bildirilen esaslar dahilinde nakliyat işine ait tüm işlemler, aşama aşama yerine getirilmektedir. Eşyaların sökülmesi, birinci sınıf malzemeler ile kaplanması, araç içerisine taşınması ya da asansörlü taşımacılık işleminin uygulanması, araç içerisinde uygun istiflenmenin yapılması ve sevkiyatın başlaması gibi hususlar itina ile gerçekleşmektedir. Yeni adrese gelinerek eşyaların araçtan indirilmesi, ihtiyaç var ise asansör ile katlara çıkartılması, ambalajların açılması ve eşyaların kurulum işlemlerinin tamamlanarak yerleştirilmesi, nakliye hizmetimizin son aşamasıdır. Sunduğumuz hizmetler ihtiyaç sahiplerinin onayları alındıktan sonra tamamlanmakta ve tüm eşya grupları personelimiz ve eşya sahipleri tarafından incelenerek bir aksaklık olup olmadığı kontrol edilmektedir. Aksi bildirilmemiş ise, personelimiz adresten ayrılmakta ve nakliye işlemi tamamen sonlandırılmaktadır.

Antalya Finike Nakliyat Farkımız

İhtiyaç sahiplerine sunmakta olduğumuz Antalya Finike nakliyat hizmetleri, profesyonel ekipler ile ve birinci sınıf malzemeler aracılığı ile yerine getirilen kaliteli taşımacılık işlemleridir. Eğer sizlerde eşyalarınızın güven içerisinde nakliyat hizmetine tabi tutulmasını istiyor iseniz, sektörde en fazla referansa sahip olan işletmemiz ile irtibata geçmelisiniz. 

Antalya İzmir Evden Eve Nakliyat makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu İçerik 2523 Kez Okundu.

Hizmet Bölgelerimiz

© Antalyalı Nakliyat 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.